Parlament Europejski nagradza KOD. Farsa i tragikomedia?

28-parlament-europejski-nagradza-kod-farsa-i-tragikomedia

Fot. en.wikipedia.org

[fb_button]

Za „Nieustępliwe dążenie do kształtowania postaw demokratycznych.”

Barack Obama i Lech Wałęsa to dwie postacie, które otrzymały Pokojową Nagrodę Nobla. Abstrahując od tego czy zasługiwały na owe wyróżnienie czy też nie, można na podstawie tylko i wyłącznie tych dwóch przykładów wysnuć teorię zakładającą, że współczesne wyróżnienia czy też europejskie i światowego nagrody to czysta propaganda, mająca na celu usankcjonowanie pewnych idei lub umocnienie pozycji wybranych osób. Dzieje się tak, dlatego ponieważ zazwyczaj dani ludzie reprezentują interesy globalnych elit i ukrytych grup. Przy tej okazji można również wspomnieć pewną artystkę, która sama do końca chyba nie wie czy jest kobietą czy też mężczyzną, nie mniej jednak istnieje potrzeba chwili i dana artystka czy też artysta wygrywa Eurowizję. Przypadek czy celowe działanie?

Dlaczego dziś o tym piszemy? Piszemy o tym, ponieważ zajmiemy się inną nagrodą czy też europejskim wyróżnieniem, które zostało przyznane Komitetowi Obrony Demokracji. Nie mniej jednak zanim przejdziemy do setna, wcześnie dobrze jest uzmysłowić sobie sprawę z tego, że w większości przypadków owe nagrody we współczesnym świecie są lobbowane, ustawiane i przyznawane tym osobom i organizacjom, które działają na rzecz rozmycia kultury i moralności, działają na rzecz rozbicia państwa narodowościowych, ogólnie można napisać, że działają na rzecz szerzenia i rozpowszechniania destrukcji. Gdy już z tego faktu zdamy sobie sprawę, będziemy mogli pójść o krok dalej i zastanowić się nad współczesną nagrodą dla KOD’u oraz minionymi dla Baracka Obamy czy Lecha Wałęsy.

Na początek Lech Wałęsa i jego pokojowa nagroda Nobla. Czy była słuszna? W odniesieniu do dzisiejszych informacji owe wyróżnienie staje pod dużym znakiem zapytania, przynajmniej dla byłego Prezydenta Polski. Można wysnuć przypuszczenie, że pewne elity, chcąc umocnić pozycję Wałęsy i dać mu więcej czasu, wręczyły jego osobie Pokojową Nagrodę Nobla, tak by w ten sposób przekupić naród Polski, by ten jeszcze mocniej uwierzył Wałęsie. Dziś wypływają na jaw informacje, że Wałęsa działał na wiele frontów, z czego Polska racja stanu była tutaj w mniejszości. Wałęsa, jak wielu uważa, działał na rzecz globalistów, a to tłumaczy skąd Pokojowa Nagroda Nobla.

Barack Obama z pokojem jako takim nie ma za wiele wspólnego, liczne konflikty zbrojne, tajne operacje, badania, testy, wprowadzanie i sankcjonowanie coraz surowszego prawa na rzecz pomniejszania wolności obywatelskich to tylko część z jego osiągnięć. Ale cóż, według światowego komitetu pokojowej nagrody Nobla, amerykański prezydent zasłużył na to wyróżnienie. Te dwa przykłady w dobity sposób pokazują, z jaką paranoją i kuriozalną sytuacją mamy do czynienia. W ramach żartu, czy też czarnego humoru można zapytać, kiedy pokojową nagrodę Nobla otrzyma KOD? Oczywiście tego nie wiemy, jednak wiemy, że Komitet Obrony Demokracji został uhonorowany Nagrodą Obywatelską Parlamentu Europejskiego. Nazwa doniosła, ale czy aby na pewno?

Sama nazwa nic nie znaczy, mało tego, sam Parlament Europejski w oczach Europejczyków znaczy coraz mniej a to w głównej mierze dzięki jego działaniom względem imigrantów i uchodźców czy też nachodzców. Tutaj działania to oczywiście żart, ponieważ UE działa na szkodę Europy a to już poważna sprawa, gdyż dotyczy nas wszystkich. Ci ludzie podejmują za nas decyzje, podejmują je wbrew woli większości Europejczyków, czy tak powinna wyglądać demokracja i UE? Nie, a jeżeli tak wygląda to jej upadek może być szybszy niż się potencjalnie wydaje.

Dzisiejszy artykuł rozpoczęliśmy od fragmentu uzasadniającego przyznanie powyżej opisanego wyróżnienia dla KOD’u które to wyróżnienie w imieniu tej że organizacji odebrał Mateusz Kijowski z rąk posłanki PE Róży Thun. Zatem co to oznacza? Po pierwsze europejska propaganda skierowana przeciwko naszemu krajowi zyskała nowe działo, które jeszcze długo będzie używane w liberalnych mediach. A teraz, co to oznacza dla nas? Teoretycznie KOD otrzymał nowy zastrzyk krwi, otrzymał oficjalne przyzwolenie z UE, tak by nadal wprowadzać demokrację w naszym kraju. Oczywiście jest to śmieszne, że ktoś z zewnątrz uczy nas, czym jest demokracja. Polska i Polacy wiedzą, czym jest demokracja doskonale i dlatego dziś mówimy EU w wielu przypadkach NIE, a to z kolei stawia nas na pozycji outsidera, ale cóż, nasz naród trwa już od setek lat i będzie trwał nadal. Słowiańskie narody to bardzo silne kraje, mimo że globaliści chcą je za wszelką cenę osłabiać.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.