Objawienia Maryjne z Trevignano Romano. Maryja ostrzega przed szczepionkami i mówi, że nadszedł czas próby.

Udostępnij

Chcemy podzielić się z wami orędziem z 16 marca 2021 roku, dotyczącego obecnej PLANdemii. Orędzie pochodzi z Trevignano Romano, gdzie Matka Boża już od dłuższego czasu objawia się w tamtej miejscowości. Jeżeli ktoś chce wnikliwiej zgłębić temat objawień Maryjnych w Trevignano Romano to bardzo polecamy, z pewnością na tym skorzystacie, zwłaszcza, że pojawiają się tam również słowa i orędzia dotyczące Polski i Polaków. W jednym z nich pada zdanie: „To dla was czas próby, ale niebo jest z wami!”

Czasy pandemii, które de facto powinniśmy określić mianem PLANdemii, to czasy wielkiej próby i ucisku, zarówno fizycznego jak i duchowego oraz psychicznego. Bardzo ważnym jest, aby pamiętać i mieć świadomość tego, że nie jesteśmy sami, nigdy nie byliśmy sami i nigdy sami nie będziemy. Ponad tym wszystkim jest Ktoś więcej, jest sam Bóg. On nie pozostawia nas bez Swojej pomocy. Jeżeli z wiarą i czystym sercem przylgniemy do Boga, wówczas obecny czas próby będzie dla nas czasem wzrostu w wierze i rozumie oraz czasem pozyskiwania dla siebie i dla naszych bliskich, potrzebnych łask.

Bóg Wysyła do nas swoje słowa już nie tylko po przez Pismo Święte, ale w dzisiejszych czasach, także i po przez liczne proroctwa oraz objawienia. Często Posłanniczką Boga Jest Maryja, która na polach Fatimy, Medjugorie, Garabandal i wielu innych miejsc woła do ludzkości, prosi i nakazuje, aby modlić się, pokutować i nawracać. Dziś nie jest inaczej, Maryja ponownie Przemawia do ludzkości, a my chcemy Wam Jej słowa przybliżyć.

Chcemy podzielić się z wami orędziem z 16 marca 2021 roku, dotyczącego obecnej PLANdemii. Orędzie pochodzi z Trevignano Romano, gdzie Matka Boża już od dłuższego czasu objawia się w tamtej miejscowości. Jeżeli ktoś chce wnikliwiej zgłębić temat objawień Maryjnych w Trevignano Romano to bardzo polecamy, z pewnością na tym skorzystacie, zwłaszcza, że pojawiają się tam również słowa i orędzia dotyczące Polski i Polaków. W jednym z nich pada zdanie: „To dla was czas próby, ale niebo jest z wami!”

Są to niewątpliwie pocieszające słowa, ponieważ jeżeli niebo jest z nami to któż przeciwko nam? Wracając jednak do meritum, dziś skupimy się na orędziu z 16 marca 2021 roku. Orędziu, które otwiera oczy, wyzbywa nas ze złudzeń i stanowi wskazówkę na przyszłość. Jest to jedno z wielu orędzi danych ludzkości na dzisiejsze czasy. Można napisać, iż jest to kolejny puzzel na obrazie zbawienia świata, a my powinniśmy tego typu puzzle, czy też znaki czasu starać się dostrzegać.

„Moje dzieci, dziękuje wam, że jesteście tu na modlitwie. Dzieci, wciąż przychodzę, aby was ostrzec i pomóc wam nie popełniać błędów, unikać tego, co nie pochodzi od Boga. Mimo to rozglądacie się w zagubieniu, nie zdając sobie sprawy ze śmierci, która weszła w ten świat z powodu słuchania się tylko ludzkich decyzji.

Wiele razy mówiłam moim dzieciom, aby uważały na szczepionki, ale nie słuchały. Umiłowane dzieci spójrzcie na Jezusa i stańcie przed Jego błogosławionym krzyżem, którym On was Odkupił. Umiłowane dzieci, gniew Boży nie potrwa długo, ale ludzkość jest tak ślepa, że niczego nie zauważy, podając jedynie naukowe wyjaśnienia.

