PiS ma pandemię, media chorych bezobjawowych a ludzie umierają i to nie na COVID. Polska na 5 miejscu na świecie w liczbie zgonów.


PiS ma śmiertelną pandemię, media mainstreamowe sieją informację o fali kolejnych chorych BEZOBJAWOWYCH a ludzie umierają, ponieważ szpitale są obecnie przeznaczone tylko dla COVIDIAN. Łóżka COVIDOWE muszą być wolne, a tych z nowotworem, udarem, podejrzeniem o zawał i tak dalej, to, co? Wykopać pod most? Panie Morawiecki i Niedzielski, pytamy, co z nimi? I na koniec pytanie: a ty, co masz? No ty oczywiście płać składkę zdrowotną, a później, jeżeli będziesz mieść szczęście to żyj dalej. I tak wygląda ta sama sytuacja w Polsce pod rządami PiS z tygodnia a tydzień. Brawo PiS! Brawo TVP! Brawo bezobjawowa pandemia! Brawo wolne łóżka!

Śmierć tu, śmierć tam, śmierć wszędzie. Umarł nauczyciel po zaszczepieniu na COVID-19, ale szczepionka przecież nie jest przyczyną zgonu, prawda? Co dalej? W taki sam sposób zmarł lekarz, pielęgniarka, sąsiad, i setki innych osób, które znamy i których nie znamy i już nie poznamy, bo przecież zmarły. Coraz większa liczba krajów wstrzymuje szczepienia preparatem AstraZeneca ze względu na lawinę niepożądanych odczynów poszczepiennych, w Polsce jednak politycy PiS nie dostrzegają problemu. Bo i jakiego problemu? Ktoś umarł i tyle, wielkie mi halo.

Grupa lekarzy, naukowców i badaczy z całego świata coraz mocniej nawołuje do zaprzestania tego globalnego eksperymentu medycznego pod szyldem COVID-19 ze względu na bezprecedensową liczbę zgonów i wysyp chorób u pacjentów, którzy otrzymali „truciznę” zwaną potocznie „szczepionką” na COVID-19. To oczywiste, że w momencie fali zgonów należy natychmiast wstrzymać wszelkie działania powodujące zgony, w tym przypadku eksperyment medyczny. W Polsce eksperyment medyczny określony został przez PiS programem „narodowego szczepienia”. Takich bzdur już dawno nie widziałem, ale jednak PiS nie dostrzega problemu a Polki i Polacy mają szczepić się na gwałt. I w zasadzie jest to gwałt na ciele każdego, kto poddał się szczepieniu.

W porządku, być może komuś życie się znudziło, ma dość walki o swoje, ma dość podążania pod prąd, a może po prostu skończyły się mu pieniądze na nowe prochy i chce odejść z tego świata, więc sięga po „truciznę” na COVID-19. Są jednak osoby, które chcą żyć i jest ich zapewne ponad 95%, dlatego tym wszystkim mówimy po raz kolejny: NIE SIĘGAJCIE PO SZCZEPIONKĘ NA COVID-19, PONIEWAŻ JEST TO NIEPRZEBADANA TRUCIZNA, DO TEGO NIE BYLE JAKA TRUCIZNA, ALE TRUCIZNA mRNA, ZDOLNA TRWALE MODYFIKOWAĆ GENOM CZŁOWIEKA.

Szury? Płaskoziemcy? Rewelacja! Pamiętajcie, że lepiej być przez mainstream określanym mianem szura czy płaskoziemcy a jednak nadal żyć i cieszyć się życiem aniżeli być poklepywanym po ramieniu, przez ten sam mainstream, by po kilku dniach umrzeć po szczepieniu na COVID-19. Oczywiście nie z powodu szczepienia, to tylko taki dziwny zbieg okoliczności i nic więcej, ależ skąd. Jak bym śmiał sądzić, że osoba która przyjęła nieprzebadany preparat i umarła po jego przyjęciu zaledwie w kilka godzin, to umarła przez ów preparat. Ależ skąd to jest nielogiczne!

I w taki o to sposób, dzięki najnowszemu programowi PiS o nazwie: „HolocaustPluS” nasi rodacy umierają na potęgę. W chwili obecnej liczba nadmiarowych zgonów to średniej wielkości miasto, które wymarło z dnia na dzień. Niewiarogodne, co? A jednak PiS potrafi działać w tej materii równie doskonale jak najeźdźcy z I oraz II wojny światowej. Tak na marginesie, czy obecnie w Polsce mamy III wojną światową a najeźdźcą są politycy PiSu? No cóż, interesująca hipoteza.

