Nowy Porządek Świata ostatecznie czeka upadek i zniszczenie.


24 Nowy Porządek Świata ostatecznie czeka upadek i zniszczenie


[fb_button]

,,Została mi dana wszelka władza w niebiosach i na ziemi. (…) Idźcie więc i zyskajcie dla mnie uczniów ze wszystkich narodów chrzcząc ich w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. (…) Bądźcie pewni, że jestem z wami zawsze, aż do skończenia świata.’’

Jezus z Nazaretu. Bóg- Człowiek.

NWO, Nowy Porządek Świata, Nowy Ład Globalny, czy jak byśmy tego ostatecznie nie nazwali jest skazany na fiasko, upadek i unicestwienie, co stanowi dobrą informację dla każdego człowieka, który ceni sobie takie wartości jak wolność, swoboda i suwerenność. Dziś na kwestię ideologii NWO chcemy spojrzeć od strony religijnej, jest to spojrzenie w jakimś stopniu nietypowe, ponieważ nie często można spotkać się z uzasadnieniem, którego fundamenty opierają się właśnie o religię czy też Boga. A zatem dlaczego Nowy Porządek Świata nie przetrwa i upadnie?

Bóg na wieki ustalił duchowe prawdy, a więc stworzył człowieka na obraz i podobieństwo Swoje. Nowy Ład Globalny popadnie w ruinę tak jak to miało miejsce w przypadku Wieży Babel. Raz jeszcze ludzie próbują sięgnąć nieba, wynieść swoje imię ponad Boga i powołać do istnienia zjednoczony twór geopolityczny druzgocący zasadę narodowego samostanowienia ludzi i plemion rozproszonych po całej ziemi. Zniewolenie w imię wolności, ograniczenia w imię bezpieczeństwa oraz kłamstwo w imię wyższej prawdy. To są podstawowe przykazania NWO.

Unia Europejska współczesną Wieżą Babel.

Koniec szatańskiej konspiracji, której ukoronowaniem będzie objawienie się Antychrysta, jest nieodwołalne i niepodważalne. Każda organizacja, masowy ruch społeczny, filozofia czy też ideologia mająca za zadanie wprowadzenie Nowego Porządku Świata, w tym wszystkie wpływowe grupy, bractwa i tajne organizacje nie wyłączając ONZ, upadną i nie odniosą zamierzonego skutku, ponieważ występują przeciw zamierzeniom Bożym. Drodzy Czytelnicy trzeba poznać owe organizacje i odsłonić ich ukrytą konspirację.

Niestety jest ich wiele, są nimi dla przykładu: Illuminaci, Grupa Bilderberg, Komisja Trójstronna, Rada Stosunków Zagranicznych, Klub Rzymski, Międzynarodowa Organizacja Masonów 7, New Age Movement oraz oczywiście Stowarzyszenie Kości i Piszczeli. Do tych organizacji należą czołowi przedstawiciele świata polityki, finansjery, bankowości oraz mediów jednak wszyscy oni upadną a wspomnienie o nich wiatr rozwieje po całym świecie.

Jeżeli My z Bogiem to Bóg z nami, a jeżeli Bóg z nami to któż przeciwko nam? Jest to bardzo krzepiące zdanie, o którym w życiu dobrze jest pamiętać, ponieważ może się okazać, że nie jesteśmy sami, mało tego, mamy za sprzymierzeńca Stwórcę i Pana wszechrzeczy. Niemniej jednak NWO w jakimś stopniu ostatecznie zostanie wprowadzone i zrealizowane, już możemy dostrzec liczne tego dowody, będzie to etap w historii człowieka czasowy, ale zaistnieje. NWO jest także ściśle powiązane z nadejściem Antychrysta. Co jest w tym wszystkim ważne i decydujące? To, że należy o tym rozmawiać, ponieważ wiedza w tym zakresie pomoże naszemu narodowi, pomoże Polsce w mniejszym stopniu dać wciągnąć się w tryby szatańskiej maszyny.

[fb_button]


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com