Pielęgniarka w szpitalu Memorial w Chattanooga straciła przytomność chwilę po otrzymaniu szczepionki Pfizer na COVID-19.

Udostępnij

Lokalne media podały, że pielęgniarka ostatecznie odzyskała przytomność a jej stan wydawał się być w porządku, co jest oczywiście dobre. Pamiętajmy jednak, że jest to szczepionka eksperymentalna, która nie otrzymała oficjalnego zatwierdzenia od rządowych organów regulacyjnych. Szczepionka firmy Pfizer otrzymała jedynie EUA (zezwolenie na użycie w nagłych wypadkach), a próby kliniczne wciąż trwają. To sprawia, że jest to szczepionka eksperymentalna a opinia publiczna wydaje się być w tym przypadku świnkami eksperymentalnymi.

W TVPinfo dziennikarze zastanawiają się, jak to jest możliwe, że tylko 50% lekarzy zgłosiło się do procesu szczepień na COVID-19, jeżeli to właśnie lekarze są na pierwszej linii walki z koronawirusem. Szanowni Państwo publicyści wyżej wspomnianego medium nie są w stanie tego pojąć, no cóż nas to nie dziwi, ponieważ poziom informacyjny w TVPinfo sięgnął dna, a może nawet to dno przebił, o czym de facto piszemy z niesmakiem, ponieważ widzowie tej stacji zasługują na rzetelne wiadomości a nie tylko dawkę czystej propagandy.

Powróćmy jednak do meritum, otóż dla dziennikarzy TVPinfo to niesłychane, że tak duża część lekarzy odmówiła przyjęcia szczepionki i dlatego zalecają oni wzmożenie edukacji względem tych lekarzy, którzy odmówili przyjęcia szczepionki. Nikt w mediach TVP nie pomyślał nawet przez moment, że kto jak to, ale lekarze najlepiej rozumieją kwestie szczepionek i zdrowia, zatem jeżeli połowa z nich odmawia przyjęcia szczepionki na COVID-19 to znaczy, że ta szczepionka jest nie tylko niesprawdzona, ale przede wszystkim groźna dla zdrowia a może i życia.

Zatem konkluzja jest prosta, lekarze odmówili przyjęcia tej EKSPERYMENTALNEJ szczepionki, ponieważ doskonale rozumieją, że to niebezpieczne. Lekarze rozumieją to lepiej aniżeli dziennikarze TVP, których praca notabene ma coraz mniej wspólnego z dziennikarstwem. Szczepionki testuje się od 7 do 10 lat, a ta na koronawirusa SARS-CoV-2 ma zaledwie kilka miesięcy, zatem to nie jest szczepionka a trucizna zwana potocznie szczepionką.

Chcieliśmy zaznaczyć wyraźnie, że nie jesteśmy przeciwnikami szczepień, ponieważ my również byliśmy szczepieni i jak widać nadal żyjemy, jednak obecna szczepionka na SARS-CoV-2 nie jest szczepionką, to jedynie media i firmy farmaceutyczne tak ją nazwały. I tutaj powstaje zasadnicze pytanie, jaki iloraz inteligencji trzeba posiadać, aby dać sobie zaaplikować coś, co nawet nie zostało przebadane. A szczepionka do droga w jedną stronę i czasu nie da się już później cofnąć, miejmy tego świadomość.

Dodatkowo chcemy dziś przytoczyć jeden z tysięcy przypadków, który budzi niepokój względem tak zwanej szczepionki na COVID-19. Pielęgniarka w szpitalu Memorial w Chattanooga w stanie Tennessee straciła przytomność chwilę po otrzymaniu szczepionki firmy Pfizer na koronawirusa. Szanowni Państwo, szczepionkę otrzymali pracownicy służby zdrowia, w Memorial Hospital w Chattanooga w stanie Tennessee a około dziesięć minut później pielęgniarka, która przyjęła szczepionkę, straciła przytomność a wszystko działo się w telewizji.

Lokalne media podały, że pielęgniarka ostatecznie odzyskała przytomność a jej stan wydawał się być w porządku, co jest oczywiście dobre. Pamiętajmy jednak, że jest to szczepionka eksperymentalna, która nie otrzymała oficjalnego zatwierdzenia od rządowych organów regulacyjnych. Szczepionka firmy Pfizer otrzymała jedynie EUA (zezwolenie na użycie w nagłych wypadkach), a próby kliniczne wciąż trwają. To sprawia, że ​​jest to szczepionka eksperymentalna a opinia publiczna wydaje się być w tym przypadku świnkami eksperymentalnymi.


Przeczytaj również:

Pierwsze zgony po otrzymaniu szczepionki firmy Pfizer na COVID-19. W polskich mediach panuje zmowa milczenia.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 2 Comments

 1. Pielegniarka Tiffany Dover stracila na chwile przytomnosc po otrzymaniu szczepionki, bo – jak tlumaczyla dziennikarzom – cierpi na chorobe, ktora powoduje, ze mdleje, gdy czuje bol. Kobieta zyje i ma sie dobrze. A lekarze tlumacza, ze omdlenia zdarzaja sie czesto po przyjeciu roznych szczepionek. Krazace w mediach spolecznosciowych wideo, na ktorym widac mdlejaca amerykanska pielegniarke po przyjeciu szczepionki na COVID-19, wywolalo lawine komentarzy w sieci na temat bezpieczenstwa preparatu. Na forach antyszczepionkowow film wykorzystuje sie do potegowania strachu przed szczepionkami na koronawirusa. Niektore komentarze uzytkownikow mediow spolecznosciowych sugerowaly, ze kobieta zmarla wkrotce po zdarzeniu.

 2. Nie rozumiem tego powszechnego eufemizmu i infantylizmu…

  Na naszych oczach w biały dzień, w skali globalnej dokonywane są ZBRODNIE PRZECIWKO LUDZKOŚCI

  powszechnie i w skali globalnej wprowadzany jest TOTALITARYZM i łamane są wszystkie prawa, prawa Boże, prawa obywatelskie, prawa Norymberskie

  Ogromna większość „ekspertów” od straszenia „covidem” siedzi w kieszeniach karteli farmaceutycznych, biorąc regularnie srebrniki, a wszystkie rządy są skorumpowane i przepłacane przez „Bank Światowy” i kartele farmaceutyczne

  We wszystkich kartelach farmaceutycznych, w głównym zarządzie, są chińscy szpiedzy i agenci chińskiej partii komunistycznej

  Kartel farmaceutyczny Pfizer od ponad 10 lat ma swoją kwaterę w Chinach, w Wuhan

  Prezes Pfizera A. Bourla nie zaszczepi się szczepionką Pfizera. Ale my WSZYSCY, w skali globalnej mamy zostać zaszczepieni, i to kilka razy.

Comments are closed.