PLANdemia COVID-19: stawiajmy odpór „depopulacyjnej nawale” i zniewoleniu niesionemu w ramionach „Nowego Porządku Świata”.


„Zasadniczo istnieją, zatem tylko dwa rodzaje rozwiązań problemu populacji. Jednym z nich jest «rozwiązanie wskaźnika urodzeń», w którym znajdujemy sposoby na obniżenie wskaźnika urodzeń. Drugim jest «rozwiązanie problemu śmiertelności», w którym można znaleźć sposób na zwiększenie wskaźnika śmiertelności: wojna, głód, zaraza.” Paul Ehrlich.

„Wszyscy musimy zrozumieć, że świat zawsze podzielony był na dwie kasty, śmiertelnych i nieśmiertelnych. Powrócimy do czasów, w których bogowie będą żyć, a niewolnicy będą umierać, taki jest los mas pracujących w sytuacji, gdy nie mają nic do stracenia.

Przypominam wam, że głównym narzędziem kontroli jest dawanie ludziom sztucznej korzyści, oraz dawanie złudzenia straty w przypadku buntu. Wszystkie te rzeczy tworzyliśmy, aby powrócić do nieśmiertelności, kosztem pracy człowieka i jego wkładu w odkrywanie starej technologii, która posłuży tylko nam i naszemu celowi.”

Ujawnione fragmenty tajnego raportu Grupy Bilderberg: „Transhumanizm. Przekraczanie nowej granicy”.

Szczepienia na COVID-19, coraz wyraźniej stają się jawnym przymusem, co stanowi obłęd i odebranie człowiekowi jego prawa do własnego ciała, prawa do decydowania o nim. Dziś wstrzykną wam całkowicie nie przebadany preparat genowy, dla zmylenia nazywany mianem „szczepionki na COVID-19”, podczas gdy już za rok wymyślą kolejne pandemie, lub inne środki prowadzące do tego, aby ponownie zaaplikować wam „coś” zbawczego.

Kolejnym szaleństwem, które wskazuje na czasy apokaliptyczne, czasy opisane w Objawieniu Świętego Jana apostoła, stało się całkowicie bezkrytyczne podejście mediów głównego nurtu i prominentnych polityków a także organizacji międzynarodowych do tych preparatów genetycznych opartych na mRNA. Liczne badania naukowe i wielu niezależnych specjalistów nawołuje do natychmiastowego przerwania procederu wyszczepiania ludzkości, ponieważ nie wiemy tak naprawdę, jakie spustoszenie nadejdzie za rok, czy pięć lat w związku z obecnymi tak zwanymi szczepieniami na COVID-19.

Ja natomiast, bez owijania w bawełnę, napiszę wam, o co chodzi. Chodzi tutaj przede wszystkim o depopulację ludzkości, oraz przyzwyczajenie ludzkości (tej, która przeżyje) do sytuacji, w której rządzący światem będą wstrzykiwać im, co chwila to nowe preparaty a z czasem i nano-technologię oraz micro-chipy. Sądzisz, że to fantastyka naukowa? Przykro mi, ale to nie jest fantastyka naukowa, ale rzeczywistość. Tej rzeczywistości należy dać odpór, na naszej stronie internetowej czynimy wysiłki właśnie ku tworzeniu takiego oporu.

„Jesteśmy na krawędzi globalnej transformacji. Wszystko, czego teraz potrzebujemy to odpowiednio wielki kryzys, a wtedy narody zaakceptują Nowy Porządek Świata.”

David Rockefeller.

„Nad społeczeństwem dominować będzie elita, która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją.”

Zbigniew Brzeziński w książce „Between Two Ages” 1970 r.

„Istnieje potrzeba stworzenia Nowego Porządku Światowego, nowego ładu globalnego. Pamiętajmy, przy tym, że depopulacja powinna być najwyższym priorytetem trzeciego świata.”

Henry Kissinger, wypowiedź z roku 1974.

