Nowy porządek świata coraz śmielej sięga po Europę.

5-nowy-porzadek-swiata-coraz-smielej-siega-po-europe
Fot. youtube.com

[fb_button]

Od zawsze polityka i sami politycy kreują złudzenie wolności. Człowiek jako jednostka wolna i żyjąca w demokracji ma wolność wyboru, jednak z czasem i upływem lat obręb i zakres owej wolności i możliwości podejmowania wyborów maleje, kurczy się w zastraszającym tempie. Można nawet odnieść wrażenie, że polityka nie jest dla narodu, lecz dla samych polityków, podobnie jak prawo a zwykły obywatel ma za zadanie jedynie słuchać i raz na kilka lat udać się do urn wyborczych. Walka o władzę, wpływy i bogactwa jest bardzo często ważniejsza od interesu narodowego czy społecznego, wystarczy spojrzeć na to, co obecnie dzieje się w naszym kraju. Za wszelką cenę pewne elity próbują powrócić do władzy, nie bacząc na Polskę, naród oraz wizerunek międzynarodowy.

Świat się zmienia, nieustanne pół prawdy oraz kłamstwa, produkcja złudnych idei oraz ruchów to pułapka, z której trudno się wyrwać. Wielu przymyka oczy, nie chce spojrzeć w oczy prawdzie, która nadciąga i wcześniej czy później dosięgnie każdego. W telewizji powtarzane są hasła, że wszystko, co złe z czasem przeminie samo a tak naprawdę nic samo nie przeminie, wręcz przeciwnie, rozwinie się i wzrośnie w siłę, po czym uderzy z jeszcze większą siłą. Czy wiecie już, o czym dziś napiszę? NWO, Nowy Porządek Świata to nie fikcja, lecz rzeczywistość, która sprawdza się i realizuje na naszych oczach.

Kontrola nad społeczeństwami to idea, której początki sięgają wielu wieków wstecz. Ktoś kiedyś powiedział, że wystarczy władać czyimś sumieniem by móc władać nim samym i jest to w dużej mierze słuszna teza. Dlatego nowy porządek świata to połączenie światowego rządu oraz religii. Przy pomocy tych dwóch filarów można złamać człowieka, można ukształtować go na nowo, stworzyć go takim, jakim kreator chce by się stał. Ta zasada działa także w przełożeniu na społeczności. Wystarczy spojrzeć na Francuzów, którzy po każdym kolejnym zamachu podnoszą głowy i mówią, że nie dadzą się zastraszyć. Mija miesiąc i dochodzi do kolejnego ataku terrorystycznego, Francuzi giną i powstaje tutaj pytanie, co z waszej odwagi i niezłomności, jeżeli nic po za tym się nie dzieje.

Można dalej zapytać, po co imigranci, dlaczego przykładacie rękę do niszczenia kultury Starego Kontynentu? Tutaj nie potrzeba złudnej odwagi i pustych deklaracji, lecz działania a zatem natychmiastowego zamknięcia granic UE dla tak zwanych imigrantów. Nie możemy sobie pozwolić na stwierdzenia takie jak te premiera Belgii, który wprost mówi, że Europejczycy będą musieli przyzwyczaić się do życia w strachu. Nie panie premierze, po pierwsze wolny obywatel Europy nic nie musi, a po drugie życie w strachu jest na rękę elitom Europejskim, ponieważ zaszczute społeczeństwo łatwiej kontrolować. To jest jeden z powodów, dla których tacy politycy jak kanclerz Merkel czy prezydent Francji bez opamiętania przyjmują imigrantów. W mediach głównego nurtu nazywa się tę postawę poprawnością polityczną. Cóż za kłamstwo i wypaczenie. Fakt, że wielu niewinnych ludzi zginęło i jeszcze wielu zginie przez nieudolne decyzje elit nazywa się poprawnością polityczną.

Życie w strachu to nie jest rozwiązanie, terror wylewający się z ekranów telewizorów zakłóca równowagę oraz balans. To nie jest wymysł, to nie jest złudzenie, lecz fakt. To wszystko rodzi stres, nerwice i symptomy różnych dolegliwości psychicznych. Lekarz szybko przepiszę nam receptę na te dolegliwości, i na nowo powrócimy do życia w ułudzie. To nie jest rozwiązanie. Pamiętajmy o tym, że jesteśmy ludźmi, jesteśmy istotami ludzkimi a nasze życie ma wartość, nasze plany i marzenia są warte świeczki. Nie dajmy się zmielić globalnej maszynce, nie pozwólmy by nasza Ojczyzna, za którą przed laty wielu bohaterów oddało życie i przelało krew została zmielona jak niektóre kraje zachodu.

Do póki bije serce Polaków i Patriotów do póty Polska będzie stała dumna i wolna. Będzie wyznacznikiem prawdy i honoru dla upadających narodów starego kontynentu. Polska w trudnych czasach zawsze stanowiła trzon Europy, nawet w tych momentach, w których Europa wyrzekała się tej ziemi. Nowy Porządek Świata sięga już do Europy głównie po przez działania UE. Zwracajmy uwagę na takie pomysły ja stworzenie armii UE czy jednolitego super państwa. Są to pomysły kontrowersyjne i zagrażające wolności oraz suwerenności poszczególnych narodów a zatem i poszczególnych ludzi.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.