P. Hellyer były minister obrony Kanady mówi o UFO. Oskarża Grupę Bilderberg, Komisję Trójstronną, kartel bankowy i naftowy.,,Dotarłem do dokumentów latem 2005 roku, zawartość tych dokumentów zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Naród amerykański oraz wszystkiego inne narody mają prawo wiedzieć, co się dzieje, ponieważ są tego częścią. Otóż statki UFO są tak prawdziwe jak samoloty nad naszymi głowami, spotyka mnie wątpliwe wyróżnienie, ponieważ jako pierwsza osoba rangi rządowej krajów grupy G8 stwierdzam to jednoznacznie.’’

Paul Hellyer. Były minister obrony w rządzie Kanady. Wypowiedz z roku 2013.

Hologramy na niebie? Tak, dla wielu wyświetlanie hologramów na niebie jest pomysłem wywodzącym się iście z teorii spiskowej, jednak faktem jest, że wojsko prowadzi badania w tym kierunku od wielu lat. W roku 2012 laboratorium badawcze armii Stanów Zjednoczonych wydało opracowanie naukowe gdzie możemy przeczytać taką sentencję: ,,Laboratorium badawcza Stanów Zjednoczonych wdraża program interferometrii holograficznej by zrozumieć jej ograniczenia dla zdalnego odbioru.’’ Innymi słowy armia bada metody projekcji obrazów holograficznych w powietrzu na dużych obszarach, których odbiorcy byliby daleko od źródła hologramu.

Gazeta The Guardian w numerze z czerwca 2007 roku wymienia dziwne projekty rządu Stanów Zjednoczonych między innymi coś, co nazwano hologramem proroka, w którym obraz jakiegoś starożytnego boga ma być wyświetlony na niebie. W obliczu tego typu publikacji można zadać pytanie o to, co się zbliża? W jakim celu prowadzone są badania tego typu i czy będzie miało to związek z globalnym zwiedzeniem, o którym notabene wspomina Biblia?

Jim Carrey na festiwalu w Toronto przestrzega przed NWO.

Drodzy Czytelnicy, jeżeli żyjemy w czasach przełomu, a dla wielu współczesne czasy są już czasami ostatecznymi zapowiedzianymi w Biblii, to przy tej okazji warto zapytać gdzie w tym wszystkim znajduje się Kościół? Jeżeli niezidentyfikowane obiekty są widziane niemal przez wszystkie służby wojskowe oraz pilotów linii lotniczych i szeroką publiczność, to mogą stanowić ważny element układanki czasów ostatecznych i mogą zasługiwać na naszą uwagę. Kościół w takiej sytuacji powinien być strażnikiem na murach miasta, wypatrującym wroga i ogłaszającym alarm.

A jednak, często ludzie niezwiązani z kościołem ostrzegają, podczas gdy kościół jest całkowicie nieświadomy swojej roli i celu. Otóż ci, którzy biją na alarm, mogą nie mieć duchowego rozpoznania, co do zaistniałego zagrożenia. Często zwykli ludzie posiadają większą świadomość na temat planów globalnego zwiedzenia, powołania do istnienia nowego porządku świata, jednak nie posiadają wiedzy o demonicznych korzeniach owych idei, ale mimo to są bardziej trzeźwi aniżeli kościół czasów współczesnych.

Niestety prawda może być szokująca. Otóż większość współczesnej cywilizacji z chęcią przyjmie nowy rząd światowy, oraz religię, która praktycznie będzie pozwalać na wszystko. Kto wówczas ich ostrzeżenie przed tymi bliźniaczymi źródłami zła? Nie ulega wątpliwości, że wybiła godzina działania, jednak, kto będzie teraz działał? Zapewne wiele osób usłyszawszy o UFO, o planach stworzenia nowego rządu światowego, nowej światowej religii, stwierdzi, iż jest to totalna bzdura. A jeżeli nie jest to, dlaczego ktoś otwarcie nie wystąpi i nie wyjawi światu prawdy? Cóż na początku roku 2013, były minister obrony w rządzie Kanady Paul Hellyer dokładnie tak właśnie zrobił. Oto fragment jego wystąpienia publicznego na temat UFO.

,,Będąc ministrem obrony narodowej miałem wgląd w raporty świadków dotyczące UFO. Wtedy byłem zbyt zajęty, aby się tym przejmować, więc temat UFO nie był moim priorytetem. Lecz około dziesięć lat temu zacząłem się tym interesować. W wówczas dotarłem do dokumentów latem 2005 roku, zawartość tych dokumentów zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Naród amerykański oraz wszystkiego inne narody mają prawo wiedzieć, co się dzieje, ponieważ są tego częścią. Otóż statki UFO są tak prawdziwe jak samoloty nad naszymi głowami, spotyka mnie wątpliwe wyróżnienie, ponieważ jako pierwsza osoba rangi rządowej krajów grupy G8 stwierdzam to jednoznacznie.

Sporządzono dokument, stwierdzający, że co najmniej cztery gatunki istot pozaziemskich przez ostatnie tysiąclecia odwiedzały naszą planetę, taki jest również mój pogląd na dziś. Oni nie tworzą jednolitej grupy, dlatego mogą mieć różne cele. Sądzę, że nie możemy mówić o wspólnocie ich celów tak samo jak w przypadku USA, Chin czy Rosji. Obecnie są na Ziemi żywe okazy ET i co najmniej dwa z nich współpracują z rządem Stanów Zjednoczonych.

Ich istnienie jest trzymane w tajemnicy przez tych samych ludzi, którzy w imię swych interesów chcą kontrolować nasze przeznaczenie. A zatem kim oni są i o co im chodzi? Osobiście pogłębiłem ten temat, otóż owi ludzie wywodzą się z Rady Stosunków Zagranicznych USA, Grupy Bilderberg, Komisji Trójstronnej, międzynarodowego kartelu bankowego, kartelu naftowego, członków różnych organizacji wywiadowczych i wybranych przedstawicieli sił zbrojnych, którzy wspólnie formują gabinet cieni sprawujący władzę nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale w większości zachodniego świata.

Celem tej gry jest utworzenie rządu światowego, złożonego z członków wyżej wspomnianej grupy, nie wybranych przez nikogo i nie odpowiadających przed nikim. Według Pana Rockefellera realizacja planu jest w fazie zaawansowanej. Czy to pomaga państwu zrozumieć, dlaczego swobody obywatelskie są nam odbierane? Ludzie są zwracani przeciwko sobie a struktury państwowe przeciwko wszystkim. Wszystkie swobody okupione śmiercią kobiet i mężczyzn walczących w II wojnie światowej są bezceremonialnie deptane.’’

Paul Hellyer. Były minister obrony w rządzie Kanady. Wypowiedz z roku 2013.

Wyżej wspomnianych słów nie potrzeba komentować, ponieważ ich przesłanie jest niezwykle jasne i klarowne. Można jedynie dodać, iż wielu teologów i badaczy uważa, że owe istoty pozaziemskie to w gruncie rzeczy upadłe anioły, które już od wielu setek lat szykują grunt pod globalne zwiedzenie, którego celem jest wprowadzenie rządu światowego, wypaczonej globalnej religii a w dalszej konsekwencji terroru na niespotykaną dotąd skalę.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com