Od WTC do III wojny światowej Cz.2: Tworzenie zmutowanego patogenu, PLANdemia COVID-19, rujnująca polityka PiS.

Udostępnij

Chiny detronizują dolara jako walutę globalną. Dolar będący globalną walutą, dawał USA możliwość zarabiania na całym globie ze względu na wymiany, kursy i tak dalej. Innymi słowy „Amerykanie łupili inne narody aż miło”. Teraz to się powoli kończy, gdyż coraz więcej państw odchodzi od Dolara. „Amerykańska Banksterka” to widzi, z resztą już dziś mamy recesję gospodarczą w USA. To też ta „Amerykańska Banksterka” chce wojny z Chinami aby je zniszczyć. A czy przy okazji unicestwiona zostanie Polska czy też inny kraj, to nie ważne. Ważnym jest aby nadal USA jako państwo, mogło zdzierać pieniądze z innych narodów, po przez globalny obrót dolarem.

Przesadna wiara w autorytety powoduje, że błędy autorytetów przyjmowanie są za wzorce.”

Lew Tołstoj.

Coraz więcej osób nie jest w stanie racjonalnie obronić swojego stanowiska w kwestiach kontrowersyjnych, jedynie co potrafią to zmienić swoje zdjęcie profilowe na facebooku.”

Dr Daniel Lattier.

Czy jeżeli Wam napiszę, że musicie być silni, to czy was to zdziwi? Czy jeżeli Wam napiszę, że nie powinniście wierzyć we wszystko co mówią media głównego nurtu, to czy was to zdziwi? Czy jeżeli Wam napiszę, że każdego dnia wasza osobowość jest poddawana „intelektualnej obróbce”, to czy was to zdziwi? Czy jeżeli napiszę, że Musicie myśleć samodzielnie, czytać książki, mieć silną wiarę i nie możecie poddawać się strachowi, który za wszelką cenę chcą w was „zaszczepić”, to czy was to zaskoczy?

Szanowni Państwo kolejnym etapem w planie wdrożenia „na chama” i za wszelką cenę światowego kryzysu, był właśnie kontrolowany kryzys z 2008 roku. 15 września 2008 roku Lehman Brothers ogłosił upadłość, a indeksy giełdowe zaczęły spadać w błyskawicznym tempie. W efekcie w Stanach Zjednoczonych na dwa lata (2008-2009) zapanowała recesja. W ciągu roku liczba bezrobotnych wzrosła w USA z 7 do aż 15 milionów osób.

Zapoznałem się z wieloma niezależnymi źródłami i co interesujące, to jest właśnie to, że ów kryzys z 2008 roku miał doprowadzić do światowej pandemii, jakiegoś patogenu. Kryzys był w zamian za konflikt zbrojny, ponieważ jego skutki są ekonomicznie podobne jak w przypadku wojny. Natomiast wówczas zrezygnowano jeszcze z wprowadzenia kolejnego etapu, to jest etapu „PLANdemia”.

Zapytacie dlaczego tak się stało? Otóż stało się tak dlatego ponieważ technologia w postaci smartfonów dopiero wkraczała na szersze, to jest globalne tory. Smartfony w tym wszystkim odegrały gigantyczną rolę, bez nich przeprowadzenie „PLANdemii”, byłoby w znacznym stopniu utrudnione (a może i nawet niemożliwe).

Dziś praktycznie każdy posiada własny smartfon, zatem podlega nieustannemu „bombardowaniu informacjami”, które z zakresu „KoronaŚwirusa”, szerzą lęk, panikę, strach i jeszcze więcej lęku i strachu i paniki a przez to nieustannie niszczą psychikę człowieka, a ten przez to staje się łatwy w kontrolowaniu oraz nadzorowaniu.

I właśnie dlatego zaprzestano, czy też bardziej odpowiednie słowo: „czasowo wstrzymano”, realizację „agendy zniszczenia”. W między czasie postanowiono rozwinąć technologię na bazie której działają smartfony, tak aby były one tanie i dostępne dla każdego. Na moment nastała cisza i spokój. Kolejny element, który wybił niczym szambo, ale niewielu go dostrzegło, miał miejsce w rok 2012.

Natomiast należy zauważyć, że to wszystko ostatecznie prowadziło nas do przełomu roku 2019 i 2020. ALE W MIĘDZYCZASIE doskonalono pracę nad patogenem, sztucznie wytworzonym w laboratorium, ręką ludzką. W międzyczasie organizacje międzynarodowe poszerzały swoje prawa, kosztem prawa wewnętrznego państw narodowych. Przekupywano konkretne podmioty, ustawiano konkretne marionetki w konkretnych miejscach „globalnej infrastruktury” a czas płynął i ludzkość była coraz bliżej czasu „PLANdemicznej zawieruchy”, nawet nie zdając sobie z tego faktu sprawy.

