Orędzie Jezusa przekazane Enochowi 30-06-2021 r.: „Lucyferyczny rząd nowego porządku świata, zaczął już podporządkowywać sobie ludzkość”.


„Wysłannicy zła wynajdą nowe spiski i oszustwa wokół pandemii, aby utrzymywać ludzkość w zamknięciu przez dłuższe odcinki czasu i w ten sposób by móc definitywnie zamknąć Moje Świątynie, by je sprofanować i zniszczyć. Tak spełnia się proroctwo Daniela, który mówi o ustaniu Świętej Ofiary i o ohydzie spustoszenia w Świątyni.”

Świat się zmienia. To, co jeszcze do niedawna wydawało się być jedynie niewypowiedzianym urojeniem, dziś stanowi element rzeczywistości, który większość społeczeństwa akceptuje, bez zadawania zbędnych pytań. To sprawia, że od kilku miesięcy publikujemy różne proroctwa, opisujące współczesny świat oraz to, dokąd on zmierza. Dziś chcemy podzielić się z wami kolejnym tego typu proroctwem (orędziem), przekazanym przez człowieka określającego siebie mianem: Enoch. Mieszka on w Ameryce Południowej a konkretnie w Kolumbii.

Oczywiście w kwestii proroctw należy zaufać przede wszystkim Biblii, jednak również należy pamiętać, że Bóg jest Bogiem Żywym, to też Jego ingerencja w historię ludzkości nie zakończyła się na podyktowaniu Biblii, lecz po przez Ducha Świętego, Jezusa Chrystusa, Marię oraz wielu świętych, Bóg nadal przemawia do człowieka. Naszym zadaniem jest po pierwsze rozpoznawać znaki czasu, a po drugie nie lekceważyć proroctwa, lecz konfrontować je z Biblią. O to orędzie przekazane przez Enocha z Kolumbii, dnia 30-06-2021 roku:

„Orędzie Jezusa, Dobrego Pasterza:

Moje stado, niech mój pokój będzie z wami. Owce mego stada, Lucyferyczny rząd nowego porządku świata, zaczął już podporządkowywać sobie ludzkość, realizacja jego planu zaczęła się wraz ze szczepionkami na obecną pandemię, za pomocą, których chcą zdziesiątkować dużą część światowej populacji.

W ich złowrogich planach jest także wspieranie przewrotu i manifestacji przeciw demokratycznie utworzonym rządom, aby stworzyć chaos i anarchię, która destabilizuje demokracje i je osłabia. Oraz aby mogli w ten sposób wprowadzać ateistyczny komunizm, aby stawał się on silniejszy i zyskiwał władzę nad krajami i rządami.

Prześladowanie szczególnie chrześcijan i katolików oraz niszczenie i profanowanie świątyń i miejsc świętych to kolejne rzeczy w ich planach. Za ich pomocą chcą skończyć z wiarą ludu Bożego. Pretekst pandemii został użyty do tego, aby zamknąć Domy Mego Ojca na całym świecie.

Odczuwam wielki smutek widząc jak wielu z mych pasterzy grało dalej według reguł spiskowców i ludzi złych, aby osłabić Mój Kościół i dalej zwalczać, ograniczać, powstrzymywać, usuwać Moją Najświętszą Ofiarę.

Wysłannicy zła wynajdą nowe spiski i oszustwa wokół pandemii, aby utrzymywać ludzkość w zamknięciu przez dłuższe odcinki czasu i w ten sposób by móc definitywnie zamknąć Moje Świątynie, by je sprofanować i zniszczyć. Tak spełnia się proroctwo Daniela, który mówi o ustaniu Świętej Ofiary i o ohydzie spustoszenia w Świątyni.

Moje stado w czasie niedostatku i głodu elity, które kierują nowym porządkiem świata chcą zacząć osłabiać gospodarki państw świata. Szczególnie te krajów najbiedniejszych, aby gdy przyjdzie wojna światowa pieniądz papierowy zniknął na zawsze. Chcą również zahamować produkcję artykułów rolnych i wyrobów mięsnych, żeby zalać świat pokarmami transgenicznymi, tworzonymi w laboratoriach, by także dalej dziesiątkować światową populacje wraz z pojawieniem się nowych wirusów, chorób i pandemii.

