NWO i globalny Syjonizm stracił czołowych przywódców.

11-nwo-i-globalny-syjonizm-stracil-czolowych-przywodcow

Fot. youtube.com

[fb_button]

„Za każdym razem, kiedy otrzymuję nowe serce, jest to jak tchnienie życia przetaczane do mojego ciała”

David Rockefeller.

Poszukując prawdy lub też odpowiedzi na trudne i tajemnicze pytania możemy bardzo często spotkać się z istnieniem tajnych bractw, zakonów czy grup zrzeszających konkretne osoby z konkretnych kręgów władzy oraz polityki. Oczywiście tutaj możemy wymienić Iluminatów, grupę Bilderberg, Bohemian Grove i wiele, wiele innych. Jednak to tylko nazwy i nic więcej, za tymi określeniami kryją się konkretne osoby i postacie, wpływowe postacie. I właśnie dziś skupimy się na kilku takich osobach, możemy ich nazwać ludźmi za kurtyną. Nasz świat, nasza egzystencja dzieli się na to, co jest nam pokazane, ponieważ oni chcą by było pokazane, oraz na to, co pokazane być nie może, co nie może być ujawnione.

Ci ludzie decydują o losach świata i kierunku, w jakim wszystko się potoczy. Oczywiście jak można wpływać na tego typu tendencje? Przede wszystkim po przez politykę globalną tutaj prym wiodą takie twory jak Unia Europejska oraz Organizacja Narodów Zjednoczonych, dalej pozostaje bankowość i elita finansjery, ekonomia a także i kultura, która służy do marginalizowania wartości i szerzenia upadku wszelkich zasad moralnych. Tak obecnie funkcjonuje świat, tak obecnie funkcjonuje XXI wiek dla przekory nazywany czasem rozwoju i nauki a przecież nie trzeba się dużo rozglądać by zauważyć, że coś jest mimo wszystko nie tak i jak gdyby nasza cywilizacja zmierzała bardziej ku upadkowi niż ku rozkwitowi.

Nie tak dawno świat obiegła straszna informacja. Oczywiście straszna z punktu widzenia tych elit, które starają się kreować naszą rzeczywistość. Otóż czołowe postacie, można napisać, zeszły ze sceny, co to za osoby, o kim mowa? 24 Czerwca zmarł pan David Rockefeller, głowa rodziny Rockefellerów jednej z 13 rodzin Illuminati, o czym pisaliśmy wcześniej. Następnie 25 czerwca Jacob Rothschild zapadł w śpiączkę, przynajmniej taka jest oficjalna wersja. I wreszcie na koniec 26 czerwca zmarł Jewgienij Primakow przez wielu Żydów uznawany wręcz za boga. I tak o to w parę dni światowa elita została nieco odsiana. Oczywiście nie jest to zbyt wielka strata ostatecznie każdego można zastąpić, nie mniej jednak warto ten fakt odnotować, ponieważ ci ludzie w jakimś stopniu odpowiadają za śmierć milionów ludzi na naszej planecie.

Nasz dzisiejszy artykuł rozpoczęliśmy od przytoczenia fragmentu wypowiedzi Davida Rockefellera, który bardzo często podkreśla jak to wielokrotnie oszukał śmierć. Człowiek ten miał pięć operacji przeszczepu serca, natomiast szóstą przeprowadzono w roku 2015. Można tutaj przekornie napisać, że bez względu na to czy przeszczepi sobie jeszcze kolejnych pięć czy sześć to nic to nie zmieni, ponieważ każdy kiedyś umrze i być może będzie musiał stanąć przed Bogiem na sądzie by zdać rachunek ze swojego życia tutaj na ziemi. Jednak pisząc artykuł o globalnych elitach nie można pominąć kwestii syjonizmu, który w ostatnich latach coraz mocniej podnosi głowę. O to co w swoim artykule pisze N. Andriejew na temat syjonizmu.

„Współczesny syjonizm – to niezmiernie nacjonalistyczna, rasistowska ideologia, to polityka i praktyka wyrażająca interesy wielkiej żydowskiej burżuazji ściśle powiązanej z monopolistyczną imperialistyczną burżuazją państw. Główną treścią współczesnego syjonizmu jest wojujący szowinizm, rasizm, antykomunizm i antysowietyzm, orientacja na dominację nad światem i stworzenie tak zwanego. Nowego Porządku Świata.”

Tutaj po raz kolejny przed nami maluje się obraz nowego porządku i ładu globalnego. Nie jest przypadkiem, że w tej jednej wypowiedzi pada również słowo Syjonizm. O tym napiszemy więcej w przyszłości, nie mniej jednak miejmy na uwadze jeden drobny szczegół. Otóż Izrael to małe, wręcz nie liczące się państwo a mimo to najwięksi tego świata ciągną tam, kiedy to tylko możliwe. Powstaje, zatem pytanie dlaczego? Odpowiedzą może być idea globalnego syjonizmu.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.