Pedofilia w Kościele: nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj, ponieważ niegodziwość ma swoją diabelską cenę.


Kościół katolicki tylko w samej Australii zapłacił blisko 213 milionów dolarów 4445 dzieciom wykorzystywanym seksualnie przez księży pedofilów. Wśród molestowanych są chłopcy i dziewczęta, niektórzy nawet w wieku 3 lat. To jest niepojęte, że ci tak zwani mężowie i kobiety Boży molestowali niewinne dzieci w tak powszechny sposób. Dodatkowo nadużycia te są ogólnoświatowym problemem w Kościele, który systematycznie zamiatany jest pod dywan w myśl idei: chrońmy oprawcę a nie ofiarę.

Obecnie Kościół rzymskokatolicki dla wielu osób stał się synonimem wykorzystywania seksualnego dzieci, synonimem tak zwanej lawendowej mafii. Niestety jest to prawda a sam proceder pedofilii w Kościele skrzętnie chroniony jest przez wielu wysoko postawionych biskupów i kardynałów. Jednak po mimo zmowy milczenia, przypadki wykorzystywania seksualnego dzieci doprowadziły do ​​licznych zarzutów, śledztw, procesów, wyroków skazujących a przede wszystkim bezprecedensowego upadku chrześcijaństwa.

„Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza. Biada światu z powodu zgorszeń! Muszą wprawdzie przyjść zgorszenia, lecz biada człowiekowi, przez którego dokonuje się zgorszenie.”

Ewangelia według Świętego Mateusza.

To też zwracamy się teraz do wszystkich kapłanów dobrej woli, kapłanów z powołania, kapłanów, którzy odróżniają dobro od zła, Boga od Diabła. Nie zamykajcie oczu na krzywdę niewinnych dzieci, nie zamykajcie uszu i nie odwracajcie się od potrzebujących, lecz z siłą i wiarą chrońcie bezbronnych, ponieważ taki jest wasz obowiązek, tego wymaga od was Bóg i z tego, w jaki sposób wywiązaliście się z własnej misji, ponieważ kapłaństwo to wielka misja, zdacie relację na sądzie ostatecznym. Tego de facto naucza Biblia, której ewangelię macie głosić całemu światu.

Musicie wiedzieć, że dziś w Europie jest bardzo łatwo legalnie sprzedać dziecko do burdelu, na handel, na narządy, na proceder pedofilii. I również jak łatwo jest sprawić, aby nikt nigdy więcej tego dziecka nie szukał. Dziecięce burdele istnieją w Europie i na całej planecie, do tych piekielnych miejsc uczęszczają wielcy tego świata w tym także osoby konsekrowane, co stanowi wyłom w spójności duchowej cywilizacji naszych czasów, jest to trzęsienie ziemi, które niszczy fundamenty ludzkości.

Dlatego też napiszemy to raz jeszcze: „lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza.” To najprawdopodobniej jedyny fragment w Biblii, w którym Jezus Chrystus mówi, że dla człowieka, który jest powodem zgorszenia dla dziecka lepiej byłoby popełnić samobójstwo. Każde zamordowane dziecko, każdy czyn pedofilski wstrząsa posadami nieba, jak wskazują liczne objawienia.

Kościół katolicki tylko w samej Australii zapłacił blisko 213 milionów dolarów 4445 dzieciom wykorzystywanym seksualnie przez księży pedofilów. Wśród molestowanych są chłopcy i dziewczęta, niektórzy nawet w wieku 3 lat. To jest niepojęte, że ci tak zwani mężowie i kobiety Boży molestowali niewinne dzieci w tak powszechny sposób. Dodatkowo nadużycia te są ogólnoświatowym problemem w Kościele, który systematycznie zamiatany jest pod dywan w myśl idei: chrońmy oprawcę a nie ofiarę. To też tym mocniej osoby konsekrowane powinny sobie przypomnieć jeszcze inny cytat z Biblii:

Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła. Nie toczymy, bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko.”

Nowy Testament, List do Efezjan.

