NWO cz.3 Faszyzm XXI wieku.

3-nwo-cz-3-faszyzm-xxi-wieku

Fot. pixabay.com

[fb_button]

Obecnie doskonałym obrazem władzy na świecie jest piramida, u której szczytu znajduje się grupa ludzi, możemy nazwać ich elitą elit. W jej skład wchodzą między innymi przedstawicieli USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec czy oczywiście Izraela, ponieważ tak zwani Syjoniści rzeczywiście odgrywają znaczącą rolę w globalnej polityce i tak było od setek lat.

Początkowo to jest w latach jeszcze osiemdziesiątych ubiegłego wieku wzmianki o tajnych stowarzyszeniach czy samej grupie Bilderberg były znikome, media w dziwny sposób unikały tego typu tematyki. Dopiero od lat dziewięćdziesiątych wiadomości ze świata tajnych organizacji coraz mocniej zaczęły zalewać rynek informacyjny i to głównie ze źródeł alternatywnych, czyli tych znajdujących się po za głównym nurtem.

Przedstawiciele tajnych ugrupowań spotykają się systematycznie, przynajmniej raz w roku w konkretnym i bezpiecznym miejscu po to, aby omówić bieżącą sytuacje polityczną i ekonomiczną na całym świecie. Ponad to występują również pomniejsze zjazdy, które odbywają się kilkukrotnie w czasie roku, na takich spotkaniach ustala się plan działania na najbliższe tygodnie, omawia oraz koryguje pierzące aspekty globalnej agendy, które są realizowane w czasie rzeczywistym. Ci ludzie wiedzą, czym jest tajemnica, wiedzą także, co zrobić, aby osiągnąć wyznaczony cel nie mniej jednak trzeba napisać, że ogromne pieniądze i władza w dużym stopniu ułatwiają realizację agendy zniewolenia.

Daniel Estulin to człowiek, który od wielu lat śledzi poczynania tajnych organizacji, głownie klubu Bilderberg. Napisał wiele książek o tej tematyce w tym bestsellerową pod tytułem ‘‘Club Bilderberg’’ która została przetłumaczona na ponad dwadzieścia języków. Co ważne istnieje kilka pozycji które zostały wydane również w naszym ojczystym języku. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do tych właśnie pozycji. Daniel Estulin miał także okazje fotografować wiele spotkań tej grupy, jego fotografie uchwyciły takie osoby jak Henry Kissinger, czyli czołowy przedstawiciel rodziny Rockefeller, szefa CFR Richarda Haas’a, jednego z najważniejszych prezesów kompani Rockefellerów Franco Bernabe, dalej możemy wymienić również Henry Kravisa, Richarda Holdbrooke byłego ambasadora USA przy ONZ, Jurgensa Schremppa. Ponad to pojawia się właściciel Washington Post i przy tej okazji można zastanowić się czy ta jedna z najbardziej cenionych gazet świata rzeczywiście przedstawia w obiektywny sposób informacje, na koniec możemy również wymienić Holenderską królową Beatrix, Davida Rockefellera oraz Prezes Banku Światowego i Hillary Clinton, która obecnie startuje na urząd prezydenta USA.

Bardzo ważne jest również i to, że ci ludzie snują program korporacyjny a nie stricte demokratyczny czy pro ludzki i społeczny. Kiedyś Mussolini zdefiniował, że w przypadku, gdy interesy korporacji biorą górę nad wszystkim innym to jest to faszyzm, zatem czy obecnie mamy do czynienia z ukryty faszyzmem o zasięgu globalnym? Spoglądając na to jak coraz mniej liczy się człowiek w obliczu chociażby pieniędzy to jak najbardziej można wysnuć przypuszczenie, że mamy do czynienia z faszyzmem XXI wieku, a jest to najbardziej niebezpieczna forma, ponieważ ukryta i trudno dostrzegalna.

To jest całkowity i definitywny koniec demokracji. Tego, co tak naprawdę ma bardzo duże znaczenie dla ludzi i społeczeństw, czysta demokracja gwarantuje wolność a globaliści chcą nas owej wolności pozbawić. A teraz jak to wszystko działa? Wbrew pozorom nie jest to takie trudne, wyobraźmy sobie, że dzielimy świat na kilkadziesiąt kawałków, niczym tort i przy każdym z owych kawałków stawiamy zaufanego człowieka, który dysponuje pieniędzmi, władzą i wszelkimi możliwymi kontaktami tak by móc wpływać na decyzje o zasięgu danego regionu, ale i jeżeli zajdzie taka potrzeba to również o zasięgu globalnym. Teraz dla przykładu weźmy taki Bank Światowy i jego prezesa. Kontrolując prezesa nie ma potrzeby zastanawiać się nad tym, co myśli pracownik biurowych czy sprzątaczka, najważniejsze to mieć władzę i wpływ na tego, który jest najwyżej i na to, co robi oraz w co wierzy. Ta metoda to metoda sterowania przy użyciu minimalnej władzy.

Globaliści robią obecnie wielkie postępy w kierunku utworzenia rządu światowego, czyli tak zwanego NWO. Stworzyli w Europie super państwo w postaci UE, mają zamiar stworzyć Unię Amerykańską oraz Europejsko Azjatycką. Tak wygląda w dużym skrócie sens nowego globalnego ładu, u którego sterów stanie elita.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.