A teraz czas na twarde dane a więc: obecnie nasz kraj znajduje się na piątym miejscu na świecie w liczbie zgonów na COVID-19. Media mainstreamowe bezmyślnie zadają pytanie, które urąga logice a mianowicie: dlaczego tak się dzieje? A co najlepsze, nie mogą znaleźć odpowiedzi na nie. Brawo TVPinfo, Polsat, TVN! Dobrze, że jesteście, bo bez was nikt by nawet nie wiedział, że istnieje pandemia. A tak dzięki wam dwadzieścia cztery godziny na dobre możemy słuchać jakże zbawczych informacji o koronawirusie.

To dzięki wam mamy zrujnowaną gospodarkę, nadmiarowe zgony, w zasadzie, jeżeli na przykład jutro rano wstaniemy i otworzymy oczy to zastaniemy kraj w ruinie jak po przejściu globalnego konfliktu. Dziękujemy za to TVPinfo, Polsat, TVN i oczywiście przede wszystkim dziękujemy Prawu i Sprawiedliwości. A więc raz jeszcze to powtórzmy, Polska na piątym miejscu w rankingu światowym pod względem zgonów na COVID-19. PiS to realna dobra zmiana! Czegóż chcieć więcej?

Tytułem wyjaśnienia: nasze rodzime zgony to pewnego rodzaju morderstwa na naszych rodakach, ponieważ oni nie umierali na COVID-19 a jedynie zostawali dopisani do statystyk covidowych. Jaka panuje zasada? Jeżeli ktoś zmarł, ponieważ karetka wiozła go do szpitala przez dwanaście godzin, to zmarł na COVID-19. Zawały serca, zatory, zapaści organizmu, nowotwory, udary i wiele więcej, to już nie istnieje, ponieważ wszystko kwalifikowane jest na konto COVID-19.

Wyskoczyłeś z samolotu ze spadochronem, spadochron się nie otworzył a ty utworzyłeś czerwoną plamę na ziemi, to zgadnij, jaka będzie przyczyna śmierci? Tak, brawo! Oczywiście, że COVID-19. Natomiast, jeżeli mamy do czynienia ze zgonem po otrzymaniu szczepienia na COVID-19 to wówczas przyczyną śmierci nie jest COVID-19, czy szczepionka, ale wszystko inne. Czyż to nie jest logiczne? No przecież, że jest zajebiście logiczne.

Tragiczne w tym wszystkim jest to, że dziesiątki tysięcy ludzi, a może już setki tysięcy, zmarło przez działania PiS prowadzące do paraliżu służby zdrowia. Polacy padają jak muchy, statystyki rosną, a PiS i media mainstreamowe dolewają paliwa do ognia pandemii. Nikogo jednak nie obchodzi to, że zgony nie są wynikiem COVID-19 (z wyjątkiem 0,1% do 1%) a są spowodowane tragicznymi w skutkach decyzjami podjętymi przez PiS i nagonkę medialną szerzącą pandemię strachu.

Tak, więc PiS ma śmiertelną pandemię, media mainstreamowe sieją informację o fali kolejnych chorych BEZOBJAWOWYCH a ludzie umierają, ponieważ szpitale są obecnie przeznaczone tylko dla COVIDIAN. Łóżka COVIDOWE muszą być wolne, a tych z nowotworem, udarem, podejrzeniem o zawał i tak dalej, to, co? Wykopać pod most? Panie Morawiecki i Niedzielski, pytamy, co z nimi? I na koniec pytanie: a ty, co masz? No ty oczywiście płać składkę zdrowotną, a później, jeżeli będziesz mieść szczęście to żyj dalej. I tak wygląda ta sama sytuacja w Polsce pod rządami PiS z tygodnia a tydzień. Brawo PiS! Brawo TVP! Brawo bezobjawowa pandemia! Brawo wolne łóżka!


Przeczytaj również:

Chcą podnieść składkę zdrowotną i odwołują wszelkie zabiegi. A ty, no cóż… umieraj. Morawiecki i Niedzielski, co wy ćpacie?


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz