NWO cz.1 Geneza oraz idea nowego ładu globalnego.

1-nwo-cz-1-geneza-oraz-idea-nowego-ladu-globalnego

Fot. flickr.com

[fb_button]

‘‘Powinniśmy mieć rząd światowy, czy wam się to podoba czy też nie. Siłą albo po dobroci, wybór zależy już od samego społeczeństwa.’’

James Wartburg (wypowiedz z roku 1950.)

Dziś rozpoczynamy serię artykułów poświęconych tematyce NWO, czyli nowego porządku światowego, czy też jak wielu uważa, nowego ładu polityczno ekonomicznego na naszym globie. Nim jednak przejdziemy do szczegółów na samym początku należy wyjaśnić po krotce, czym w zasadzie ów nowy porządek ma być, jak miałby wyglądać i o co w tym tak naprawdę chodzi. Pojęcie NWO staje się coraz bardziej rozpowszechnione i znane milionom ludzi na całym świecie, to duży plus, ponieważ to w znacznym stopniu podnosi świadomość a tylko dzięki niej możemy wiedzieć i rozumieć, co tak naprawdę dzieje się dookoła nas.

Idea NWO w dużej mierze ukonstytuowała się w momencie powstania Stanów Zjednoczonych Ameryki, które to kontrolują w dużej mierze wydarzenia światowe z zakresu polityki, ekonomi, bankowości i oczywiście z zakresu militarnego. Z czasem owe oddziaływanie wzrastało i obejmowało swoim zasięgiem coraz większą liczbę Państwa i społeczeństw. Po drodze były I oraz II wojna światowa. Przy tej okazji dobrze jest wspomnieć, iż Hitler był finansowany przez rodzinę Rothshild, jedną z trzynastu rodów Illuminati, a jeżeli ktoś jeszcze nie wierzy w istnienie tego mrocznego bractwa to wystarczy, że napiszemy, iż rodzina Rothschild to jedna z najbardziej wpływowych rodzin na naszej planecie, jest to rodzina globalistów, którzy dążą do wprowadzenia NWO. Teraz, jeżeli przedstawiciele globalistów finansowali dojście do władzy Hitlera oraz późniejsze jego poczynania, to bardzo szybko dojdziemy do wniosku, że tym kręgom elit zależało na wojnach i rozruchach na świecie i w Europie.

Po zakończeniu wojny globalnej, wprowadzono nowy ład światowy, innymi słowy podzielono nasz glob na strefy wpływów największych mocarstw, mowa tutaj głównie o USA i Rosji. Oczywiście z czasem ponownie wszystko zaczęło ulegać zmianie, gdyż na arenie pojawił się trzeci zawodnik, a mianowicie Chiny, a to oznacza, że prowadzona gra musi zostać z restartowana i ułożona na nowo, co to oznacza? To niestety najprawdopodobniej oznacza kolejny globalny konflikt, na którego arenie będą przewodzić Rosja, Chiny i USA. Przygotowania do tego globalnego konfliktu trwają już dziś i od wielu lat. Nie tak dawno wyciekły tajne dokumenty Pentagonu, który zakładają wybuch globalnego konfliktu w najbliższych dwudziestu latach. Po co wojna? Aby tym razem wprowadzić NWO a nie tylko czasowe rozwiązanie w postaci podziału wpływów, lecz ostateczne zniewolenie ludzkości. Oczywiście brzmi to jak science fiction, przynajmniej dla większości osób, jednak dzisiejsza technologia na to pozwala.

Zatem czym jest NWO? Jest to nowy porządek świata na najważniejszych płaszczyznach życia, począwszy od ekonomi, kultury, religii po przez bankowość, zbrojenie a skończywszy na szczepieniach, testach i wszczepianiu sztucznych implantów każdemu człowiekowi na naszej planecie, oczywiście każdemu, kto przeżyje, ponieważ jednym z ważniejszych punktów NWO jest obniżenie populacji z obecnych miliardów do poziomu zaledwie pięciuset milionów. W świecie NWO wielki brat będzie wiedział o nas wszystko, będzie nas kontrolował. Kiedyś pewien przedstawiciel grupy Bilderberg, o której w przyszłości napiszemy kilka artykułów, powiedział, że im nie są potrzebni ludzie martwi, czy też w pełni zdrowi. Oni potrzebują ludzi jak gdyby martwych, ale i nie w pełni świadomych tego, co się dzieje, ponieważ tylko z takich ludzi i takich społeczeństw można wyciągać pieniądze i można mieć korzyści dla siebie i własnych celów. Przerażająca idea i stanowisko człowieka reprezentującego elity światowe.

Na koniec dzisiejszych rozważań można zapytać, po co to wszystko, dlaczego inicjowane jest tak duże cierpienie miliardów ludzi na świecie z tak wielu pokoleń? Otóż tam gdzie kończą się pieniądze wielu już nie dostrzega nic, są jednak osoby, które widzą, że dalej znajduje się już tylko władza i to ona jest ponad pieniądzem i stanowi najwyższe dobro. To też powstają tajne zgromadzenia dążące właśnie do realizacji planów poszerzenia władzy. Najdobitniejszym i najbardziej przerażającym a zarazem realizowanym na naszych oczach, jest plan NWO. Miejmy tego świadomość, ponieważ to dotyczy każdego z nas a przede wszystkim przyszłych pokoleń.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

This article has 1 Comment

  1. IDEA ZNIEWOLENIA może sie przyjąć tylko za pomocaCIEMNYCH NIEOŚWIECONYCH MAS POSŁUSZNYCH DLATEKO konieczne jest rozszerzanie WIEDZY NA TEN TEMAT! MUSIMY WIEDZIEĆ DOKĄD ZMIERZA GRUPA NAJBOGATSZYCH popierana przez watykańska mafię , ktora już oplątały macji syjonizmu – rodu ROTHSHILDOW… i ich skoligaconych….

Comments are closed.