Redakcja

Grafika Redakcja 2

”Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki.”


Redaktor. Globalny Anonim.

Globalny Anonim

Świat się zmienia, wiele z owych zmian wynika bezpośrednio z działań konkretnych ludzi i organizacji. Czołowi światowi politycy mówią nam, że mamy opcję, możemy wybierać a tak naprawdę jest to iluzja. Illuminaci, Masoneria, grupa Bilderberg czy Bohemian Grove to obecnie coś więcej niż mit lub legenda, to stowarzyszenia zrzeszające najwybitniejszych polityków i artystów. Jest to globalna machina mająca jeden cel, ten cel to wprowadzenie nowego porządku światowego. Dziś stoimy w przededniu wielkich zmian, rubikon historii został przekroczony, co z tym zrobimy? Jedno jest pewne, nie możemy sobie pozwolić na bezczynność, jeżeli pozwolimy sobie na bezczynność wówczas przyjdzie nam zapłacić wysoką cenę lub cenę najwyższą przyszłemu pokoleniu.


Strona zrzesza osoby, które łączy wspólny cel. Celem tym jest pisanie prawdy, docieranie do informacji i rzetelne oraz kompetentne przekazywanie jej społeczeństwu. W dzisiejszym świecie manipulacja jest wszędzie, wolność słowa szwankuje a z kłamstwa próbuje się czynić prawdę. Wyznajemy zasadę, że każde kłamstwo wypowiedziane nawet tysiąc razy nadal pozostaje kłamstwem, natomiast prawda wypowiedziana raz jest prawdą i nic tego nie zmienia. A zatem w XXI wieku prawda nadal istnieje, ona nam pozostała i należy się do niej zbliżyć by móc się nią dzielić z innymi. Projekt globalne-archiwum.pl ma na celu zrzeszenie jak największej liczby czytelników, ponieważ wspólnie tworzymy coś w rodzaju globalnej świadomości. Wspólnie jesteśmy silniejsi, wspólnie możemy więcej, możemy zajść dalej, możemy być mądrzejsi, lepiej poinformowani i bardziej pewni siebie.

Poszukujemy odpowiedzi, nowych dróg a także wyzwań. To wszystko sprawia, że płyniemy pod prąd, a tylko taki sposób życia zapewnia świeżą wodę, zapewnia realne istnienie ludzkie, w którym to my decydujemy a nie ktoś decyduje za nas. Życie jest jedno, to też warto o nie walczyć, warto poszukiwać i stawiać sobie nowe wyzwania. Ta strona jest swego rodzaju także wyzwaniem, ponieważ nie wiemy jak ostatecznie zostanie ona przyjęta i odebrana, wierzmy jednak mocno, iż osób poszukujących prawdy na świecie jest wiele, mało tego, ich liczba nieustannie wzrasta, dzięki czemu świadomość społeczna staje się bardziej poszerzona i dogłębna. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszego zaproszenia, zapraszamy Was do wkroczenia na drogę ku prawdzie, na drogę ku nowym horyzontom. Podróż ta będzie niezwykła i momentami zaskakująca, jednak życie takie jest, dziś nas zaskakuje po to by już jutro ukazać nam swoje prawdziwe oblicze.

grafika-o-nas


Pozdrawiamy.

Redakcja globalne-archiwum.pl

”Dziś tworzymy jutro, by jutro móc wspominać wczoraj.”