Kochani na „osi czasu PLANdemii”, należy również odnotować liczne elementy, których początek ma miejsce jeszcze w roku 2010. O tych elementach pisaliśmy w artykule z 26 Lipca 2020 roku, kiedy to ujawniliśmy wiele druzgocących informacji. Artykuł nosił nazwę: „Ujawniamy: SARS-CoV-2 to broń biologiczna, której początek sięga roku 2010 i Fundacji Rockefellera. Publikujemy nieznane fakty”. Poniżej odnośnik do tej publikacji:


Źródło: https://globalne-archiwum.pl/ujawniamy-sars-cov-2-to-bron-biologiczna-ktorej-poczatek-siega-roku-2010-i-fundacji-rockefellera-publikujemy-nieznane-fakty/

I wreszcie mamy rok 2012, już wcześniej wspomniany i „demoniczne przedstawienie”, które emitowano na cały świat. To wydarzenie przewrotnie określono mianem „otwarcia olimpiady w roku 2012”. W internecie pojawił się znakomity film, który obrazuje i interpretuje to „piekielne przedstawienie”. Na ten temat również poczyniliśmy już publikację na naszym portalu, przekierowanie do publikacji i zawartego w niej wyżej wspominanego filmu, znajdziecie poniżej:


Źródło: https://globalne-archiwum.pl/udostepniamy-szokujacy-film-ukazujacy-mroczna-ceremonie-otwarcia-olimpiady-w-2012-r-zapowiadala-ona-pandemie-sars-cov-2/

Kolejne lata to kilkukrotne próby wprowadzenia na szerszą skalę jakiejkolwiek pandemii. Czy to świńskiej grypy, ptasiej grypy, czy jeszcze inne „wynalazki”. Niemniej jednak miało to na celu „zaprogramowanie” w ludzkim umyśle możliwości wybuchu pandemii globalnej. Tak aby, gdy już do tego dojdzie, ludzkość mogła powiedzieć: „no tak, to była tylko kwestia czasu, od wielu lat już nam o tym mówiono”. I w ten sposób gdy wszystko było już gotowe, dotarliśmy do roku 2019.

Wówczas tuż przed wybuchem pandemii koronawirusa SARS-CoV-2, powodującego chorobę COVID-19, zaistniało wydarzenie o nazwie: „Event 201”. Otóż Centrum Bezpieczeństwa Zdrowia Johns Hopkins we współpracy ze Światowym Forum Ekonomicznym oraz Fundacją Billa i Melindy Gatesów zorganizowało 18 października 2019 roku w Nowym Jorku wydarzenie określone mianem „Event 201”.

Wydarzenie będące ćwiczeniem pandemicznym, obejmującym osoby z wysokiego szczebla. A zatem miesiąc przed wybuchem globalnej pandemii, której źródło ulokowano w Chinach. Sądzicie, że to przypadek? Sądzę, że trzeba „upaść na głowę” aby uważać, że jest to tylko przypadek. W tej kwestii również, jako jedni z pierwszych w Polsce, napisaliśmy publikację, ujawniając cały proceder. Poniżej przekierowanie do tej właśnie publikacji:


Źródło: https://globalne-archiwum.pl/ujawniamy-18-10-2019-roku-miesiac-przed-wybuchem-pandemii-odbylo-sie-szkolenie-pandemiczne-billa-gatesa-dla-osob-z-grona-scislej-globalnej-elity/

To co już było później jest sądzę doskonale znane każdemu. Otóż całkowicie niewiarygodne testy PCR, które wykrywały koronawirusa SARS-CoV-2, dosłownie wszędzie, bo nawet w mleku, oleju silnikowym, soku czy u kozy. A jednak po mimo tak wielu absurdów i apeli naukowców światowej klasy, rządy, w tym rząd PiS, na bazie całkowicie bezużytecznych testów PCR, podjął decyzję o serii Lockdownów. Innymi słowy rozpoczęło się niszczenie gospodarek świata.

To jak destrukcyjne były rozporządzenia PiS w naszej Ojczyźnie, chyba nie musze tłumaczyć. Napiszę tylko, że doprowadziły one do wzrostu liczby samobójstw, wzrostu liczby chorób psychicznych, nawet u dzieci. Doprowadziły do upadku wielu firm, zubożenia narodu, nadprogramowych zgonów, inflacji. Można by tak wymieniać i wymieniać. A wszystko ze względu na wyniki całkowicie zakłamanych testów PCR.

