Papież i proaborcyjna komunistka: Franciszek wita Nancy Pelosi masońskim uściskiem dłoni, na prywatne spotkanie w Watykanie.


To, co wyprawia się w Watykanie od abdykacji Benedykta XVI, przechodzi już wszelkie wyobrażenie. Nazwanie dziś Watykanu „nowoczesną duchową Sodomą i Gomorą”, nie byłoby żadnym, ale to żadnym nadużyciem. Byłoby to po prostu stwierdzenie oczywistego faktu. Dlatego też papieżu Franciszku ocknij się, otwórz oczy i pójdź za Jezusem Chrystusem, który Jest Drogą, Prawdą i Życiem. Franciszku nie podążaj za splendorem tego świata i chwałą w mediach „głównego rynsztoku”, w ten sposób zgubisz nie tylko siebie, ale pociągniesz za sobą tysiące a może i miliony dusz na wieczne potępienie.

W czasie tego ucisku pewien człowiek, niekanonicznie wybrany, zostanie podniesiony do godności papieża. Będzie się on starał w przebiegły sposób doprowadzić wielu do błędu i śmierci. Wtedy zwielokrotnią się skandale, nasz zakon będzie podzielony i wiele innych zakonów będzie całkowicie zrujnowanych, ponieważ przystaną na błąd, zamiast się jemu sprzeciwić.

Niektórzy kaznodzieje będą milczeć, nie mówiąc prawdy, a inni podepczą ją pod swoimi stopami i zaprzeczą jej. Świętość życia będzie wyśmiewana nawet przez tych, którzy otwarcie ją wyznają, dlatego w tych dniach Pan Jezus Chrystus ześle im nie prawdziwego pasterza, ALE NISZCZYCIELA.”

Święty Franciszek z Asyżu (proroctwo o fałszywym papieżu).

Papież Franciszek spotkał się w sobotę (09-10-2021 roku) z proaborcyjną przewodniczącą z USA, panią Nancy Pelosi. Watykan jednak odmówił ujawnienia informacji na temat tego, o czym rozmawiali papież i Pelosi. De facto należy zaznaczyć, że do spotkania doszło w krótkim czasie po tym jak Pelosi wygłosiła przemówienie programowe na szczycie grupy G20, przemówienie, które można określić mianem autostrady do Nowego Porządku Świata.

Zatem, jeśli myślisz, że papież Franciszek jest przeciwny aborcji, to jesteś zwiedziony. Papież Franciszek ciepło powitał w Watykanie aborcjonistkę Nancy Pelosi, witając ją, i tutaj usiądź, ponieważ przywitał ją masońskim uściskiem dłoni, jednocześnie oboje wymienili porozumiewawcze spojrzenia (podkreślamy: papież kościoła rzymsko katolickiego i komunistka oraz osoba gorąco popierająca aborcję Pelosi). Uważam, że jest to niemoralne, nienormalne i niezwykle gorszące.

Według wielu „liczących” się amerykańskich mediów, Nancy Pelosi jest w chwili obecnej najpotężniejszą kobietą w Ameryce i „chętną współspiskowczynią” jezuickiego papieskiego monarchy. Bo przecież, co obchodzi Franciszka taki drobiazg, jak dziesiątki milionów zamordowanych dzieci, gdy ma on do „usmażenia” znacznie większe ryby? Jakie to ryby? Chociażby forsowany przez papieża nowy globalny kult w postaci jednej globalnej religii: Chrislam.

„A Niewiasta była odziana w purpurę i szkarłat, cała zdobna w złoto, drogi kamień i perły, miała w swej ręce złoty puchar pełen obrzydliwości i brudów swego nierządu. A na jej czole wypisane imię – tajemnica: «Wielki Babilon. Macierz nierządnic i obrzydliwości ziemi». I ujrzałem Niewiastę pijaną krwią świętych i krwią świadków Jezusa, a widząc ją bardzo się zdumiałem.”

Apokalipsa Świętego Jana.

Papież Franciszek, co tydzień tworzy jakieś „swojego piekiełko” tygodnia, na przykład gromadząc głowy wszystkich religii świata, aby przygotować się do nadchodzącej prezentacji relingi: Chrislam i czczenia Gai na Konferencji Klimatycznej ONZ: COP26, notabene w noc Halloween. Jak na starszego faceta, z pewnością Franciszek dużo robi, jednak w mojej opinii jego działania są niczym uderzanie młotem w struktury prawdziwej wiary chrześcijańskiej. Dlatego następnym razem, gdy usłyszę Franciszka mówiącego o „złach aborcji”, będę śmiał się mu prosto w twarz.

Doskonale widzimy, że jeżeli chodzi o kryzys „PLANdemii”, to chrześcijaństwo, a w zasadzie hierarchowie kościoła rzymsko katolickiego, oblali test na inteligencję, na całej linii. Nie wspominając już o braku jakiejkolwiek wiary. Zamykano kościoły, zachęcano do tak zwanych szczepień, popierano odpieranie kolejnych wolności obywatelskich i wprowadzanie nowego totalitaryzmu. Biskupi, kardynałowie, kapłani i ty Franciszku, co się z wami stało? Już nie słuchacie słów Mistrza? A może słuchacie słów jakiegoś nowego „mistrza”, którym nie jest Jezus Chrystus a demon.

Jakiś czas temu usłyszałem od jednego znajomego księdza, który notabene jest również egzorcystą i w mojej opinii posiada prawdziwy charyzmat bycia świętym kapłanem. No, więc ten kapłan powiedział do mnie: „gdyby ludzie zaufali Bogu tak jak ufają tym szmatom na ustach”. Mądre i celne słowa, ale nie spodziewałem się innych akurat od tego księdza i chwała Bogu, że jest jeszcze kilku tego typu kapłanów na tym świecie.

Niemniej jednak to, co wyprawia się w Watykanie od abdykacji Benedykta XVI, przechodzi już wszelkie wyobrażenie. Nazwanie dziś Watykanu „nowoczesną duchową Sodomą i Gomorą”, nie byłoby żadnym, ale to żadnym nadużyciem. Byłoby to po prostu stwierdzenie oczywistego faktu. Dlatego też papieżu Franciszku ocknij się, otwórz oczy i pójdź za Jezusem Chrystusem, który Jest Drogą, Prawdą i Życiem. Franciszku nie podążaj za splendorem tego świata i chwałą w mediach „głównego rynsztoku”, w ten sposób zgubisz nie tylko siebie, ale pociągniesz za sobą tysiące a może i miliony dusz na wieczne potępienie.


Przeczytaj również:

Papież Franciszek i jego doktryna „dyktatury miłosierdzia”. Watykan tonie w podsłuchach a wierni opuszczają kościół.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com