Obce cywilizacje i upadłe anioły Cz.1: Ostatnią kartą jest karta kosmita. Tutaj chodzi o zniewolenie człowieka.


Na naszej stronie od samego początku podkreślamy, że to, co możemy dostrzec stanowi jedynie wierzchołek góry lodowej. Otóż za tymi ludźmi, za tymi tak zwanymi „elitami” kryją się potężne mroczne siły duchowe. Należy zrozumieć, że tak jak Dobry Bóg działa po przez wybranych ludzi, wybranych proroków, podobnie i zło, czyli Lucyfer, działa na świecie po przez swoich „piekielnych proroków”. Po przez ludzi, którzy zaprzedali się demonowi, podpisali pakt z piekłem w zamian za sławę, bogactwa, splendor i władzę tutaj na ziemi.

W ostatnim czasie pojawia się coraz więcej informacji dotyczących UFO oraz obcych cywilizacji. Źródłem wyżej wspomnianych informacji nie są już tylko grupy zagorzałych zwolenników, którzy dosłownie są zdolni wszędzie dostrzec niezidentyfikowany obiekt latający, ale tym razem źródłem stają się główne media, politycy i same organizacje rządowe. Zatem ewidentnie widzimy, że coś tąpnęło w temacie UFO.

Na samym wstępie pragniemy przypomnieć, fragment wypowiedzi, którą staramy się zawsze przytaczać w artykułach poświęconych obcym cywilizacjom. Jest to szalenie istotna wypowiedź, ponieważ rzuca ona światło na tak zwanych kosmitów. Ta wypowiedź łączy w sobie wyjaśnienie propagandy o UFO z ujawnieniem dążeń do zniewolenia ludzkości pod szyldem Nowego Porządku Świata. Spójrzcie na tę wypowiedź:

„Na początku 74 roku spotkałam się z nieżyjącym już Wernherem von Braunem, wtedy Von Braun umierał na raka, ale zapewnił mnie, że przeżyje jeszcze kilka lat, aby opowiedzieć mi o grze, w którą grał. Grze mającej na celu realizację starań uzbrojenia przestrzeni oraz kontrolowanie Ziemi z samego kosmosu.

Poprosił mnie, bym była jego rzecznikiem, poprosił mnie o to bym podjęła się trudu edukowania decydentów i opinii publicznej o tym, dlaczego nie powinniśmy nigdy instalować jakiejkolwiek broni w kosmosie. Najbardziej zszokowało mnie wyznanie na temat planu zawładnięcia współczesną cywilizacją. Do realizacji tego planu miało posłużyć wykreowanie wroga całej ludzkości. Najpierw mieli to być Rosjanie, to oni w pierwszej fazie planu zostaną uznani za wrogów.

Druga faza to wykreowanie terroryzmu i zidentyfikowanie terrorystów. Kolejnym etapem będzie straszenie ludzkości asteroidami. To wszystko posłuży jako pretekst do uzbrojenia przestrzeni kosmicznej okalającej naszą planetę. Na sam koniec, tuż przed jego śmiercią powiedział: «I pamiętaj Carol, ostatnią kartą jest karta kosmita. Wmawianie ludzkości, że należy budować kosmiczne bronie przeciwko kosmitom, a wszystko to, jest kłamstwem. Tutaj chodzi o zniewolenie człowieka».”

Wywiad z Carol Rosin.

Co to oznacza? To oznacza konkretny plan działania, realizowany na przełomie dziesięcioleci. Plan, który wydaje się wkraczać w fazę finałową, która może jeszcze potrwać kilka lat, to będzie de facto zależeć tylko i wyłącznie od poziomu oporu społecznego. Pandemia COVID-19, w znacznym stopniu przyspieszyła proces zniewalania ludzkości. Najbardziej tragiczne w tym wszystkim jest to, że pandemia nie istnieje. Oczywiście koronawirus SARS-CoV-2 istnieje, ale tak jak już napisaliśmy: pandemii nie ma.

I teraz, jeżeli zdamy sobie sprawę z tego, że tak zwane „elity”, które rozumiemy po przez najbogatsze rodziny naszego globu, jak na przykład Rothschildowie czy Rockeffelerowie, realizują plan zniewolenia ludzkości to będziemy już o kolejne kroki bliżej prawdy. „Pozwólcie mi emitować i kontrolować pieniądze kraju, a ja nie dbam o to, kto tworzy jego prawa.” Powiedział Mayer Amschel Rothschild. Jednakże istnienie „planu” to nie wszystko.

Na naszej stronie od samego początku podkreślamy, że to, co możemy dostrzec stanowi jedynie wierzchołek góry lodowej. Otóż za tymi ludźmi, za tymi tak zwanymi „elitami” kryją się potężne mroczne siły duchowe. Należy zrozumieć, że tak jak Dobry Bóg działa po przez wybranych ludzi, wybranych proroków, podobnie i zło, czyli Lucyfer, działa na świecie po przez swoich „piekielnych proroków”. Po przez ludzi, którzy zaprzedali się demonowi, podpisali pakt z piekłem w zamian za sławę, bogactwa, splendor i władzę tutaj na ziemi.

I to jest kolejny etap dochodzenia do prawdy. Co mamy na myśli? Otóż istnieje „plan” zniewolenia ludzkości. Jest to „plan” realizowany przez ludzi oddanych demonom. To jest poziom wiedzy, do którego nie wielu dociera. To jest świadomość istnienia walki duchowej, a w zasadzie wojny duchowej o nasze dusze, która to wojna toczy się każdego dnia. I teraz ktoś zada pytanie: „co to wszystko ma wspólnego z kosmitami?”

I tutaj przyznam się wam szczerze, że ja osobiście łączyłem kosmitów z demonami, jednak od dawna poszukiwałem konkretnego dowodu. Czegoś, co będzie jasne i klarowne, a do tego będzie pochodzić z pewnego źródła. I wczoraj dotarłem do informacji, które stanowią, według mnie, ogromny przełom w kwestii kosmitów oraz demonów. Dotarłem do informacji z pewnego i co dla mnie istotne, chrześcijańskiego źródła.

Napiszę więcej, informacje, do których dotarłem przesądzają ten temat. Dla mnie osobiście sprawa jest przesądzona. Wiem, że może to brzmieć niejasno, ale wszystko zrozumiecie, gdy przytoczę wam informacje, do których dotarłem. Informacje te opublikuję w drugiej części dzisiejszej publikacji, która ukaże się jutro. Dziś będę chciał jeszcze trochę więcej „powęszyć” w tym temacie. Napisze jednak na koniec, że wszystko wskazuje na to, że tak zwani kosmici, tak zwane obce cywilizacje to demony.


Przeczytaj również:

Jeźdźcy Apokalipsy: W 1989 r. Julii di Naju otrzymuje widzenie Arki Noego. W 1971 r. dzwony w Carpegna zaczęły bić same z siebie.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com