Dzieci jesteście moim prawdziwym kościołem i to wam poświęcam czas, bo dzięki moim wiernym kościół odrodzi się lśniący i pełen chwały. Dzieci od tej pory nic już nie będzie takie samo jak wcześniej, zabrali wam wszystko, łącznie z waszą wolnością. Bądźcie wierni Panu i Pismom Świętym, nawróćcie się, tylko w ten sposób będziecie na ścieżce światła, która jest dla was przygotowana.

Moje dzieci, kościół och kościół, ile bólu. Moje serce krwawi widząc upadek cegła po cegle, ile bólu. Moje dzieci, jesteście na wojnie i musicie walczyć bez względu na to czy się z was wyśmiewają. Idźcie dalej bez przerwy. Teraz zostawiam was z moim macierzyńskim błogosławieństwem w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego Amen.”

Jeżeli zatem nadal mieliście wątpliwości, co do tego czy dać sobie wstrzyknąć nieprzebadany preparat genetyczny czy też tego nie zrobić, to teraz w pewnym sensie otrzymujecie dodatkowe argumenty, które być może pomogą wam podjąć ostateczną decyzję. Na sam koniec dodamy, że na nabożeństwach w Trevignano Romano, zdarzają się przypadki gdzie Duch Święty uzdrawia z konsekwencji przyjęcia szczepień.


Przeczytaj również:

Norwegowie potwierdzają, że „trucizna” zwana potocznie „szczepionką” na COVID-19, jest przyczyną zakrzepu u zmarłego pacjenta.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 10 Comments

 1. Pan Bóg Cię kocha, jeśli nie wierzysz w Boga to nie znaczy, że On w Ciebie nie wierzy.

 2. Do Bandziorki
  Wydaje mi sie że przez to pragnienie jesteś bliżej Królestwa Bożego niż my tzw gorliwie wierzący. Szukaj a w końcu znajdziesz. Wszystkiego dobrego!

 3. Bardzo chciałabym umieć wierzyć w Boga, Maryję i całe to towarzystwo, ale nie potrafię. I nie ma to związku z pedofilią w kościele , ani z modą na ateizm, lewactwem, po prostu nie umiem..
  Choć chciałabym . Widząc ludzi stojących pod kościołem, mam taki żal w sobie, że nie umiem być tego częścią i znajdować w tym ukojenie, czy pociechę. Nigdy , nawet jako dziecko nie czułam , że to może być prawdą. Ech, pozostaje mi tylko wiara we własne siły.

  1. Ja też nie „czułam” jako dziecko, a nawet jako dorosła, że Bóg jest i całe to „Towarzystwo”. Na „czuciu” zresztą nie można polegać. Lepiej na rozumie, logice. Wiara jest cudowna, ale logiczna. Jest sporo dobrych książek. NIe wiem jaka jest Pani droga, ale warto spytać Boga – tak, JAKBY był. Warunkowo. Jeśli jesteś to się objaw, jakoś pokaż… Napisałam odpowiedź na ten post, bo jeśli w Pani jest pragnienie poznania Go, czy uwerzenia, to znak, że to się już zaczęło. To Bóg szuka Pani. 😀

 4. Maryja to tylko człowiek i modlic sie mozna wyłącznie do Boga,reszta jest bluznierstwem

  1. No to się zdziwisz mocno ale pozytywnie . Maryja JEST MATKĄ BOGA. Naprawdę nas kocha, naprawdę wstawia się za nami do Jezusa , naprawdę upraszcza nam łaski. Tak jak w Kanie galilejskiej … Ona jest cudowną Matką , Ona jest wybraną przez Boga. Dzięki Ci Boże Ojcze za Maryję.
   Ludzie, modlę się o to ,byście uwierzyli w tą prawdę.
   JEZU ,NASZ ZBAWICIELU, ŚW. MARYJO , ŚW. JÓZEFIE KOCHAM WAS , RATUJCIE DUSZE.

  2. Tylko Maryja jest Pośredniczką Wszelkich łask i tylko dzięki Maryji Pan Jezus żyła ludziom łaski więc nie blużnij kobieto tylko zacznij odmawiać Różaniec bo tylko Maryja uratuje świat.

Comments are closed.