Odkryto mumię w Nazca w Peru. Badacze sądzą że to kosmita.


29 Odkryto mumię w Nazca w Peru. Badacze sądzą, że to kosmita


Początek dzisiejszego artykułu powinniśmy rozpocząć od zadania pytania czy wierzycie w UFO oraz istoty pozaziemskiego pochodzenia? W czerwcu 2017 roku ogłoszono publicznie sensacyjną informację, otóż odkryto kolejną mumię, na terenie Nazca w Peru, która po przeprowadzeniu licznych badań zaczęła wykazywać niesamowite oznaki bycia gatunkiem, którego jeszcze nie znaleźliśmy. Dosłownie to coś teoretycznie nie powinno istnieć. Teraz kolejne nowe ciała, nowe zmumifikowane ciała zostały ujawnione i okazują się bardzo interesujące.

,,Tak, zdarzyło się, że rozbił się statek pozaziemskiego pochodzenia, a ciała z wraku zostały odzyskane. Nie jesteśmy sami we wszechświecie, pewna grupa ludzi wie o tym doskonale. Przybysze z obcych planet przybywają na naszą planetę regularnie od dłuższego czasu. Tak się składa, że jestem wystarczająco uprzywilejowany, aby mieć tego świadomość i wiedzieć, że zjawisko UFO jest prawdziwe.’’

Doktor Edgar Mitchell. Szósty człowiek, który oficjalnie stanął na księżycu.

Istnieją setki wysoko postawionych rangą osób, takich jak chociażby powyżej cytowany Edgar Mitchell, którzy argumentowali wielokrotnie, że zjawisko UFO nie jest wymysłem fanów teorii spiskowych, lecz rzeczywistym stanem rzeczy. Do tego dochodzi tak zwana oficjalna deklasyfikacja setek tysięcy dokumentów rządowych oraz wojskowych, ukazujących oraz opisujących dziesiątki lat militarnych spotkań z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi, podróżujących z prędkością i wykonujących manewry, których nie zna żaden samolot. Graham Hancock autor wielu książek na temat Nazca w Peru tak opisuje tamtejszy region.

,,Pod nami jest teraz para równoległych linii, prawie dwie mile długości, strzałka prosto do zera. A tam, z prawej strony, seria abstrakcyjnych kształtów w skali tak rozległej a jednocześnie tak precyzyjnie wykonanej, że wydaje się niepojęta, aby mogły być dziełem człowieka. Ludzie tutaj mówią, że nie były dziełem ludzi, ale półbogów, Viracochów, którzy również odcisnęli swoje odciski palców w innym regionie Andów, wiele tysięcy lat temu.’’

Ale teraz powróćmy do mumii, która jest przedmiotem naszego dzisiejszego artykułu. Otóż wczesne wyniki DNA mumii, nazwanej przez naukowców „Maria”, jednoznacznie pokazują, że jest ona kobietą i że inne ciała znalezione obok niej, które wyglądają na małżonka i dwójkę dzieci, są również prawdziwymi, biologicznymi ciałami. Niektóre z ich narządów są w rzeczywistości nienaruszone. Jest to znaczne ułatwienie dla naukowców, którzy dzięki temu mogą przeprowadzić bardziej szczegółowe i wiarygodne testy.

29 Odkryto mumię w Nazca w Peru. Badacze sądzą, że to kosmita 2

Dalsze badania zostały przeprowadzone na jednym z najdziwniejszych aspektów tych ciał, otóż na wydłużonych palcach u rąk i nóg. Wyniki pokazały, że te części nie są fałszywe, wykluczając jakąkolwiek możliwość oszustwa. Jest to ten sam materiał, ten sam skład chemiczny i to samo DNA. Próbki pobrane z palców Marii pasowały do daty jej ciała, która wynosi w przybliżeniu 249-411 naszej ery. Datowanie węglem i analiza struktury ciała za pomocą TK i RTG dowiodły, że jest prawdziwa.

29 Odkryto mumię w Nazca w Peru. Badacze sądzą, że to kosmita 3

Zespół obecnie wciąż czeka na bardziej szczegółową analizę DNA, co może zająć trochę czasu. Jednak już dziś niesamowitą rzeczą jest to, że wszystkie narządy wewnętrzne odnalezionej mumii pozostały nietknięte. Serce, żołądek i części mózgu są dostępne do badania. Naukowcy podkreślają, że to pozwoli na zdobycie ostatecznego dowodu potwierdzającego istnienie istot pozaziemskich, istot, których budowa przeczy nauce, jaką znamy obecnie.

,,Wydaje się teraz mało prawdopodobne, aby żywe organizmy pozaziemskie mogły dotrzeć do Ziemi w postaci zarodników napędzanych przez ciśnienie promieniowania z innej gwiazdy lub jako żywe organizmy osadzone w meteorycie. Jako alternatywę dla tych dziewiętnastowiecznych mechanizmów, rozważaliśmy Ukierunkowaną Panspermię, teorię, że organizmy zostały celowo przekazane Ziemi przez inteligentne istoty na innej planecie. Wnioskujemy, że możliwe jest, że życie dotarło do Ziemi w ten sposób, ale że dowody naukowe są obecnie niewystarczające, aby powiedzieć cokolwiek o prawdopodobieństwie. Zwracamy uwagę na rodzaje dowodów, które mogą rzucić dodatkowe światło na ten temat.’’

Angielski naukowiec i badacz Francis Crick.

Francis Crick, którego wypowiedz przytoczyliśmy powyżej, wspomina, że ciała znajdowane na naszej planecie, które przypominają swoim wyglądem ciała istot pozaziemskich zawierają DNA, którego część powiela się z DNA człowieka. To pokazuje, że życie na naszej planecie nie powstało na naszej planecie, lecz pewne jego części zostały tutaj przetransportowane w wyniku działania istot pochodzenia kosmicznego. Crick utrzymuje, że znalezisko w Nazca pozwoli udowodnić tę hipotezę.

Egipska moneta ukazuje Obcego i napis: tu w odpowiednim czasie.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com