Plan potajemnego przejęcia władzy nad światem.

[fb_button]

8 Plan potajemnego przejęcia władzy nad światem
Fot. youtube.com

Według wielu badaczy sprawy imigrantów a konkretnie kwestii związanych z zalewem imigrantów na naszym kontynencie tłumaczy ten proceder ukrytymi zamiarami. Cały proces miałby nie być przypadkowy, ale wytworzony sztucznie po to, aby osłabić Europę a nawet sprawić, że na Starym Kontynencie dojdzie do wybuchu lokalnych wojen domowych. Czy zatem taka hipoteza ma sens i może się obronić w zderzeniu ze zdrowym rozsądkiem? Z pewnością tak, ponieważ już od dawna na naszej stronie podkreślamy, że to, co od jakiegoś czasu dzieje się u granic Unii to nie jest naturalna migracja ludów, ale proces wytworzony sztucznie głównie przez Angelę Merkel i działania USA w Syrii i na Bliskim Wschodzie. Szkoda tylko, że w całej tej rozgrywce Europa ma ponosić konsekwencje a nie ci, którzy ponieść je powinni.

Ale odejdziemy od tych dywagacji, ponieważ chcemy zwrócić Waszą uwagę na pewien aspekt, o którym się nie mówi. Otóż niektóre źródła podają, że to, co obecnie dzieje się w związku z napływem uchodźców jest determinowane działaniem Żydów, którzy chcą osłabić Europę, chrześcijańską Europę, bo przecież pamiętajmy o tym, że dla nich chrześcijaństwo to coś w rodzaju herezji, dla nich Jezus z Nazaretu nie był oczekiwanym Bogiem i zbawicielem, oni nadal czekają na niego. A zatem cel to osłabienie Europy po przez zalanie jej islamem, notabene papież Franciszek popiera napływ uchodźców do Europy. Otóż Żydzi mają możliwość podbicia świata po przez kontrolowanie naszej religii oraz wykorzystanie islamu jako broni przeciwko chrześcijaństwu.

Idąc dalej tym tropem szybko dojdziemy do kolejnych wniosków, otóż chrześcijaństwo wyniszczy się wzajemnie z islamem a następnie semici bez jakiegokolwiek szwanku zdobędą swoją ziemię obiecaną. Tak może to brzmieć dość spiskowo, typowa teoria spiskowa, ale pamiętajmy, że po pierwsze Izrael w miejscu, w którym znajduje się obecnie nie może czuć się bezpieczne, to też już od jakiegoś czasu mówi się o dosłownym przeniesieniu tego państwa w inny region świata. Kolejnym faktem jest nie przypadkowość migracji muzułmańskiej do Europy, otóż po mimo zdrowego rozsądku czołowi politycy nadal z otwartymi rękoma chcą przyjmować dosłownie każdego.

George Soros, jeden z głównych masonów Europy, człowiek trzymający wielu polityków na sznurku za wszelką cenę forsuje kontynuowanie tego destrukcyjnego procederu. Istnieją i inne fakty, ale końcem końców rysuje się przed naszymi oczyma obraz czegoś wielkiego, czegoś, co zapewne przerasta pojmowanie wielu ludzi stąd mowa o teoriach spiskowych gdyż w ten sposób umysł człowieka broni się przed informacjami, które go przerastają, podświadomie spycha je i kwalifikuje jako teorie spiskowe. Nie mniej jednak bez względu na to jak my będziemy falę imigracji postrzegać ona będzie przebiegać nadal, a jej ostateczne konsekwencje mogą przerosnąć wyobrażenia wielu ludzi.

Mamy tutaj do czynienia z dążeniem do sukcesu kosztem innych ludzi. Tego typu działanie można zastosować globalnie jak w przypadku, który opisaliśmy, powyżej ale w gruncie rzeczy, jeżeli spojrzymy chociażby na nasze miejsca pracy czy nasz kraj to działanie na zasadzie rozbicie jedność a następnie kosztem rozbitej społeczności dążyć do celu jest procederem stosowanym dość często. Cywilizacja zachodnia, tak zwana konsumpcyjna narzuca tego typu myślenie i funkcjonowanie. Innymi słowy po trupach do celu.

Prowokacje, podkładanie nogi czy też przysłowiowych świń to znane działania wymyślone przez korporacje i tak zwane piramidy. A kto wymyślił piramidy jak chociażby piramidę władzy? Otóż wymyślili ją właśnie Żydzi, którzy przodują w knowaniu, oni mają w genach to by się nie narobić a dojść na szczyt. Obecnie można dojść do wniosku, że tak zwani inżynierowie polityczni mają za główny cel skłócić narody od wewnątrz następnie całe państwa by ostatecznie rozbić Unie po to, aby na samym końcu rozpoczęła się niekontrolowana burza, nie chcemy tutaj używać innego mniej kulturalnego słowa. A po wszystkim zza kulis wychodzą oni i tworzą nowy globalny ład tak zwane NWO. David Rockefeller w prywatnych rozmowach podkreślał, że wystarczy kilka kryzysów a stłamszone społeczeństwo samo poprosi o globalny rząd.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.