Plan operacji psychologicznych w XXI wieku. To dotyczy każdego.


33 Plan operacji psychologicznych w XXI wieku. To dotyczy każdego


,,Władcy pieniądza żerują na narodzie w czasie pokoju i spiskują przeciwko niemu w czasach nieszczęścia. Są oni bardziej despotyczni niż monarchia, bardziej zuchwali niż autokracja i bardziej egoistyczni niż biurokracja. Widzę w niedalekiej przyszłości nadciągający kryzys, który niepokoi mnie i wywołuje drżenie o bezpieczeństwo mojego kraju. Na tron wprowadzono korporacje, co pociągnie za sobą erę korupcji na wysokich szczeblach. Władcy pieniądza będą dążyli do przedłużenia swojego panowania wykorzystując przesądy ludzi, dopóki bogactwa nie zostaną zgromadzone w jednych rękach a nasz kraj zniszczony.’’

Abraham Lincoln.

Kontrola globalnej wioski, czy też współczesnej cywilizacji jest możliwa, a kluczem do kontroli ludzi jest panowanie nad informacją. Obecnie należy zauważyć, że informacja oraz jej obieg i możliwość manipulowania konkretnymi fragmentami owej informacji jest bardziej przydatna aniżeli pieniądze i armie. Dziś chcemy omówić podstawowe zagadnienia związane z operacją psychologiczną, jakiej społeczności całego globu są już od wielu lat poddawane. Owa operacja nasila się wprost proporcjonalnie do rozwoju mediów.

Inżynieria społeczna to nauka doskonalenia środków socjotechniki tak, aby móc w realny sposób kształtować zachowanie grup ludzi, ale i pojedynczego człowieka. A zatem jeżeli inżynieria społeczna to przede wszystkim predykcyjne programowanie mające na celu zmianę zachowania, programowanie predykcyjne z zamiarem manipulowania inżynierią wierzeń oraz systemów przekonań. Operacje tego typu są tworzone z podstawą wiarygodnego zaprzeczenia, przez fachowców nazywanej także obstrukcją prawdy. Skutek? Wojna informacyjna skierowana na kontrolowanie wszelkich sił przeciwnych głównemu nurtowi liberalizmu i wyzwolenia.

Program CIA ,,MK Ultra’’ i jego powiązania z okultyzmem i Masonerią.

Celem wpływania na globalny obieg informacji jest współtworzenie tak zwanego ruchu prawdy, można napisać własnej prawdy, lub prawdy wyznawanej przez elity, którą to prawdę owe elity chcą narzucić większości. Istnieją programy psychologiczne po to, by zdyskredytować prawdę a także po to, aby ukryć prawdę. Już kilkadziesiąt lat temu Adolf Hitler przekonywał, że kłamstwo wypowiedziane tysiąc razy staje się prawdą.

Celem wojny informacyjnej jest także marginalizacja wrażliwych informacji w świadomości publicznej i zastąpienie ich światem rozrywki, tak by odbiorca zbyt dużo nie myślał. Efekt końcowy? Rozpowszechnienie apatii oraz skuteczne tłumienie jakichkolwiek form oporu.

A teraz dla przykładu, w jaki sposób media głównego nurtu wypaczyły publiczną debatę, odnoszącą się do słów teoria spiskowa a także wszystkiego, co z tym tematem związane? Po pierwsze elektroniczna sieć kontrolna zorganizowała psychologiczne operacje, które zdyskredytowały wiarygodność docelowej grupy badającej tak zwane teorie spiskowe. Kolejny krok to fałszywe przedstawienie zwolenników owych teorii, zakłamanie prawdy, wykrzywienie sedna sprawy i wreszcie symulowane a nawet sfingowane przedstawienie paradygmatów tej grupy.

‘‘Nic nie jest białe i czarne’’ Podwaliny ideologicznego chaosu.

Drodzy Czytelnicy nie oszukujmy się niektórzy tak zwani dziennikarze nie są niczym więcej aniżeli ustami CIA czy innych agencji wywiadowczych. Celem pracy owych pseudo dziennikarzy jest przede wszystkim kreowanie zakłamanej rzeczywistości tak, aby ukryć objawy elektronicznej kontroli, ale i nie tylko elektronicznej. Stworzenie paradygmatów globalnej ideologii w celu ukrycia indywidualnych predyspozycji do myślenia pojedynczego człowieka. I wreszcie na koniec stworzenie pozaziemskich opowieści, które mają być zaprzeczeniem dla tak zwanych wrażliwych prawd.

Na koniec dzisiejszego artykułu chcemy przytoczyć cytat człowieka, który był jednym z najważniejszych koordynatorów Nowego Porządku Świata w ostatnich dziesięcioleciach. Henry Kissinger, przez jednych ubóstwiany a przez innych znienawidzony. Oto co zdarzyło się mu w przypływie chwili prawdy wyznać. ,,Nie chodzi o to, co się liczy, ale o to, co jest postrzegane jako prawdziwe.’’


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


This article has 1 Comment

  1. Jeżeli tak wiele wysiłku i od tak dawna „popaprańcy tego świata ” – globaliści, wkładają w ukrycie POTENCJALNYCH PREDYSPOZYCJI DO MYŚLENIA pojedynczego człowieka, to znaczy, że nie wszystko stracone i ich technologia do zapanowania nad mózgiem i DNA żywej istoty jest ciągle nie skuteczna. Udaje im się „okaleczanie”, ale nie całkowite zmechanizowanie – zrobotyzowanie. DUCH, od którego wszystko się zaczęło i w który wszystko jest wyposażone, jest nie zniszczalny. Zachwyt nad pięknym widokiem, uczucie miłości, czy współczucie i bezgraniczny żal na widok cierpienia istot bezbronnych tego dowodzą… ONI wiedzą, że NIC nie wiedzą, dlatego tak wiele „komedii” na niebie, na ziemi i pod ziemią robią, aby PRZESTRASZYĆ, jednak, to w POJEDYNCZOŚCI JEST SIŁA.

Comments are closed.