NWO i Międzynarodowa kuratela nad Polską.

Fot. youtube.com

[fb_button]

NWO i Międzynarodowa kuratela nad Polską.

            Niemcy z Panią Kanclerz Merkel wiedzą i rozumieją doskonale, że nie ma żadnych powodów do tego by toczyć spory i waśnie z państwem Putina i samym Putinem. W dzisiejszym świecie liczą się pieniądze, gospodarka, interesy i wzrost gospodarczy a także zacieśnianie relacji między państwowych, wystarczy tylko wspomnieć o ostatnim pomyśle UE, co do stworzenia czegoś na wzór Stanów Zjednoczonych Europy. W przyszłości napiszemy o tym więcej, ponieważ to pokazuje, że Brexit Wielkiej Brytanii nie jest przypadkowy, lecz stanowi element większego planu. Ów plan ma nas teleportować do nowego porządku świata, którego oddech już od wielu dziesięcioleci możemy odczuwać na naszych plecach, oraz na plecach przeszłych pokoleń.

            Jak wiemy Rosja jest bogata w liczne surowce, wystarczy wspomnieć tylko o gazie czy też ropie, natomiast Niemcy posiadają odpowiednie rury do tego by owe surowce tłoczyć do siebie i dalej w głąb Europy. I tutaj przy tej okazji można wspomnieć, że I oraz II wojna światowa były czymś, co stanowiło wyjątek od reguły. Jakiej reguły? Otóż Niemcy i Rosja to dwa mocarstwa, które muszą ze sobą współpracować na coraz to nowych płaszczyznach. Muszą, ponieważ dzięki takiej współpracy odnoszą wyraźne korzyści a ich kraje jeszcze bardziej umacniają się na arenie międzynarodowej. Niestety między Moskwą i Berlinem leży Warszawa, to też powinniśmy mieć świadomość tego, że kooperacja wyżej wymienionych państw zawsze będzie naszym kosztem, można nawet napisać, że po naszym trupie. Pani Merkel i Pan Putin najchętniej nie widzieliby żadnej Polski po między ich krajami.

            Niemcy i Rosja od lat a może i od zawsze, nie brały pod uwagę możliwości suwerennego istnienia państwa Polskiego. Po upadku komunizmu w naszym kraju nie doszło do lustracji, mało tego, najważniejsi przedstawiciele Rosyjskich władz nadal pozostawali na wysokich szczeblach w nowej RP. Podobnie sytuacja ma się dziś, gdy tylko wspomina się o otwarciu pewnych teczek w IPN czy też nowej lustracji, wówczas niektóre kręgi zaczynają krzyczeć i rzucać się niczym obdzierane żywcem ze skóry. UE również nie jest zbawieniem, ponieważ po przez UE Niemcy praktycznie przejęły kontrolę w Polsce i nad naszą spuścizną. Liczne afery, wyprzedaż majątku za bezcen czy też wprowadzanie ustaw pod dyktando zachodu to tylko nieliczne elementy współczesnego zaboru ze strony UE. Nie oszukujmy się, nasz kraj nie jest wolny, a struktury europejskie dążą za wszelką cenę do jeszcze większej radykalizacji, tak by coś takiego jak demokracja już całkowicie przestało istnieć.

            Gazociąg północny, czyli owa seria Nord Stream I, II i w przyszłości może III oraz IV. Niemcy jedną ręką podpisują zgodę na wprowadzanie sankcji wobec Rosji, a drugą podpisują umowy, z Putinem. Czy mamy tutaj do czynienia z pewną formą schizofrenii? Za pewne nie, już od dawna jest wiadome, że Niemcy najchętniej już dziś zawiesiłyby wszelkie sankcje i rzuciły się w objęcia naszego Wschodniego sąsiada. Nie dzieje się tak tylko i wyłącznie, dlatego, ponieważ Polska oraz kraje naszego regionu, nie godzą się na tego typu rozwiązanie. Ukraina została spisana na straty, mało tego, Ukraina to w pewnym sensie Państwo, które istnieje tylko teoretycznie i ostatnie lata potwierdzają tę hipotezę. Sam prezydent Petro Poroszenko powierzył swoje aktywa finansowe nie, komu innemu a samej rodzinie Rotschildów, która to jest jedną z trzynastu rodów Illuminati.

            I teraz na to wszystko przychodzą Amerykanie, którzy wiedzą doskonale, że jeżeli dojdzie do otwartej kooperacji pomiędzy Merkel i Putinem to w zasadzie USA wylatują z naszego kontynentu i ich wpływy będą z czasem słabnąć, a to oznacza komplikacje w NWO czy tego typu globalnych projektach. Dlatego Amerykanom była potrzebna pomarańczowa rewolucja, Majdan oraz wojna domowa na Ukrainie, Amerykanie dążą także do wytworzenia podobnej sytuacji w naszym kraju. Tutaj chcą posłużyć się tak zwanym Komitetem Obrony Demokracji, na którego czele być może już wkrótce stanie sam, Lecz Wałęsa, który z tygodnia na tydzień traci w oczach Polaków i rozmienia swoją legendę na drobne.

            A to wszystko z kolei ma na celu wywołanie zamieszek, obalenie rządu i być może wprowadzenie stanu wojennego. Mało tego, będzie to doskonały pretekst ku temu by nasz kraj obłożyć międzynarodową kuratelą, ponieważ jak obecnie głosi Europejska propaganda, w Polsce łamane są podstawowe zasady demokracji a Polacy to awanturnicy i anarchiści. Nikt nie wspomina o naszej kulturze, patriotyzmie czy dumie narodowej, to są informacje niepożądane. To też obserwujmy bacznie obecne procesy geopolityczne, ponieważ można bardzo łatwo dostrzec, że pewne grupy interesów zaczynają się w bardzo mocny sposób ścierać.

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

This article has 1 Comment

  1. a kiedy bedzie ten kalifat podobno Berlin to drugi Istambul.???????a kto wezyrem????bo Cesarstwo rzymskie Narodu Niemieckiego już jest????? i medal Karola wielkiego????

Comments are closed.