„Idealna byłaby całkowita populacja 250–300 milionów ludzi, co stanowi spadek o 95% w porównaniu z obecnym poziomem.”

Ted Tuner. Założyciel CNN.

„Jestem za wyborem, popieram samobójstwo wspomagane, popieram regularne samobójstwo, jestem za tym, co porusza autostradą, po to jestem. Autostrada jest zbyt zatłoczona, planeta jest zbyt zatłoczona i musimy promować śmierć.”

Bill Maher. Gwiazda HBO.

„Zasadniczo istnieją, zatem tylko dwa rodzaje rozwiązań problemu populacji. Jednym z nich jest «rozwiązanie wskaźnika urodzeń», w którym znajdujemy sposoby na obniżenie wskaźnika urodzeń. Drugim jest «rozwiązanie problemu śmiertelności», w którym można znaleźć sposób na zwiększenie wskaźnika śmiertelności: wojna, głód, zaraza.”

Paul Ehrlich.

Czy mamy podawać kolejne przykłady? Rozumiecie już, o co w tym wszystkim chodzi? Ja wiem, ja naprawdę to rozumiem, że trudno w takie rzeczy uwierzyć, zwłaszcza, że media głównego nurtu, te telewizyjne wyrocznie, nie zauważają problemu a wręcz przeciwnie, wmawiają ludzkości, że wszystko jest super. Jednak sami widzicie, że przedstawiciele takich stacji jak chociażby CNN czy HBO, otwarcie mówią o depopulacji i promowaniu śmierci.

I to nie są odosobnione przypadki, spójrzcie na to całe szaleństwo medialne, na tą propagandę śmierci i cywilizacji zniszczenia. Każdy musi zacząć myśleć samodzielnie, każdy musi zacząć poszukiwać informacji, odpowiedzi, musi umieć zadawać trudne i niepoprawne politycznie pytania. Jeżeli człowiek nie zdobędzie powyższych umiejętności, wówczas przerodzi się w doskonałego niewolnika cywilizacji XXI wieku.

Uważasz, że przyjęcie preparatu genowego, dla zmylenia potocznie nazywanego „szczepionką” na COVID-19, stanowi „ostatnią prostą” ku wolności i powrotu normalności? Nie rozśmieszaj mnie, nie uwierzę, że faktycznie tak myślisz. Spójrzcie na Izrael, gdzie wyszczepiono najwięcej populacji i co…? Nadchodzą kolejne fale „koronki”, a ci, którzy już się zaszczepili, muszą zaszczepić się ponownie, albo będą traktowani przez system jako nie zaszczepieni, a zatem staną się obywatelami niższej kategorii.

Nie możemy dopuścić do takiej sytuacji w naszym kraju, w naszej kochanej Polsce, która od zawsze stanowiła oazę wolności i suwerenności. Dziś wydaje się, że wszystkie siły sprzysięgły się przeciwko naszej ojczyźnie a to, dlatego, że Polacy stawiają opór, chyba największy w Europie, co do propagandy pandemicznej i temu całemu obłąkanemu procederowi szczepień. To nie podoba się możnym tego świata, stąd atak na Polskę i Polaków.

Oczywiście fakt, że przy władzy są obecnie słabi i często sprzedajni politycy z PiS, ułatwia zagranicznym siłą ingerowanie w wewnętrzne sprawy Rzeczpospolitej, niestety poseł Grzegorz Braun jest tylko jeden, ale z czasem ufamy, że pojawi się więcej tego typu silnie ukształtowanych patriotów. To też ostatni ratunek w samym narodzie. Musimy się coraz bardziej budzić, jednoczyć i wspólnie stawiać odpór „depopulacyjnej nawale”, i zniewoleniu niesionemu w ramionach „Nowego Porządku Świata”.


Przeczytaj również:

PLANdemia COVID-19: podążaj za pieniędzmi, ponieważ ktokolwiek kontroluje międzynarodowy syndykat bankowy, kontroluje pieniądze i media.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. flickr.com