Pedofilia, czyli jak chronieni są oprawcy a nie ofiara.


4 Pedofilia, czyli jak chronieni są oprawcy a nie ofiara


Pedofilia w dzisiejszym świecie stanowi bardzo duży problem, szczególnie pośród ludzi na wysokich i eksponowanych stanowiskach. Obecnie z pedofilią wiąże się takie postacie jak chociażby Harvey Weinstein i Corey Feldman, osoby o wysokich kwalifikacjach wywodzące się ze świata Hollywoodu. Nie mniej jednak pedofilia i handel dziećmi od dawna nękają świat polityki, a także wojskowy kompleks przemysłowy. Niedawny skandal z Pizzagate, w którym uczestniczył długoletni polityk, Jon Podesta, zmusił wielu ludzi do głębszej analizy.

Jeffrey Epstein jest kolejnym klasycznym przykładem tego, że niedawne doniesienia prasowe NBC nagłaśniające skandal związany z Hillary Clinton są prawdziwe i pokazują nam jak wysoko postawieni urzędnicy państwowi potrafią chronić tego typu zjawisko a w tym przypadku Jeffrey Epstein. Otóż NBC opublikowało materiały opisujące działania Hillary Clinton, w czasie pełnienia funkcji sekretarza stanu. NBC utrzymuje, że Hillary Clinton zakończyła śledztwo w sprawie elitarnego pedofilskiego kręgu w szeregach Departamentu Stanu, aby w ten sposób uniknąć skandalu i chronić kariery wysokiej rangi urzędników i samego ambasadora.

Jednym z najbardziej nagłośnionych przypadków pedofilii w USA jest przypadek Jamesa Grazioplena. Ten wysoki rangą emerytowany generał armii, który pracował w Pentagonie jako wiceprezydent DynCorp, stoi obecnie w obliczu sześciu oskarżeń o gwałt na osobach nieletnich, z doniesień medialnych możemy już dziś stwierdzić, że faktycznie jest on winien zarzucanych mu czynów.

Drodzy Czytelnicy lista skandali seksualnych dosłownie ciągnie się od Hollywood, po przez politykę, wojskowy kompleks przemysłowy, aż do samego Watykanu. Wiele osób wiedziało o problemach z pedofilią i wykorzystywaniu dzieci jednak wolało wybrać milczenie. Natomiast informacja dotycząca pedofilii w samym Watykanie zaczęła stawać się głośna dopiero kilka lat temu, i zbiegła się z rezygnacją papieża Benedykta XVI, czymś, co nie zdarzyło się przez ponad 600 lat.

Watykan zadeklarował się, że do końca tego roku zaoferuje ofiarom pedofilii odszkodowania w wysokości od 5 000 do 20 000 euro, to jednak nie zmienia faktu, że nie ma sposobu na zrekompensowanie tego, co zostało zrobione. Pieniądze nie cofną czasu i nie zmyją hańby, jaka okrywa tych, którzy dopuszczają się pedofilii oraz tych, którzy milczą w tej sprawie.

Dodatkowo trudno jest nawet myśleć o tym, ile tak naprawdę nie zostało jeszcze ujawnionych skandali na tle seksualnym, czy to w świecie polityki czy w świecie ogólnie pojętego Watykanu. Skandali seksualnych, które są z premedytacją przemilczane z myślą o dobru kata a nie ofiary. Można także zadać pytanie o to skąd się to wszystko bierze? Z pewnością jedną z odpowiedzi będzie fakt, iż owi oprawcy bardzo często sami przeszli przez to, co ich ofiary stąd wierzą, że jest to całkowicie normalne.

Na sam koniec należy także zauważyć, że w obecnych czasach możemy zaobserwować wzrost przypadków nadużyć na tle seksualnym. Ów wzrost można powiązać ze zmianą mentalności we współczesnym świecie, a także z zamazywaniem wszelkich granic, co z kolei owocuje coraz to nowszymi zboczeniami.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com