NWO a świadomość każdej pojedynczej osoby na tej planecie determinująca do powstania intelektualnego.


Nasza indywidualna świadomość napędza zbiorową świadomość, która następnie jest elementem utrzymującym istnienie Głębokiego Państwa (Deep State) w konkretnej kondycji. Tak, świadomość każdego pojedynczego człowieka odgrywa w tej układance ważną rolę, nie bez powodu mówi się, że wszystko rozpoczyna się od pojedynczego źdźbła trawy. Zatem, każdy człowiek może zapoczątkować zbawcze przemiany jak i procesy scalające obecny porządek świata, co de facto nie jest dobre, ponieważ współczesny porządek świata równa się procesowi patologicznego ograniczania wolności.

„Nad społeczeństwem dominować będzie elita, która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją.”

Zbigniew Brzeziński w książce „Between Two Ages” 1970 rok.

,,Władcy pieniądza żerują na narodzie w czasie pokoju i spiskują przeciwko niemu w czasach nieszczęścia. Są oni bardziej despotyczni niż monarchia, bardziej zuchwali niż autokracja i bardziej egoistyczni niż biurokracja. Widzę w niedalekiej przyszłości nadciągający kryzys, który niepokoi mnie i wywołuje drżenie o bezpieczeństwo mojego kraju.

Na tron wprowadzono korporacje, co pociągnie za sobą erę korupcji na wysokich szczeblach. Władcy pieniądza będą dążyli do przedłużenia swojego panowania wykorzystując przesądy ludzi, dopóki bogactwa nie zostaną zgromadzone w jednych rękach a nasz kraj zniszczony.’’

Abraham Lincoln.

Ujawnienie informacji związanych z istnieniem tak zwanego mrocznego rządu, operującego w cieniu za kulisami „prawdziwego rządu” zmusiło wielu ludzi na całym świecie do zmierzenia się z tym tematem. Grupa osób, nie związanych z żadnym krajem (obywatele świata) ani religią (ludzie często wyznający New Age lub twory z pogranicza okultyzmu), potajemnie wpływa na światowe wydarzenia w gospodarce, polityce, a także na płaszczyźnie szeroko rozumianej opieki zdrowotnej i zaopatrzenia w żywność. To jest to, co wielu obserwatorów nazywa Deep State.

Jeszcze do nie dawna teoria zakładająca istnienie ludzi za kurtyną władzy była klasyfikowana jako paranoidalna teoria spiskowa, to uległo zmianie. Po wielu latach podejmowania prób prowadzących do potwierdzenia prawdziwości wyżej opisanej hipotezy odniesiono globalny skutek. Społeczeństwa globu zwróciły uwagę na fundamentalne pytania takie jak chociażby pytanie o odzyskanie naszej wolności i co się z tym wiąże, mocy człowieka jako pojedynczej jednostki.

Podstawowym powodem niezrozumienia wydarzeń globalnych jest to, że człowiek często nie może właściwie zrozumieć własnych zachowań i wydarzeń mających miejsce w jego życiu prywatnym. Aby zrozumieć politykę światową, mechanizmy motywujące do działania tak zwane elity, wcześniej należy zrozumieć samego siebie, to w znacznym stopniu ułatwi zrozumienie współczesnej cywilizacji. Na tym polega także istnienie świadomych mediów, których notabene jest coraz mniej.

,,Czasem musisz się wkurzyć, czasem musisz sobie powiedzieć, że jesteś człowiekiem, istotą ludzką do jasnej cholery, a twoje życie ma wartość. Czasem musisz otworzyć oczy i przestać żyć złudzeniami.’’

Anonymous.

Nasza indywidualna świadomość napędza zbiorową świadomość, która następnie jest elementem utrzymującym istnienie Głębokiego Państwa (Deep State) w konkretnej kondycji. Tak, świadomość każdego pojedynczego człowieka odgrywa w tej układance ważną rolę, nie bez powodu mówi się, że wszystko rozpoczyna się od pojedynczego źdźbła trawy.

Zatem, każdy człowiek może zapoczątkować zbawcze przemiany jak i procesy scalające obecny porządek świata, co de facto nie jest dobre, ponieważ współczesny porządek świata równa się procesowi patologicznego ograniczania wolności.

Dlatego naucz się wzmacniać siebie w swoim własnym życiu. Rzeczy, które pod wieloma względami nie mają nic wspólnego z polityką, w gruncie rzeczy mają ścisły związek ze zmianą sposobu myślenia, odczuwania i życia w taki sposób, że w dalszym aspekcie to oddziałuje na świat polityki.

Drodzy Czytelnicy, gdy nasza świadomości jest przepełniona pokojem wówczas tworzymy zupełnie inny świat niż wtedy, gdy nasza świadomość emanuje nienawiścią, podziałem i gniewem. Nowy porządek świata vel Deep State karmi się takim stanem rzeczy.

Głównym celem podjęcia tematu nowego porządku świata w odniesieniu do świadomości każdej pojedynczej osoby na tej planecie, ukazanie tego obrazu w dzisiejszej publikacji było po to, aby zauważyć dziejową zależność, determinującą do powstania intelektualnego. Owo wstanie oznacza przesunięcie naszej świadomości i podjęcie pewnego rodzaju gry o przyszłość indywidualną oraz zbiorową współczesnej cywilizacji.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com