Odtajnione dokumenty CIA ukazujące ogrom zainteresowania parapsychologią oraz zdolnościami nadprzyrodzonymi.


Szanowni Państwo, żyjemy w niepowtarzalnych czasach, w których nowe koncepcje i innowacyjne rozumienie natury rzeczywistości oraz tego, do czego ludzie są zdolni, sprawia, że to, co dotychczas wydawało się być nierealne staje się realne i dostępne. Powstaje jednak pytanie o granice nauki, o to czy istnieje pewnego rodzaju rubikon, którego nauka nigdy nie powinna przekroczyć, de facto jeżeli już tego nie zrobiła.

„Podsumowując, z biegiem lat, krytyka projektu Stargate wzrastała. To jednak nie było przedmiotem naszego zainteresowania, otóż zajęliśmy się przede wszystkim tworzeniem protokołów, udoskonalaniem metod kontrolowania zjawisk parapsychologicznych i wreszcie odkryliśmy metodę na udaną replikację zdalnego oglądania w niezależnych laboratoriach. To wszystko przyniosło ze sobą znaczące naukowe dowody na rzeczywistość zjawiska.”

Russel Targ. Współzałożyciel projektu Stargate.

Niedawno w naszej redakcji usiedliśmy, aby omówić bardzo interesujący odtajniony dokument CIA, na który natknęliśmy się w sieci. Dokument został zatwierdzony do publikacji w 2003 roku, ale pochodzi z lat 80-tych. Nosi tytuł „Analiza i ocena procesu przejścia”. Dokument został sporządzony dla dowódcy Grupy Operacyjnej Armii Stanów Zjednoczonych w Fort Meade i zagłębia się w hipotezę istnienia holograficznego wszechświata, pewnego rodzaju doświadczenia poza ciałem oraz odmiennych stanów świadomości i wiele więcej. Centralnym punktem tego dokumentu jest tak zwane „The Gateway Experience”.

„The Gateway Experience” jest systemem treningowym zaprojektowanym w celu zwiększenia siły, skupienia i spójności amplitudy oraz częstotliwości wyjściowej fali mózgowej między lewą i prawą półkulą, tak, aby uzyskać odmienne stany świadomości, a nawet w celu przenoszenia świadomości poza sferę fizyczną, umożliwiającą ucieczkę nawet od ograniczeń czasu i przestrzeni. Tego typu badania, taje projekty, nie są niczym niezwykłym w USA.

Chodzi o pozyskanie informacji o tym, jak wchodzić w interakcje z niefizycznymi częściami rzeczywistości. „The Gateway Experience” zostało pierwotnie stworzone przez Roberta Monroe, założyciela Instytutu Monroe (TMI). TMI jest prawdopodobnie najbardziej renomowanym instytutem zajmującym się badaniami świadomości i od 1971 roku pomaga ludziom w korzystaniu z „uśpionych” mocy świadomości.

Czy wiesz, że wojsko USA i organizacje wojskowe na całym świecie od dziesięcioleci badają parapsychologię? Obejmuje to prekognicję, telepatię, jasnowidzenie, zdalne widzenie i wiele więcej. Jest całkiem jasne, że istnieje bardzo duże zainteresowanie tego typu rzeczami i istnieje wiele przykładów tego typu badań prowadzonych przez agencje wojskowe. Dziś musimy jasno stwierdzić, że to nie jest żadna teoria spiskowa, lecz rzeczywistość.

Na przykład, jeśli odwiedzisz stronę CIA, będziesz mógł uzyskać dostęp do plików dotyczących projektu Star Gate rządu USA, był to jeden z wielu programów w tej dziedzinie, który zajmował się między innymi zjawiskiem zdalnego oglądania. Jak skuteczne były te programy? Cóż, jeśli chodzi o zdalne widzenie, czyli umiejętność opisu odległego położenia geograficznego i jego zawartości, a także przewidywania przyszłych wydarzeń, mamy świetny cytat z 1995 roku, kiedy odtajniono część literatury. Pochodzi od dr Harolda E. Puthoffa, naukowca i współzałożyciela programu na Stanford.

„Podsumowując, na przestrzeni lat nieustanna krytyka protokołów, udoskonalanie metod i udane powielanie tego typu zdalnego widzenia w niezależnych laboratoriach dostarczyły znaczących naukowych dowodów na istnienie zjawiska (zdalnego widzenia). Dodatkowym atutem tych wyników było odkrycie, że coraz więcej osób jest w stanie wzbudzić w sobie tego typu umiejętności zdalnego widzenia, często ku ich własnemu zaskoczeniu.”

Dr. Harold E. Puthoff.

Inny bardzo interesujący dokument CIA, zwraca uwagę na Chińskie eksperymenty obejmujące zdolności psychokinetyczne. Wszystkie chińskie eksperymenty opisywały użycie utalentowanych dzieci i młodych dorosłych, którzy posiadali dobrze znaną i niezwykłą zdolność PK (psychokinetyczną), która pozwalała im teleportować różne próbki testowe. We wszystkich zgłoszonych przypadkach eksperymentalnych próbki testowe, które zostały teleportowane, były całkowicie niezmienione lub niezmienione w stosunku do stanu początkowego. O to ten dokument:

Szanowni Państwo, żyjemy w niepowtarzalnych czasach, w których nowe koncepcje i innowacyjne rozumienie natury rzeczywistości oraz tego, do czego ludzie są zdolni, sprawia, że to, co dotychczas wydawało się być nierealne staje się realne i dostępne. Powstaje jednak pytanie o granice nauki, o to czy istnieje pewnego rodzaju rubikon, którego nauka nigdy nie powinna przekroczyć, de facto jeżeli już tego nie zrobiła.


Przeczytaj również:

Publikujemy autentyczne wideo z „Latającymi spodkami”, które przeleciały nad Waszyngtonem w 1952 roku.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz