PLANdemia COVID-19: podążaj za pieniędzmi, ponieważ ktokolwiek kontroluje międzynarodowy syndykat bankowy, kontroluje pieniądze i media.


To też ich bezpośrednim celem jest ustanowienie od dawna planowanego Jednego Rządu Światowego z siedzibą w Jerozolimie wraz z organem egzekucyjnym: Globalnym Superpaństwem Bezpieczeństwa. Tylko w ten sposób, pod pozorem całkowitej kontroli nad zagrożeniem pandemicznym, taki totalitarny reżim kierowany przez rozkwitającą tyrańską technokrację, będzie w stanie zneutralizować wszelkie zagrożenia dla przerażającej „Globalnej Struktury Władzy”.

Wielokrotne fale związane z pseudo zachorowaniami na COVID-19, to de facto fale przestępczości będące bioterroryzmem opartym na koronawirusie SARS-CoV-2. Następnie program szczepień mRNA o zasięgu globalnym. To, co wymieniliśmy powyżej i wiele więcej, może być realizowane tylko za pośrednictwem wysoce zorganizowanego i złożonego globalnego spisku przestępczego, wspieranego przez każdy duży rząd, organizację pozarządową czy liczne instytucje badań naukowych.

A teraz przez moment zatrzymajcie się, zróbcie kilka wdechów i wydechów a następnie zastanówcie się, nad tym czy jest jakiś podmiot o zasięgu globalnym, który nie uczestniczy w koronkowym chaosie? W chwili obecnej praktycznie wszystkie liczące się podmioty globalistyczne biorą udział w przedstawieniu, które nazywa się pandemia. Niemniej jednak, coraz wyraźniej zarysowuje się tendencja zwrotna, to znaczy, coraz mocniej przebija się narracja anty-pandemiczna, co stanowi pozytyw.

Szanowni Państwo, ponad szczytem światowej piramidy władzy, istnieją pewne ultra-tajne stowarzyszenia a także całe społeczności, które naprawdę rządzą naszą cywilizacją poprzez swoich oczywistych pełnomocników, jak również ich dobrze skrywanych instytucjonalnych i indywidualnych agentów. Ci starannie ukryci brokerzy władzy, którzy działają ponad szczytem piramidy, nie zostali uwzględnieni na poniższej liście, którą chcemy wam pokrótce przedstawić a która zawiera spis potężnych „sił” dążących do wprowadzenia Nowego Porządku Świata. Spójrzcie:

Zakon Illuminati, Czarna Szlachta, Rycerze Maltańscy, Watykan (niestety, coraz wyraźniej na naszych oczach zarysowuje się destrukcyjny kierunek obrany przez Rzym). Brytyjska Rodzina Królewska, Komitet Trzystu, Kartel Banków Centralnych, Światowe Forum Ekonomiczne, międzynarodowy syndykat bankowy, amerykański Deep State, globalny kompleks przemysłu zbrojeniowego, Komisja Trójstronna, Rada Stosunków Zagranicznych, Grupa Bilderberg a także Masoneria.

Zasada: „podążaj za pieniędzmi” nadal obowiązuje. To też ktokolwiek kontroluje mainstreamowe media, skutecznie kontroluje przepływ informacji a, co za tym idzie, kontroluje także naszą cywilizację. A ktokolwiek kontroluje pieniądze, kontroluje media głównego nurtu. Dlatego ktokolwiek kontroluje kartel banków centralnych i międzynarodowy syndykat bankowy, kontroluje pieniądze i media. Zatem wszystko, co musi zrobić każdy śledczy, to śledzić pieniądze, aby zrozumieć prawdziwą głębię i zakres tego trwającego międzynarodowego spisku: „kryminalnego COVID-19”.

Kolejna konkluzja związana z pandemią SARS-CoV-2, związana jest właśnie ze źródłem. Otóż ta PLANdemia mogła osiągnąć tak epickie rozmiary jedynie dzięki ogromnej ilości funduszy zarówno ze źródeł rządowych, jak i przede wszystkim źródeł bankowych. Co najważniejsze, żaden z powyżej wymienionych podmiotów Nowego Porządku Świata, nie mógłby funkcjonować nawet przez jeden dzień, gdyby nie regularne finansowanie i wsparcie ze strony kartelu bankowego, na przykład: Rezerwy Federalnej, Banku Anglii i Banku Rozrachunków Międzynarodowych.

Co jeszcze, oczywiście HSBC, BoA, Citibank, Deutsche Bank i inne banki kontrolowane przez Rothschildów oraz Rockefellerów. Nie zapominajmy również o największych międzynarodowych korporacjach zarządzających inwestycjami, takich jak BlackRock, Vanguard i State Street. Pomyśl, więc o tym, że wszystko, co musieli zrobić przestępcy COVID-19, to zapłacić lub przekupić każdego współspiskowca, aby ten wykonał swoje misje w ramach rozległego i zawiłego planu pandemii. I tak o to wszyscy wtajemniczeni osiągają ogromne profity!

Z nieograniczonymi funduszami tajne stowarzyszenia współpracujące z rządami i korporacjami, mogą potajemnie prowadzić każdy rodzaj globalistycznej czarnej operacji, która służy agendzie Nowego Porządku Świata. Lista ponadnarodowych organizacji przestępczych ma ten sam interes w zablokowaniu planety Ziemi, jak nigdy wcześniej. „Oni” chcą przejąć pełnię władzy i kontroli, miedzy innymi po to, aby chronić się przed coraz bardziej wściekłym społeczeństwem.

To też ich bezpośrednim celem jest ustanowienie od dawna planowanego Jednego Rządu Światowego z siedzibą w Jerozolimie wraz z organem egzekucyjnym: Globalnym Superpaństwem Bezpieczeństwa. Tylko w ten sposób, pod pozorem całkowitej kontroli nad zagrożeniem pandemicznym, taki totalitarny reżim kierowany przez rozkwitającą tyrańską technokrację, będzie w stanie zneutralizować wszelkie zagrożenia dla przerażającej „Globalnej Struktury Władzy”.


Przeczytaj również:

„Uzewnętrznienie hierarchii”: NWO nie ma w zamierzeniu stworzenia lepszego świata, dlatego czas się zbudzić i rozpoznać wroga.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com