Te produkty genetycznie modyfikowane będą wysyłane i rozprowadzane wśród mieszkańców krajów najbiedniejszych, lub rozwijających się. Wszystko, moje stado, zostało zaplanowane przez synów ciemności, aby dalej podporządkowywać sobie narody i nadal zmniejszać światową populację, w tym celu, aby gdy pojawi się Antychryst, wszystko było mu podporządkowane, by nie natrafił na żaden opór i w ten sposób, by mógł on być wychwalany jako zbawiciel świata i oczekiwany mesjasz.

Bądźcie więc przygotowani moje stado, materialnie i duchowo, gdyż zbliża się czas wielkich spisków i oszustw. Czas wielkiej walki duchowej, w której zostaniecie oczyszczeni, jak złoto w ogniu. Pokój Mój Zostawiam wam, pokój Mój Daje wam. Żałujcie za grzechy i nawróćcie się, bliskie jest bowiem Królestwo Boże.

Wasz Mistrz Jezus, Dobry Pasterz. Dajcie poznać całemu świat, Moje orędzie zbawienia, o moje stado.”


Przeczytaj również:

Ujawniamy wizję daną Tomaszowi przez Boga w 2019 r. Wizja ta odsłania kolejne fragmenty Apokalipsy nt. Bestii i jej rogów.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com


 

This article has 3 Comments

 1. Tylko Pismo Święte jest JEDYNYM źródłem objawień.

  To co tutaj widzimy ma na celu zmanipulowanie człowieka i nakierowanie jego myśli na konkretne tematy.

  Niestety na placu boju zostały tylko kilka w miarę rzetelnych stron www z których można się czegoś dowiedzieć.

  To co uderza w oczy-niesamowita marność samych objawień. Maryja, która ostrzegająca ludzi przed szczepionkami, Jezus Chrystus przekazujący informacje na tematy ekonomiczne ?

  Tego typu strony są wręcz idealne do wklejania dezinformacji, przecież walczycie z NWO nieprawdaż ? Jesteśmy po tej ” samej ” stronie. Coś na zasadzie wywiad-kontrwywiad.

  Mała wskazówka : NIE ODDAWAJCIE CZCI ŻADNEMU STWORZENIU:
  -Kult Maryjny jest fałszywy
  -Kult ” świętych ” jest fałszywy
  -Kult obrazów, medalików, rzeźb jest fałszywy
  -Kult aniołów jest fałszywy

  0 kultu stworzenia

  „Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! 5 Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. 6 Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań. ”

  Wykreślone przykazanie z dekalogu.

  Ostateczne zwiedzenie będzie w swej naturze o wiele bardziej skomplikowane:

  Jak wiadomo Antychrysta pokona powracający Jezus Chrystus …

  BEDZIE DWÓCH ANTYCHRYSTÓW, PIERWSZY FAŁSZYWY KTÓRY RZECZYWIŚCIE ZASIĄDZIE W ODBUDOWANEJ ŚWIĄTYNI JEROZOLIMSKIEJ, ORAZ DRUGI KTÓRY GO OBALI ( POWRACAJĄCY JEZUS CHRYSTUS ) CZIPOWANIE NIE JEST ZNAMIENIEM BESTII 666.

  Osoby które oddają cześć stworzeniu o tym jest apokalipsa św. Jana. Po obaleniu fałszywego Antychrysta, ten prawdziwy będzie podawał się za Jezusa Chrystusa, stworzy swój odstępczy kościół, kult samego siebie, ludzie którzy za nim pójdą zostaną zwiedzeni a w ostateczności potępieni na zawsze.

  Dwie drogi do wyboru :

  -Chrześcijaństwo oparte na kulcie stworzenia- możecie modlić się do świętego jakiego tylko sobie wymyślicie, adorować ” cudowne ” ikony, prosić o wstawiennictwo papieży, uwierzycie w Maryję która ostrzega ludzkość przed szczepionkami. Wszystko zależy od waszej „inwencji twórczej ”

  Takie osoby pójdą dokładnie tam gdzie im się wskaże palcem.

  -Chrześcijaństwo oparte na Piśmie Świętym:
  PAN BÓG OCZEKUJE OD NAS ŻEBYŚMY PRZESTRZEGALI PRAWA.

  Pierwsza grupa uwierzy we wszystko co podsuwa im się pod nos.
  Druga ma świadomość, że musi pozostać trzeźwa na umyśle do końca.

Comments are closed.