Początek końca: Agenda 21 i ,,Ostateczne Rozwiązanie’’ zakładające redukcję populacji do blisko pół miliarda.


,,Musisz zrozumieć, że większość z tych ludzi nie jest gotowa na odłączenie. I wielu z nich jest tak niepewnych, tak beznadziejnie zależnych od systemu, że będą walczyć o jego ochronę.’’ Morfeusz, film Matrix.

 


„Nad społeczeństwem dominować będzie elita, która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją.”

Zbigniew Brzeziński w książce „Between Two Ages” 1970 rok.

,,Na tron wprowadzono korporacje, co pociągnie za sobą erę korupcji na wysokich szczeblach. Władcy pieniądza będą dążyli do przedłużenia swojego panowania wykorzystując przesądy ludzi, dopóki bogactwa nie zostaną zgromadzone w jednych rękach a nasz kraj zniszczony.’’

Abraham Lincoln.

Agenda 21 to ideologia realizowana przez ONZ, ideologia mająca na celu przeprowadzenie gruntownych zmian na naszym globie. A zatem jeżeli Agenda 21 ­to także pojęcie Ostateczne rozwiązanie, które zostało już opisane w wielu głównych publikacjach i wywiadach liderów tak zwanego Nowego Porządku Świata.

W rzeczywistości plany Nowego Porządku Świata są tak przerażające, że często automatycznie są klasyfikowane jako teoria spiskowa. Ostateczne Rozwiązanie zakłada redukcję populacji do 440 000 Wybranych Elit z tysiącem tak zwanych niewolników przypadających na jednego wybrańca. Reszta ludzkości zostanie eksterminowana. W sumie przeżyje tylko połowa miliarda ludzi.

Populacja ludzkości wedle najnowszych szacunków w ciągu najbliższych lat wyniesie blisko dziesięć miliardów ludzi. Aby zrealizować plany tak zwanych globalistów, wymagana jest redukcja populacji o ponad dziewięćdziesiąt procent. Program wyludnienia naszej planety zostanie przyspieszony w 2030 roku za sprawą Agendy 2030, wraz z początkiem ogólnoświatowego załamania gospodarczego, do którego systematycznie już dziś jest przygotowywany obywatel Ziemi.

Miliony ludzi umrą z głodu. Wszystkie państwa narodowe zostaną rozwiązane. Organizacja Narodów Zjednoczonych będzie kontrolować siły wojskowe państw europejskich. Brzmi to jak political fiction? Wielu ekspertów uważa, że to nadciągająca burza przyszłości, której pierwsze grzmoty możemy obecnie usłyszeć. Pierwsze grzmoty zapowiadające nadciągający chaos polityczny, ekonomiczny i militarny, który już przed wiekami został zaplanowany, a obecnie jest wdrażany.

,,Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne.

Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki grzebane, a nie publikowane a jej przeciwnicy uciszani.”

John F. Kennedy. Były Prezydent USA.

Każdy człowiek, powinien mieć świadomość tego, że przyszłość naszej planety jest w naszych rękach. Zrozumienie, ujawnienie i ostateczne powstrzymanie planów Agendy 21 powinno być priorytetem dla pozostałych dziewięćdziesięciu pięciu procent ludzkości, ponieważ wszystko rozpoczyna się od pojedynczego źdźbła trawy. Jeśli chcesz zachować przyszłość dla przyszłych pokoleń, zdobądź wykształcenie, poszukuj wiedzy, poszukuj trudnych i wymagających odpowiedzi oraz aktywnie działaj, na miarę swoich możliwości.

,,Musisz zrozumieć, że większość z tych ludzi nie jest gotowa na odłączenie. I wielu z nich jest tak niepewnych, tak beznadziejnie zależnych od systemu, że będą walczyć o jego ochronę.’’

Morfeusz, film Matrix.

,,Czasem musisz się wkurzyć, czasem musisz sobie powiedzieć, że jesteś człowiekiem, istotą ludzką do jasnej cholery, a twoje życie ma wartość. Czasem musisz otworzyć oczy i przestać żyć złudzeniami.’’

Anonymous.

Dlaczego odczuwamy potrzebę wyjaśnienia tajemnic życia, skoro tak często nie potrafimy odpowiedzieć na najprostsze pytania? Skąd się tutaj i właśnie w tym czasie wzięliśmy? Co to jest dusza? Dlaczego mamy sny i czy one znaczą coś więcej dla naszego być albo nie być? Może lepiej w ogóle nie pytać, nie szukać i nie pragnąć? Jednak tak się nie da, ponieważ to byłoby wbrew naszej naturze, jesteśmy tutaj w inny celu a każdy ma swoją misję do wypełnienia, nawet, jeżeli jeszcze o tym nie wie.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. flickr.com