Obrzydliwe przymilanie się do Zełenskiego w Białym Domu, jest symbolem upadku narodu amerykańskiego.


Szanowni Państwo, czy wiecie jak wygląda podupadający naród? Cóż, wygląda on bardzo podobnie do USA. W Ameryce granice są szeroko otwarte, a każdego roku napływa przez nie ponad milion nielegalnych imigrantów. Co się z tym robi? Nic. Ameryka ma szybko narastający problem bezdomności z miastami namiotowymi i obozami ulicznymi w każdym większym mieście. Co oni z tym robią? Zupełnie nic.

Ludzie zapominają, że w 2014 roku administracja Baracka Obamy wraz z Joe Bidenem oczywiście, sfinansowała obalenie neutralnego rządu Ukrainy i zainstalowała tam antyrosyjski rząd wrogi Putinowi. Rząd ten niewątpliwie znajdował się w przysłowiowej „tylnej kieszeni” Demokratów. To stworzyło całkowicie „wasalne” państwo względem USA, czyli Ukrainę. Wielu ludzi zginęło w tym procesie, a stan nowej „zimnej wojny” rozpoczął się wówczas między USA a Rosją.

Po zainstalowaniu nowego rządu (w pełni kontrolowanego przez USA) na Ukrainie, Hunter Biden (syn Joe Bidena) zaczął otrzymywać 50 000 USD miesięcznie za pracę „nic nie robiącą”, od ukraińskiej firmy energetycznej Burisma. Dzisiaj Zełenski zajmuje centralne miejsce, aby nie tylko zebrać miliardy, ale także zapewnić ciągłe wsparcie dla najbardziej fałszywej wojny, jaką kiedykolwiek widziałeś i ja de facto także.

Co mogę jeszcze napisać? Otóż zasiądź wygodnie w fotelu, sięgnij po popcorn i ciesz się „teatrem czasów ostatecznych”, który dzisiaj rozgrywa się na naszych oczach. W tym teatrze zmieniają się tylko aktorzy, dziś to aktor Zełenski, zostaje wyrzucony na scenę, a media „głównego ścieku”, nie krępują się oklaskiwać tego aktora, który de facto prowadzi Ukrainę do własnej autodestrukcji. Zaiste, tak jak ta wojna jest perfidnie „sterowana” z foteli w USA, tak cierpienie wielu ukraińców jest realne (módlmy się za niewinnych i bardzo często zmanipulowanych obywateli Ukrainy, szczególnie za kobiety i dzieci).

Sekretarz prasowa Białego Domu Karine Jean-Pierre w oświadczeniu wydanym we wtorek (20-12-2022 roku) wieczorem powiedziała, że Biden oczekuje wizyty Zełenskiego, a przemówienie w Kongresie zademonstruje silne, ponadpartyjne poparcie dla Ukrainy. Spójrzcie: „Wizyta podkreśli niezłomne zaangażowanie Stanów Zjednoczonych we wspieranie Ukrainy tak długo, jak to konieczne, w tym poprzez zapewnienie pomocy gospodarczej, humanitarnej i wojskowej.” Innymi słowy, tłumacząc to na język „ludzki”, wojna jaką USA obecnie prowadzą z Rosją, będzie toczona do ostatniego Ukraińca.

Przewodnicząca Izby Reprezentantów Nancy Pelosi, zapraszając Zełenskiego do wystąpienia na wspólnym posiedzeniu Kongresu na Kapitolu USA, powiedziała, że: „walka o Ukrainę jest walką o samą demokrację” i że prawodawcy „z niecierpliwością czekają na wasze inspirujące przesłanie jedności, odporności i determinacji”. Tak, zaiste demokracja, przypominam sobie jak ta demokracja wyglądała w USA czy Kanadzie w czasie „Psycho-Pandemii”.

Szanowni Państwo, czy wiecie jak wygląda podupadający naród? Cóż, wygląda on bardzo podobnie do USA. W Ameryce granice są szeroko otwarte, a każdego roku napływa przez nie ponad milion nielegalnych imigrantów. Co się z tym robi? Nic. Ameryka ma szybko narastający problem bezdomności z miastami namiotowymi i obozami ulicznymi w każdym większym mieście. Co oni z tym robią? Zupełnie nic.

Ameryka to współczesna forma „babilonu”. I zamiast zająć się poprawą życia własnych obywateli, pośród tego całego „syfu”, Mitch McConnell mówi, że „najważniejszą rzeczą w umysłach wszystkich Republikanów jest większe finansowanie wojny na Ukrainie”. Czy to żart. Niestety nie. Kojarzycie inny kraj, który także tonie w długach, ale zamiast zająć się dobrem narodu, zajmuje się praktycznie cały czas tylko Ukrainą? Podpowiem wam, że nie musicie daleko szukać.

Nie oglądajmy się na wszystkie strony. Nie chciejmy żywić całego świata, nie chciejmy ratować wszystkich. Chciejmy patrzeć w ziemię ojczystą, na której wspierając się patrzymy ku niebu. Chciejmy pomagać naszym braciom, żywić polskie dzieci, służyć im i tutaj przede wszystkim wypełniać swoje zadanie, aby nie ulec pokusie zbawiania świata kosztem własnej ojczyzny.”

Kardynał Stefan Wyszyński.

Drodzy Czytelnicy, Ameryka w tej chwili zasadniczo wykorzystuje Ukrainę do prowadzenia wojny zastępczej z Rosją. Zełenski pojawił się wczoraj (21-12-2022 roku) wieczorem, gdzie przymilny Kongres uczynił go „gwiazdą rocka”. A Zełenski oczywiście pragnął jeszcze więcej pieniędzy, broni, pieniędzy i broni. Kongres nie miał w wielu przypadkach pieniędzy dla własnych obywateli, ale „znalazł”, chociaż ja użyłbym słowa „dodrukował”, sto miliardów dolarów do stracenia na konflikt ukraiński z Rosją.

Komentator Tucker Carlson poprowadził ataki na Zełenskiego, wykorzystując swój nocny program w Fox News, aby oskarżyć ukraińskiego przywódcę o ubieranie się jak: „menedżer klubu ze striptizem żądający więcej pieniędzy”, w obliczu problemów granicznych Stanów Zjednoczonych. Do krytyki dołączył Donald Trump Jr., syn byłego prezydenta Donalda Trumpa, który w środę (21-12-2022 roku) rano nazwał Zełenskiego: „królową dobrobytu”. Domyślam się, że media „polsko języczne” natychmiast uznają tych panów za „ruskich agentów”.

Wendell Husebo, pisarz konserwatywnego portalu informacyjnego Breitbart, również wtrącił się: „Zełenski przybywa do Białego Domu, aby zażądać większego wsparcia niż 45 miliardów dolarów pomocy w ustawie zbiorczej. Za 45 miliardów dolarów okaż trochę szacunku i wynajmij garnitur. Napisał Husebo na Twitterze. Sami więc widzicie, że coś zaczyna „pękać”, powstaje jednak pytanie do czego ma to nas poprowadzić?


Przeczytaj również:

Wybory w USA: Trump przegrywa, DeSantis miażdży konkurencję, „NWO” dostaje „nowy tlen” a amerykanie nadal „śpią”.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 1 Comment

  1. Przyczepił się do garnituru przecież prezydent- komik wyszedł prosto z bunkra i pofrunął do Jankesów aby żebrać. Czy pamięta ktoś ,, Bolka,, w jakim ubiorze był na pogrzebie Busha?. Był to stary sfatygowany podkoszulek z widoczną KONSTYTUCJA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *