„Obcy prosto z piekła”. Masz wątpliwości, co do pochodzenia kosmitów? Przeczytaj ten artykuł i pozbądź się złudzeń.


„Jesteście sterowani przez siły ciemne i przewrotne, które działają według wskazówek szatańskich, które odtąd rządzą światem. Wielokrotnie sny mają charakter ostrzegawczy, w sposób szczególny w tych czasach, obfitujących w troski, niebezpieczeństwa i zasadzki. Ojciec Niebieski poprzez sny może objawić prawdę lub oznajmić ją.” Costanza Callegari.

Niektórzy myślą, że kosmici pochodzą z innej planety, że odbywają podróże międzygalaktyczne na bliżej nieokreślonych statkach kosmicznych. Niektórzy myślą, że kosmici pochodzą z innego układu słonecznego lub innego wymiaru, że nas stworzyli jako ludzkość. Niektórzy myślą, że przybywają oni tutaj na ziemię po to, aby przynieść nam starożytną wiedzę, lub coś, co ludzkość utraciła w przeszłości. Są i tacy, którzy nawet uważają, że sam Jezus Chrystus był kosmitą.

Niemniej jednak, jakbyśmy nie podeszli do tematu obcych cywilizacji, to istnieje bardzo wiele różnych przekonań w odniesieniu do nich. Natomiast to, co zostało już udowodnione przez wiedzę starożytną, to fakt, że istoty te, były zwodzicielami odkąd przybyły tutaj po raz pierwszy. I za każdy razem, gdy mówiły o sobie władcy, lub też ludzkie określali ich mianem władców a nawet bogów, to w starożytności spotkamy teksty, które mówią, że te istoty, ci tak zwani kosmici, sami przyznawali, że zostali stworzeni przez: „innego boga”.

W czasach nowożytnych zawsze, gdy dochodziło do spotkań z kosmitami, to spotkania te były okryte tajemnicą, wszystko przebiegało w absolutnym sekrecie. Jak gdyby istoty te nie był jeszcze gotowe do tego aby się w pełni ujawnić. Jak gdyby ludzkość nie została jeszcze wystarczająco „zaprogramowana” na to wydarzenie. Co de facto jest tylko kwestią czasu i w mojej opinii czas owego ujawnienia się będzie kolejnym etapem z Apokalipsy Świętego Jana.

No, więc istoty te dosłownie wydawały się pojawiać znikąd, jak gdyby przychodziły z innego wymiaru przez jakiś portal. To pokazuje, że kosmici są bardzo dobrzy w ukrywaniu się przed ludźmi. Czy nigdy nie zastanawialiście się nad tym, dlaczego tak wiele niezależnych filmów i relacji, opisujących pojawienie się UFO, wiąże się z powstaniem portalu, przez który kosmici nagle przechodzili a następnie wychodzili z naszego świata?

Satanistyczne kulty posiadają wiedzę, która umożliwia tworzenie „spiralnych portali”, są ludzie, którzy praktykują magię, którą wielu obecnie nazwałoby elementem „Kabały”. Jednak już w starożytności ci samo ludzie mieli inne nazwy, ale robili dokładnie to samo w oparciu o dokładnie tę samą wiedzę. Jest to wiedza tajemna ze świata magii i okultyzmu, czy wręcz satanizmu. Ludzi ci mogą przywołać istoty przez te portale, które to istoty określa się mianem kosmitów.

Jednak w przypadku kultów satanistycznych, członkowie takich grup, przywołane istoty nie nazywają kosmitami, lecz wprost „złymi duchami”. I mówią oni, wprost że chrześcijanie nazwaliby je demonami. Ale filmy takie jak „Dzień Niepodległości” czy „Z Archiwum X”, które notabene są świetnymi filmami, mają za zdanie wzbudzić w tobie wiarę w istnienie kosmitów. Mówią ci „prawda wciąż tam jest”, i chcą abyś dał się ponieść wirowi nadchodzącego świata, w którym kosmici będą odgrywać wiodące role.

Ale zadaj sobie pytanie: „dlaczego oni tak bardzo chcą abyś myślał o kosmitach, wierzył w ich istnienie?” Otóż widzisz, jeśli myślisz o obcych, to nie myślisz już o Jezusie. I kiedy coraz więcej myślisz o kosmitach, to coraz bardziej wątpisz w istnienie Jezusa. A kiedy wątpisz w Jezusa, to zgadnij, co się dzieje? Otóż dosłownie „obcy najeżdżają na ciebie”, przejmują nad tobą kontrolę, a w coraz większej ilości przypadków, nawet opętują daną osobę.

Jeżeli w tej całej intelektualnej układance, sięgniemy po Biblię, oraz wiedzę, jaka płynie z chrześcijaństwa, to szybko poznamy odpowiedzi. Zrozumiemy, że chodzi o demony, chodzi o opętanie demoniczne, chodzi o zwiedzenie demoniczne, chodzi o to, że demon podszywa się pod anioła światłości. Jeżeli demon ujawniłby się człowiekowi i powiedział mu: „słuchaj jestem demonem z piekła, który pragnie twojego zniszczenia” to, kto wówczas poszedłby za nim? Zapewne nie wielu, a ci, którzy poszliby za nim, w mojej opinii byliby szaleńcami.

