Objawienie dane Patrici Mundrof Cz.3 NWO i uchodźcy.

18 Objawienie dane Patrici Mundrof Cz.3 NWO i uchodźcy
Fot. youtube.com

[fb_button]

Orędzie Matki Bożej Królowej Świata – objawienie dane Patrici Mundrof, prorokini mieszkającej (za życia) w USA tj. w mieście Phoenix, w  stanie Arizona. Matka Boża objawiała się jej od 1995 roku. Patrici’a Mundrof zmarła kilkanaście dni po wielkiej tragedii narodowej, jaka dotknęła Amerykanów w dniu 11.09.2001r., w postaci zburzenia przez islamskich terrorystów wież Word Trade Center (Światowego Centrum Handlu) w Nowym Jorku, tj. zmarła ostatniego dnia września 2001 roku.

W kwadratowych nawiasach znajdują się dopiski, nie są to zdania wypowiedziane przez Maryję do Pani Patrici Mundrof.

Siarka, która wydostanie się z wnętrza Ziemi podczas erupcji wulkanów, będzie w atmosferze okołoziemskiej wchodzić w reakcje chemiczne z parą wodną, a następnie będzie spadać na glebę w postaci tzw. „kwaśnych deszczy”, co doprowadzi do jej skażenia. Skóra ludzka w bezpośrednim zetknięciu z takim kwaśnym opadem dozna oparzenia chemicznego i powstanie na niej trudno gojąca się rana. Jednocześnie, powstawać będą liczne, masywne fale oraz monsuny, huragany i tornada w skali, jakiej nikt jeszcze ich nie doświadczył.

Bóg będzie starał się obudzić tych, którzy mają zło w swoim życiu. Ci, którzy nie zawrócą do Boga, będą na drodze do piekła. Będzie dużo zniszczeń. To wszystko prowadzić was będzie do ucisku (cierpienia). Wiele naszych dzieci będzie musiało udać się do miejsc ukrycia, kiedy sztormy zniszczą ich domy. Patrzcie wtedy na znak świetlny. Będziecie nim prowadzeni. W czasie tym, wszystko będzie wam dostarczone. Będziecie mieli mannę i wodę. Trzymajcie się w modlitwie i pomagajcie tym, którzy potrzebują pomocy.

Prowadźcie naszych bliźnich do bezpiecznych miejsc. W czasie tej podróży starajcie się ocalać dusze innych, lecz nie wolno brać wam tych, którzy nie mają znaku Boga naznaczonego na czole (Krzyża). Oni nie będą mogli znieść prowadzącego światła. [Wcześniej jednak], światowy rząd powoli będzie zabierał wam wasze prawa i wolność. [Przyszli założyciele tego szatańskiego rządu, a więc aktualne władze ONZ, USA, Unii Europejskiej, Izraela, Niemiec, Arabii Saudyjskiej, Turcji itd. już teraz, powoli zaczynają wdrażać w życie ten scenariusz i robią to rzekomo w trosce o Wasze bezpieczeństwo, tj. między innymi, zaraz będą Wam kłamliwie wmawiać, iż muszą podjąć pewne, prewencyjne działania (na przykład inwigilować Was, podsłuchiwać, śledzić i czipować wszystkich obywateli), aby, w ten sposób, walczyć, np. z zagrażającym Wam międzynarodowym terroryzmem islamskim.

Ludzie Ci będą Was oszukiwać, że robią to dla Waszego dobra, a tymczasem będą to robić pod w/w. Pretekstem, w tym celu, aby mieć Was pod całkowitą kontrolą i móc wiedzieć o Was wszystko, tj. co kupujecie, ile i na co wydajecie, gdzie spędzacie czas po pracy, co czytacie, co oglądacie, jakie macie poglądy, jakie jest Wasze nastawienie do polityki i rządu itd. [Obecnie wdrażany jest plan „UCHODŹCA”. Wdrażanie tego planu w życie, generalnie rzecz ujmując, zaczęło się od  zaaranżowanego przez CIA ataku islamskich terrorystów na WTC w 2001 roku i odwetowej napaści przez USA i tzw. „Koalicji Zachodniej” na Irak pod pozorem obrony Kuwejtu, walki z Al-Ka’idą i szukania rakiet dalekiego zasięgu. Przypomnę tylko, iż pretekst amerykańskiej inwazji na Saddama Husajna, jakoby posiadał on systemy rakietowe służące do przenoszenia broni masowego rażenia, okazał się całkowicie wymyślony i nigdy nie został potwierdzony.]

[W dalszej kolejności, po zdobyciu Iraku, USA i ich sojusznicy, sukcesywnie, różnymi metodami rozprawili się z innymi rzekomymi dyktatorami na Bliskim Wschodzie, którzy trzymając swoje narody tzw. „twardą ręką” gwarantowali, do tej pory, spokój w podległych sobie krajach. Syria jest ostatnim państwem, które amerykańscy masoni muszą sobie podporządkować. Politycy doskonale zdają sobie sprawę z tego, iż tego typu działania spowodują w państwach arabskich biedę, chaos i wywołają falę uchodźców, ale o to im przecież właśnie chodzi.]

[Kolejnym krokiem zmierzającym do utworzenia jednego, centralnego rządu NWO podległego biblijnemu antychrystowi było wystosowanie przez Kanclerz Niemiec oficjalnego zaproszenia do wszystkich muzułmanów, pozbawionych domów przez wojnę, aby masowo przyjeżdżali do Europy, gdyż ona się nimi zaopiekuje. Obama i Merkel doskonale wiedzą, że napływ do nas nieograniczonej liczby młodych i roszczeniowo nastawionych, zradykalizowanych religijnie, muzułmańskich mężczyzn, którzy nie będą chcieli pracować, ale za to będą oczekiwać na wysokie zasiłki i inne świadczenia socjalne oraz będą chcieli, na siłę, wprowadzać u nas prawo szariatu, wywoła, w ostatecznym rozrachunku, jawne niezadowolenie społeczne u białych Europejczyków i w efekcie finalnym dojdzie w Europie do zamieszek na tle religijnym, ataków terrorystycznych, a nawet do wybuchu lokalnych wojen domowych.]

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

This article has 1 Comment

  1. To co się od jakiegoś czasu dzieje w Syrii jest wielopaństwowym ludobójstwem przy dziwnym skiałczeniu ONZ czy UE. Syria w pełni ukazała czym tak naprawdę są te organiazacje, albo inaczej, czym tak naprawdę nie są.

Comments are closed.