Nostradamus przewidział abdykację Benedykta, i upadek cywilizacji.

26-nostradamus-przewidzial-abdykacje-benedykta-i-upadek-cywilizacji

Fot. pixabay.com

[fb_button]

Czasem, aby dojść do prawdy, należy czytać między wierszami.

Jeszcze kilkadziesiąt czy też kilkaset lat wstecz ludzie nie wierzyli w moce nadprzyrodzone, czy też świat duchowy, a przynajmniej nie wierzyli w takim stopniu jak dziś. Obecnie przeżywamy rozkwit okultyzmu i wszelakiej magii, ale nie o tym chcemy dziś pisać, dziś napiszemy o Nostradamusie i jego przepowiedniach, ponieważ na przełomie wieków po tej ziemi chodziło wielu proroków i jasnowidzów, a do najbardziej znanych możemy zaliczyć właśnie osobę Nostradamusa. Świat duchowy zamieszkują byty duchowe, które wiedzą więcej od nas, to też czasem wybierają sobie człowieka, któremu przekazują informację przy pomocy wizji lub dyktand. Dzieje się tak, dlatego ponieważ w ten sposób nasza cywilizacja może zostać ostrzeżona przed niebezpieczeństwem.

Na samym początku wyjaśnijmy, w jaki sposób Nostradamus otrzymywał wizje. No, więc ten Francuski jasnowidz nocami wpatrywał się w niebo a następnie w miskę wypełnioną wodą, z czasem, gdy osiągnął odpowiedni poziom transu, zaczynał dostrzegać wizje na owej tafli wody. Następnie wszystko, co ujrzał zapisywał, a owe zapiski zostały nazwane centuriami Nostradamusa. Na samym początku należy zauważyć jedną rzecz, Nostradamus był człowiekiem doskonale obeznanym z Teologią i Biblią, to też jego przepowiednie odnośnie końca świata, często wiązały się z Apokalipsą świętego Jana. I tak Francuski Jasnowidz uznał, że jednym z pierwszych znaków nadciągającego końca będzie rok 1999 ponieważ w sierpniu tego właśnie roku, cztery planety naszego układu słonecznego miały ustawić się wokół słońca w czterech znakach zodiaku tworząc w ten sposób boki krzyża. Ułożenie to mogło także symbolizować czterech jeźdźców apokalipsy. Jest to ciekawa interpretacja, ponieważ jak wynika z wielu objawień obecny czas jest już wliczany w czasy ostateczne.

Kolejna bardzo ciekawa i znana przepowiednia to tekst mówiący o dwóch braciach, którzy upadną pogrążeni w chaosie. Obecnie na całym świecie sugeruje się, iż ta przepowiednia tyczy się ataków na bliźniacze wierze WTC. Czy to słuszna interpretacja? Nie koniecznie, dlatego przeanalizujmy cały tekst tej centurii.

,,W mieście Boga będzie wielki grzmot. Dwaj bracia upadną pogrążeni w chaosie.’’

Na samym początku otrzymujemy informację, że chodzi o miasto Boga, a Nowy Jork nie jest miastem Boga, zatem pytanie, o jakie miasto może chodzić? Odpowiedz jest prosta, chodzi o Państwo miasto, czyli Watykan, siedziba papiestwa i chrześcijaństwa, innymi słowy Miasto Boga. Teraz idźmy dalej, czyli grzmot i upadek dwóch braci. Tutaj wypełnienie względem grzmotu jest dwojakie, po pierwsze abdykacja Benedykta XVI, która była takim grzmotem w Rzymie oraz grzmot dosłowny, czyli pioruny uderzające w Bazylikę. Dalsza interpretacja nie jest już trudna, ponieważ dwaj bracia to obecni dwaj papieże. Benedykt XVI i Franciszek I. Ci bracia, a zatem papieże upadną, w jakich okolicznościach, tego nie wiemy, być może całkowite wypełnienie już niebawem zrealizuje się na naszych oczach.

Na koniec pozostają centurie opisujące nadejście Antychrysta oraz szereg kataklizmów, które nawiedzą ziemię i ludzkość. Powstaje dziś pytanie ile w tym może być prawdy? Aby odpowiedzieć na top pytanie wystarczy zatrzymać się na moment włączyć TV czy internet a szybko zobaczymy jak duża jest fala negatywnych informacji ze świata. To pokazuje, iż nasz świat popada w chaos i samo destrukcję, do tego niestabilna pogoda, w którą ingeruje się przy użyciu geoinżynieri czy chociażby takich projektów jak HAARP. Pamiętajmy, że ziemia i jej system naturalny to ogromna machina, w której jeden proces oddziałuje na inny, zaburzenie chociażby jednego trybu wpływa na całość. Zatem HAARP, chemtrails, ingerencja w pole magnetyczne ziemi, odwierty i eksploatacja wszelkich zasobów naturalnych to musi się wcześniej czy później zemścić. Takie działania nie obejdą się bez konsekwencji, o tym właśnie mówił i pisał Nostradamus człowiek, który kilka set lat temu przewidział to, co czeka nas już dziś, co czeka nasze pokolenie.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.