Dlatego też demony, diabły, szatani, aby zwieść ludzkość, ujawniają się pod różnymi „postaciami”, jedną z takich „form” jest „forma kosmity”. I napiszę wam, że ja osobiście od wielu lat utożsamiałem już kosmitów z demonami. Nie miałem jednak stu procentowej pewności, zawsze gdzieś brakowało mi tej kropki nad przysłowiowym „i”. Przeczytałem dziesiątki książek, starożytnych pism, relacji świadków a mimo to wciąż nie mogłem powiedzieć sam przed sobą: „słuchaj kosmici to z pewnością demony”.

Dlatego też czekałem, w cierpliwości oczekiwałem momentu, w którym dotrę wreszcie do wyżej wspomnianej kropki nad „i”. Czułem, że w swoim czasie Bóg „objawi mi” to, czego szukałem, to, na co jeszcze czekałem. I tak się stało, otóż dotarłem do kolejnych pism Katarzyny Emmerich, niemieckiej mistyczki, beatyfikowanej 3 października 2004 roku. W przeszłości miałem styczność z jej pismami wielokrotnie, ale nie z tym, który wam zaraz zacytuje.

Dodam również, że Katarzyna Emmerich była stygmatyczką i wielką wizjonerką. Była również dręczona przez demony, które ją nienawidziły, ponieważ jak same mówiły, zbyt wiele tajemnic piekielnych wyjawiła, co uratowało i nadal ratuje miliony dusz przed potępieniem. Katarzyna Emmerich to jedna z największych świętych chrześcijaństwa, do tego błogosławiona przez Kościół i dotknięta stygmatami, co dla mnie stanowi ostateczne i niepodważalne uwiarygodnienie tego „źródła informacji”.

A teraz przejdźmy do meritum, a mianowicie do jej słów, zapisanych w Vita di Anna Caterina Ememrick, Ojca K.E. Schmoegera w tomie III na stronie 15, wydania Tequi, Paryż 1950. Są to słowa, jest to przesłanie, z jakim de facto spotkałem się po raz pierwszy, a zaznaczam, że w swoim dotychczasowym życiu, przeczytałem kilkaset książek. Tak, to przesłanie jest tak jasne, klarowne i konkretne, że aż poraża.

Widziałam często, iż trzy chóry aniołów, które były wyższe od archaniołów, upadły, lecz nie wszystkie zostały strącone do piekła: ci, którzy okazywali jakąś skruchę, pozostali poza piekłem. Są to duchy, które zamieszkują planety, a które przybywają na ziemię, by zwodzić ludzi.

Również wśród duchów światowych króluje wielki porządek. Są to duchy upadłe, ale jeszcze nie diabły, różnią się bardzo od tamtych, przychodzą na ziemię i odchodzą. Na jednym obszarze są posępni i smutni, w innym są płomienni i gwałtowni, jeszcze w innym są lekcy, w innym dokładni i rozumni. Działają na wszystko, co żyje na ziemi i na ludzi od chwili ich urodzenia. Duchy te formują pewne hierarchie, pewne stowarzyszenia.

Dla uzupełnienia powyższych słów, pragnę jeszcze zacytować przesłanie Jezusa z 31 marca 1977 roku do Costanzy Callegari. Spójrzcie:

„Jesteście sterowani przez siły ciemne i przewrotne, które działają według wskazówek szatańskich, które odtąd rządzą światem. Wielokrotnie sny mają charakter ostrzegawczy, w sposób szczególny w tych czasach, obfitujących w troski, niebezpieczeństwa i zasadzki. Ojciec Niebieski poprzez sny może objawić prawdę lub oznajmić ją.”

Nie wiem jak Ty Drogi Czytelniku, Droga Czytelniczko, ale ja nie mam już żadnych, ale to żadnych wątpliwości, co do natury i pochodzenia tak zwanych kosmitów. I tak… Rozumiem, co mówią media głównego nurtu: „dajmy im show, muszą być zadowoleni, muszą być emocjonalnie rozproszeni. Jeżeli nie będą to i my nie będziemy.” Wrota stoją szeroko otwarte, diabeł czeka na każdego, on chce ciebie, chce cię posiąść i oświecić swoją nauką, swoją piekielną herezją. To, co zrobił diabeł to wzniecił wieczny ogień zła, który wypala każdego, kto zbliży się do niego.

Dlatego nie podążaj w tym kierunku, nawet nie spoglądaj w tę stronę. Tak zwani „kosmici” to emanacja „demonów” i nie są to ani moi ani twoim przyjaciele. Nie są oni żadnych rozwiązaniem dla wielu problemów współczesnej ludzkości.


Przeczytaj również:

Starożytna „Księga Henocha” to skarbnica wiedzy o upadłych aniołach, potopie, biblijnych gigantach i piekle.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 1 Comment

Comments are closed.