Plan podpalenia Polski. W tle miliarder George Soros.

20 Plan podpalenia Polski. W tle miliarder George Soros

[fb_button]

Autorem przepisu na pucz jest niejaki Pan Bartosz Kramek, będący przewodniczącym fundacji Otwarty Dialog. Tej samej, która wspierała powstanie majdanu na Ukrainie, tej samej, która jest wspierana finansowo przez miliardera Georga Sorosa.

Wojna na Ukrainie trwająca już pare lat, wojna skutkująca faktycznym rozpadem tego kraju. Widmo wojny w Europie i konfliktów na tle kulturowym i wreszcie przewrót, rewolucja czy zamach stanu w Polsce. Wyżej przytoczone przykłady jeszcze jakiś czas temu były tylko abstrakcją, z resztą po dziś dzień dla wielu osób nadal są abstrakcją, jednak rzeczywistość i fakty przemawiają za tym by jednak się ocknąć i dostrzec to, co dzieje się dookoła nas i naszego kraju. A zatem co się dzieje? Jest to pytanie fundamentalne, zadaje sobie je bardzo wiele osób, ale odpowiedzi na nie są różne, jedne bardziej zgodne z prawdą inne całkowicie wypaczone. To źle, ponieważ w sytuacji, w której padają pytania, od których notabene zależy przyszłość kraju czy racja stanu nie można pozwolić sobie na niedomówienia czy chaos informacyjny będący krokiem do manipulacji.

Mówi się, że rozpowszechnianie informacji o ewentualnym kryzysie militarnym jest sianiem paniki i nie ma to żadnego przełożenia na rzeczywistość. To jest nie prawda, ponieważ jeżeli człowiek czy też cały naród chce być przygotowanym na jakieś skrajne wydarzenie, to musi brać pod uwagę możliwość jego zaistnienia jeszcze przed tym, gdy zaistnieje. Nikt z dnia na dzień nie będzie w stanie odbudować Polskiej armii czy wzbudzić świadomość społeczną w danym temacie. Takie procesy trwają latami, i właśnie dziś możemy obserwować, że takie procesy trwają i w naszym kraju. To plus, ponieważ w strategii wojennej istnieje święta zasada mówiąca o tym, że należy posiadać sojuszników, ale w gruncie rzeczy przede wszystkim należy liczyć na siebie.

Polsko, dokąd zmierzasz? Walki interesów i wpływów zagranicznych.

Dlaczego dziś podejmujemy ten temat? Dosłownie kilkadziesiąt godzin temu portal wPolityce.pl swoją drogą każdemu polecamy ów portal ponieważ jest to źródło sprawdzonych i obiektywnych informacji, nie tak jak ma to miejsce w ponad 80 procentach polskich mediów, które są w rękach zagranicznych koncernów. Otóż portal wPolityce.pl ujawnił przepis na pucz, przepis który w przerażający sposób jest dziś realizowany w naszym kraju. Przepis, który sprawdził się na Ukrainie i doprowadził do krwawych zamieszek, doprowadził do tego, co dziś dzieje się u naszego Wschodniego sąsiada i w gruncie rzeczy nie wiemy jak się zakończy, ponieważ wojna w Donbasie budzi się na nowo. W ostatnim czasie zginęło kolejnych kilkunastu żołnierzy armii Ukraińskiej na froncie, mimo że mamy teoretyczny rozejm.

Szczegółowy opis tego jak dosłownie podpalić Polskę Znajdziecie na końcu dzisiejszego artykuł gdzie zamieszczamy link odnoszący się bezpośrednio do wspomnianej publikacji. Natomiast ów przepis streścić można w kilku słowach a zatem zagranica, ulica, działanie na rzecz wzrostu skrajnych emocji w społeczeństwo, protesty, cały przepis na majdan, udział znanych i lubianych w protestach tak by zachęcić coraz większą liczbę ludzi do przychodzenia na owe protesty. Mało tego, co ciekawe wczoraj praktycznie wszystkie protesty były zaplanowane na godzinę 21:00. Czy nie jest to dziwne? Organizatorzy zaplanowali, aby rozpoczęcie miało miejsce wówczas, gdy robi się już ciemno, jest noc a w nocy mniej widać i łatwiej o zamieszki, z których może wyniknąć majdan lub coś jeszcze gorszego. To jest straszne, że dziś dosłownie po trupach, po trupach ewentualnych Polaków pewne kręgi na nowo chcą dojść do władzy. Nie liczy się człowiek i kraj, lecz władza dla samej władzy.

Autorem przepisu na pucz jest niejaki Pan Bartosz Kramek, będący przewodniczącym fundacji Otwarty Dialog. Tej samej, która wspierała powstanie majdanu na Ukrainie, tej samej, która jest wspierana finansowo przez miliardera Georga Sorosa. Drodzy czytelnicy już wielokrotnie na naszej stronie, gdy pisaliśmy o Nowym Porządku Świata czy zagranicznych siłach dążących za wszelką cenę do zniszczenia naszego kraju pojawiało się imię i nazwisko Georg Soros. Jest to człowieka będący głównym Masonem Europy. To on jest jednym z tych ludzi, którzy stoją za kurtyną i pociągają za sznurki. Tak, nie jest to fikcja czy scenariusz serialu Mr.Robot, ale rzeczywistość, w której przyszło nam żyć i lepiej będzie dla każdego, gdy zda sobie z tego faktu sprawę, ponieważ tylko wtedy będzie mógł w pełni poznać mechanizmy rządzące politykami i samą Unią Europejską.

https://wpolityce.pl/polityka/349913-ujawniamy-16-krokow-ktore-maja-sparalizowac-polske-i-odsunac-pis-inzynierowie-zbiorowej-histerii-maja-tajny-plan-wylaczmy-rzad

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com

This article has 2 Comments

  1. Moim zdaniem samo uświadamianie to za mało, nasi przeciwnicy raczej nie ujawniają swoich prawdziwych motywów tylko je ukrywają. Używają tajnych organizacji do walki z wyznawanymi przez nas wartościami. Oni mają Loże Masońską, która nie waha się przed używaniem drastycznych środków do realizacji własnych chorych celów. Myślę, że nadszedł czas do stworzenia nowej organizacji też tajnej, która będzie broniła naszych wartości w bardzo zdecydowany sposób nie wyłączając tych samych lub bardziej drastycznych środków, których używają nasi przeciwnicy.

  2. Zobaczymy co zrobi Prezydent. Jeżeli podpisze ustawę no to mamy niezla zadyme jeżeli nie podpisze to dalej kasta bedzie bezkarna . Moimi zdaniem podpisze. A zadyme spacifikuje policja w końcu od tego są. I dostaną wpierdol resortowe dzieciaki i reszta czerwonych. I tak się skonczy układ okrągłego stołu. Nareszcie

Comments are closed.