„Fee Fi Foe Fum”. Czyli można rzecz: Czuję krew, Czy on żyje? Czy jest martwy? Jeżeli martwy to zmielę jego kości, by zrobić mój chleb. Kapłani czy jesteście martwi? Czy stanowicie jeszcze opór dla ideologii śmierci tak panoszącej się we współczesnym świecie? I na koniec ważna konkluzja: otóż to wszystko prowadzi nas do jednej podstawowej myśli, która wielu się nie spodoba, jednak spoglądając na cywilizację XXI wieku nie można, nie odnieść wrażenia, że w bramie prowadzącej do „centrum” współczesności stoi sam Lucyfer, i życzmy każdemu by nigdy w życiu nie był poddany sytuacji, w której przyjdzie mu się zbliżyć do tego „centrum.


Przeczytaj również:

Pedofilia, czyli jak chronieni są oprawcy a nie ofiara.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 1 Comment

  1. Droga Bello.. Kosci l nikomu nie nakazuje zawieszac krucyfiks w w miejscach publicznych. Zaleca, ale nie zmusza. Zauwaz takze, ze to ludzie chca nauczania religii w szkolach. To, ze Tobie sie tak nie podoba, nie zmieni, ze demokratycznie ludzie chca religie w szkole. Twoje zachowanie na widok krzyza swiadczy tylko o tym, jak bardzo jestes opanowana przez zle duchy. Bo komu przeszkadza krzyz na scianie? Mi nie przeszkadza, kiedy ktos przywiezie z Afryki jakies rytualne maski i powiesi na pamiatke na scianie, o ile nie uwaza tych przedmiot w za boskie . Napisz jeszcze jak kosci l ingeruje w zycie? Ze chce je chronic? Co do ksiezy pedofili.. To jest juz naprawde nudne. Tyle sie m wilo o ojcach, kt rzy zamykali swoje c rki na lata, zeby je gwalcic.. Mam uznac Twojego ojca za pedofila? Przypadek jeden na ilestam. Moze zly wyb r powolania, moze czasowe zagubienie zyciowe. Ksieza tez przechodza kryzysy wiary, powolania.. Moze ich dopasc w pewnym momencie watpliwosc, czy nie lepiej by bylo dla nich miec zone i dzieci. Tak samo, jak nawet najbardziej porzadnego meza zawsze kiedys dopadnie mysl, ze moze inna bylaby lepsza. I co? Jeden opanuje to i bedzie dalej ze swoja zona, a drugi nie wytrzyma, znajdzie sobie kochanke. Nawet nie wiesz, co przezywa biskup, kiedy ksieza upadaja, odchodza.. Biskup czuje sie za nich odpowiedzialny, sa jakby wielka rodzina, kiedy ktos popelnia blad, wszyscy na tym cierpia. Ale takze wszyscy zasluguja na druga szanse. Nie spotkalem ksiedza, kt ry po procesie, odbytej karze, przeniesieniu itp powr cil do pedofilskich akt w. A Ty znasz? I w og le.. Ilu znasz ksiezy, ze sie o nich wypowiadasz? Nauczanie Kosciola mozesz poznac, bo tajne nie jest. Ale kazdy ksiadz jest inny. Maja inne charaktery. Jeden bedzie stanowczy, drugi jak cieple kluchy. Jeden wesoly, drugi powazny. Jeden skryty, drugi bardzo rozmowny. Jeden spokojny, drugi agresywny. Znam przynajmniej przyklady takich ksiezy. Ale, kurka, nie znam zadnego pedofila.. Znam za to takich, co panicznie boja sie kogokolwiek dotknac, bo zaraz zostana o cos 16A0 posadzeni. Zaraz dojdzie do tego, ze kiedy c rka siada ojcu na kolanach, to bedzie pedofilia.. Znam mase kleryk w, kilku diakon w.. Prawda, niekt rzy nie budza mojego przekonania do powolania, ale watpie aby wytrwali w seminarium, bo sa to cholernie ciezkie studia. Czas nauki, formowania duchowego.. Zwyczajny czlowiek tego nie przetrwa. Gwarantuje.

Comments are closed.