Po dziś dzień mnie to przeraża, co uczyniono z Polską a zaznaczam, że konsekwencje jeszcze przed nami, a ich zakresu nawet nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Tragedia, po prostu tragedia. Już pominę kwestie związane z tą tak zwaną „szczepionką na COVID-19”, która w mojej opinii jest „nieprzebadaną trucizną”. I na tej płaszczyźnie konsekwencje nadal jeszcze przed każdym kto jednak zdecydował się O ZGROZO, przyjąć ten „preparat”.

Przed PLANdemią, Polska gospodarka rozwijała się i miała się nad wyraz dobrze. Niestety w czasie PLANdemii, rząd PiS zadłużył nasz kraj na miliardy złotych. To też dziś w gruncie rzeczy jeszcze wiele osób tego nie dostrzega, ale widmo całkowitego upadku pod jarzmem zadłużenia jest coraz realniejsze. Innymi słowy Polskie państwo może stać się bankrutem. I w PLANdemii o to właśnie chodziło.

Dążono do zrujnowania gospodarek po to aby wmówić społeczeństwom, że potrzebny jest „Wielki Reset”. Likwidacja dotychczasowego ładu i wprowadzenie „Nowej Normalności”, o której wspominał „bankster” Mateusz Morawiecki. Z kolei Światowe Forum Ekonomiczne, określa to mianem: „nie będziesz posiadał nic, ale będziesz szczęśliwy”. Innymi słowy skok na naszą kasę, wolność, niezależność i likwidacja państw narodowych. A w Polsce wszystko to w mojej opinii, dzieje się pod auspicjami i patronatem PiS.

I tak o to dotarliśmy do III wojny światowej, która w mojej opinii już trwa. Póki co odbywa się ona na płaszczyźnie przede wszystkim finansowej, jednak możliwość eskalacji do wojny kinetycznej, staje się coraz realniejsza. Trzeba być ślepym aby nie dostrzegać tego jak USA prą do konfliktu globalnego z Chinami. Amerykanie trochę sobie przysnęli i nie zauważyli w porę jak to Chiny stały się pierwszą potęga gospodarczą globu, detronizując USA.

Jak wiemy, żadne imperium nie odda swojego panowania bez walki. To też USA są gotowe zaryzykować wszystko i rozpętać globalną wojnę, wciągając w to oczywiście Polskę, nie bacząc na możliwe samo zniszczenie ludzkości. A jak wiemy, politycy PiS nie klęczą przed USA, ale dosłownie leżą krzyżem przed Ameryką, to też w tę wojnę i każdą inną pójdą z otwartymi ramionami. Głupcy…

Szkoda tylko, że na wojnę w pierwszym szeregu nie idą ci którzy do niej dążą, i ją rozpętują, czyli w naszym przypadku Mateuszek Morawiecki i Jaruś Kaczyński. Oni będą sobie bezpiecznie siedzieć w schronach, a na wojnę pójdą niewinni ludzie, którzy mają rozum i nie parli by do żadnej wojny, ale ze względu na „szaleńców”, do wojny są przymuszani. Przy okazji zginą kobiety, dzieci, no ale cóż, jak wojna to oczywiście do „ostatniego Polaka”.

Kochani, Chiny detronizują dolara jako walutę globalną. Dolar będący globalną walutą, dawał USA możliwość zarabiania na całym globie ze względu na wymiany, kursy i tak dalej. Innymi słowy „Amerykanie łupili inne narody aż miło”. Teraz to się powoli kończy, gdyż coraz więcej państw odchodzi od Dolara.

Amerykańska Banksterka” to widzi, z resztą już dziś mamy recesję gospodarczą w USA. To też ta „Amerykańska Banksterka” chce wojny z Chinami aby je zniszczyć. A czy przy okazji unicestwiona zostanie Polska czy też inny kraj, to nie ważne. Ważnym jest aby nadal USA jako państwo, mogło zdzierać pieniądze z innych narodów, po przez globalny obrót dolarem.


Przeczytaj również:

Od WTC do III wojny światowej Cz.1: Ataki na WTC i destabilizacja Bliskiego Wschodu. Kryzys z 2008 roku. Grupa Bilderberg.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 1 Comment

  1. Amerykanie trochę sobie przysnęli i nie zauważyli w porę jak to Chiny stały się pierwszą potęga gospodarczą globu, detronizując USA.

    Niby wszystko planowane , wszystko kontrolowane a tak wielki szczegół jak to że Chiny rosą w siłe , Usa czy rząd światowy nie zauważył
    kupy sie to nie trzyma
    albo tak miało być i nikt tu nie przyspał tylko to część planu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.