Pandemia? Ale jaka Pandemia? To nadchodzi Nowy Porządek Świata i lepiej zdaj sobie z tego faktu sprawę nim będzie za późno.


Czy w to wierzycie czy też nie, Nowy Porządek Świata nadchodzi i lepiej zdajcie sobie z tego faktu sprawę nim będzie za późno. Pandemia, która jest a której nie ma, zabiera ci wolność, bawi się tobą niczym szmacianą laleczką, pozostawiając za sobą zniszczenie i rozkład. Zrozum, że masz wybór, zawsze masz wybór, jesteś wolnym człowiekiem, który narodził się na ten świat właśnie w tym czasie, aby dać świadectwo prawdzie i powiedzieć NIE, nawet, jeżeli media krzyczą TAK.

Bój się, bój się więcej. Strach i lęk stały się towarem powszechnego użytku. Koronawirus wyposażony w ładunek medialnego terroru wielu doprowadził na skraj wytrzymałości. Samobójstwa, utrata pracy, wszechobecne niebezpieczeństwo i rozpad rodzin, to objawy pandemii, która ogarnęła swoim zasięgiem całą planetę, a której de facto nie ma. Modlisz się czasem przed snem? Zastanawiasz się nad tym, co zostanie z tego świata dla twoich dzieci? Dla przyszłych pokoleń? Jeżeli nie, to czas zacząć. Obudź się! Otwórz oczy!

„Czasem musisz się wkurzyć, czasem musisz sobie powiedzieć, że jesteś człowiekiem, istotą ludzką do jasnej cholery, a twoje życie ma wartość. Czasem musisz otworzyć oczy i przestać żyć złudzeniami.”

Anonymous.

W umysłach wielu Polaków dochodzi do zderzenia dwóch światów, tego, co realne z tym, co sztuczne i wykreowane przez medialną propagandę. W tym czasie PLANdemii coś wewnątrz pęka, cienka czerwona linia zostaje przekroczona, wielu upada, wielu nie wytrzymuje koronawirusowego znęcania psychicznego. Poległo wielu, lecz Ty wciąż idź do przodu, nie poddawaj się, walcz do końca o swoje marzenia, o swoje życie.

Dasz sobie radę w tym wyrachowanym i sterowanym przez elity świecie. Nastał czas mordowania ludzkich sumień, musisz się od tego odciąć, to uczyni cię wolnym i sprawi, że dla systemu będziesz anonimowy, niewidoczny. Razem będziemy silniejsi, wspólnie obronimy wolność, sumienie, nasze serca, wspólnie dotrzemy do pełni prawdy, którą Nowy Porządek Świata stara się ukryć. Jest nas coraz więcej, masa krytyczna przebudzenia rośnie.

Czy odczuwaliście kiedyś wrażenie, że spoglądacie na drugiego człowieka a on wydaje się przebywać w innej rzeczywistości? Podróżujecie autobusem, pociągiem czy samolotem, gra muzyka, spiker opowiada o nowym konkursie z nagrodami wartymi miliony, a pasażerowie nie odzywają się, nie rozmawiają ze sobą, jedynie kiwają się na boki poruszani siłą podróżującego pojazdu. Dwie przeciwstawne rzeczywistości a człowiek jako jednostka po środku tego otoczenia. Człowiek i jego życie, które tak często wymyka się nam z rąk a my nadal chwiejemy się w rytm muzyki płynącej z głośników i głosu szalonego spikera audycji radiowej.

Jaka jest prawda? Prawda jest taka, że przyszło nam żyć w czasach gdzie wszystko jest wyśmiewane, z wszystkiego można szydzić. Życie, Bóg, liczne troski, choroby, różnego rodzaju tragedie i ułomności, z tego wszystkiego można obecnie szydzić. Ta metoda czy też ogólnoświatowy trend to nic innego jak socjotechniczna sztuczka, mająca na celu utrzymywanie współczesnej cywilizacji w oparach absurdu. Współczesny człowiek zbyt często ma problem z samodzielnym myśleniem, woli opierać się na opinii innych a najlepiej na opinii prezentera telewizyjnego.

Wszystkie te kabarety, parki rozrywki i ogólnie pojęty show biznes, mają na celu utrzymywać odbiorcę w stanie nieustannego letargu i rozbawienia tak, aby przypadkiem człowiek nie zaczął myśleć, zastanawiać się, bo wówczas mógłby zobaczyć, że coś ze współczesnym światem jest nie tak. Oni chcą byś za dużo nie myślał, a najlepiej nie myślał wcale. Oni chcą byś bez żadnych oznak zawahania podążał za stadem i nigdy, ale to nigdy nie próbował spojrzeć na otaczający Cię świat w sposób odmienny od tego, jaki od najmłodszych lat starli się w tobie zaprogramować.

Czy w to wierzycie czy też nie, Nowy Porządek Świata nadchodzi i lepiej zdajcie sobie z tego faktu sprawę nim będzie za późno. Pandemia, która jest a której nie ma, zabiera ci wolność, bawi się tobą niczym szmacianą laleczką, pozostawiając za sobą zniszczenie i rozkład. Zrozum, że masz wybór, zawsze masz wybór, jesteś wolnym człowiekiem, który narodził się na ten świat właśnie w tym czasie, aby dać świadectwo prawdzie i powiedzieć NIE, nawet, jeżeli media krzyczą TAK.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. co.express.eu


 

This article has 6 Comments

 1. „Moja droga, umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia.

  Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę niewidzianą nigdy wcześniej.

  Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia, ponieważ będzie was ono zabijać.

  Ich złe plany zszokowałyby te wszystkie niewinne dusze, które nie mają pojęcia, jak oni są potężni.

  Napędzani żądzą władzy, bogactw i pragnieniem bycia boskim we wszystkim, co robią, uważają, że są niezwyciężeni.

  Kontrolują banki, rządy i są odpowiedzialni za spowodowanie terroru na Środkowym Wschodzie.

  Kontrolują wiele światowych mediów i prawda o ich nikczemności ukryta jest za tak zwanymi humanitarnymi organizacjami.

  Niestety, bardzo niewiele Bożych dzieci wie o ich planach.

  Wiedzcie, że Ręka Mojego Ojca spadnie bardzo nagle i szybko na te narody, które chronią takich złych przywódców.

  Zostaną uderzone przez tsunami i trzęsienia ziemi o takiej wielkości, że zostaną całkowicie wymazane.

  Ci, którzy uważają, że są tak potężni, zobaczą ogień spadający z nieba tuż przed Moim Powtórnym Przyjściem.

  Morza staną się jeziorami ognia i trudno im będzie ukryć się przed ręką kary wylewanej na te nikczemne dusze, które odrzucą Mój Kielich.

  Nieposłuszni do końca, walczyć będą z Moim Przedwiecznym Ojcem i Mocą Niebios.

  Współdziałający z antychrystem z grup, które on rozwija, zrozumieją błąd swojego postępowania, gdy będzie już dla nich za późno.

  Wielu z tych grup, w tym liderzy banków, rządów, szefowie dużych firm, z których wszystkie są połączone i pracują razem, aby ze zwykłych ludzi uczynić nędzarzy, zmieni się po Ostrzeżeniu. To zatem będzie dobre.

  Czas dla Mnie, aby oddzielić te dusze, które Mnie kochają, od tych, które stoją po stronie złego, nie jest odległy.

  Jesteście ostrzeżeni. Będzie tylko tyle czasu, aby się nawrócić. Dusze, które najbardziej potrzebują Mojego Miłosierdzia należą do tych nikczemnych grup, które nie mają szacunku dla Bożych praw.

  Musicie się modlić, aby oni ujrzeli Prawdę.

  Musicie się modlić, aby powstrzymali wprowadzanie tych życiowych udręk poprzez okropne ustawy, które zamierzają wprowadzić.

  Musicie się modlić o powstrzymanie ludobójstwa, które planują, gorszego niż to dokonane przez Hitlera w czasie II wojny światowej.

  Ta grupa, największa ilościowo od czasu ich powstania w średniowieczu, to armia szatana. Będą prowadzeni przez antychrysta. Zaplanowali wprowadzenie swojej kontroli w bankach przez dziesięciolecia.

  Przez ostatnie 15 lat zaplanowali wprowadzenie Znamienia Bestii, czipa, do którego wszczepienia w ciało zmuszany będzie każdy mężczyzna i kobieta, aby mieć dostęp do żywności.

  Teraz, kiedy nadszedł dla nich czas, aby przedstawić ich Nową Światową Walutę, wiedzcie, że modlitwy, wiele modlitw, mogą pomóc osłabić wiele z ich planów.”

 2. Jeśli wynajdą szczepionke to wpierw będą szczepić dobrowolnie a pużniej będzie przymus jeśli ktoś nie będzie chciał się zaszczepić to zablokują mu konto straci prace pgólnie będzie wrogiem społecznym.

  1. Później to będziesz mędrkowal a teraz to naucz się poprawnie pisać proponuję drugą klasę podstawówki
   Vooi

 3. Piękne słowa. Jestem wdzięczna, że ta strona powstała i można z niej czerpać wiedzę.
  Nie rozumiem tylko zamysłu autora jak pisał – „Nastał czas mordowania ludzkich sumień, musisz się od tego odciąć, to uczyni cię wolnym i sprawi, że dla systemu będziesz anonimowy, niewidoczny.”
  Czy ktoś mógłby wyjaśnić? Jak dzięki temu jesteśmy anonimowi? Jakie odcięcie ma na myśli?
  Pozdrawiam

  1. Chodzi o szczepionki jeśli się nie zaszczepisz nie wpuszcza w ciebie gipies nie będą cie wtedy mogli kontrolować więc będziesz zmuszona się zaszczepić jeśli się nie zgodzisz nie będziesz mógł żyć normalnie czyli iść do sklepu po zakupy pracować itd będziesz uziemiona w domu z daleka od wszystkich

Comments are closed.