Podczas gdy zachodnie czołgi jadą na Ukrainę, Rosja ostrzega: to spowoduje „katastrofę” i eskalację wojny „poza granice Ukrainy”.


Dodatkowo około trzydziestu czołgów M1 Abrams, zostanie wysłanych z USA, natomiast Berlin początkowo dostarczy czternaście czołgów Leopard 2. Jak to wygląda z drugiej strony? Otóż Rosyjskie magazyny mają ponad dziesięć tysięcy czołgów, podczas gdy około trzy tysiące zostało już rozmieszczonych na Ukrainie, a blisko dwa tysiące zniszczonych. Jak więc sami widzicie, „potencjał” tej wojny to co najmniej kilka lat. Dlatego tak ważnym jest aby już teraz zasiąść do rozmów, póki jeszcze nie jest za późno.

Właściwie szydzili z niego. Nasze tak zwane przywództwo szydziło z Putina. Powiedziałbym nawet, że tą głupią retoryką nakłonili go do przeprowadzenia tej inwazji (…) Musimy domagać się natychmiastowego pokojowego zakończenia wojny na Ukrainie albo skończymy w trzeciej wojnie światowej i nic nie zostanie z naszej planety. Wszystko przez głupich ludzi bez pojęcia, nie rozumieją siły ataku nuklearnego.”

Donald Trump (były prezydent USA).

W jaki sposób należy zakończyć wojnę? Należy zasiąść do stołu i zacząć negocjować, ale zamiast tego posyła się kolejny sprzęt wojskowy na front, aby ludzie dalej tracili życie, aby nadal działa się tragedia i niewysłowiona krzywda ludzka. To wszystko oddala nas od zawarcia rozejmu, lub pokoju, a przybliża do eskalacji. Drodzy Czytelnicy, Rosja ostrzegła, że decyzja Niemiec o wysłaniu dziesiątek nowoczesnych czołgów na Ukrainę jest: „niezwykle niebezpieczne” i „przeniesie konflikt na nowy poziom”.

Od wielu lat mówiliśmy wam, że kiedy III wojna światowa faktycznie się odbędzie, Niemcy będą w samym jej centrum, tak jak były w centrum I i II wojny światowej (przypadek?). Wszystko wskazuje na to, że trzecia i ostatnia wojna światowa, ponownie będzie miała Niemcy na czele i w centrum. My jednak prośmy Boga aby ta wojna się rozgrywała się, nie rozlała się na terytorium Polski, a pozostała na terytorium Ukrainy.

W mediach wmawiają nam, że Ukraina wygrywa tę wojnę. A ja zadaję pytanie, jak może ją wygrywać skoro bitwy toczą się na jej terytorium? Gospodarka została zniszczona, giną ludzie, całe rodziny są mordowane, infrastruktura krytyczna praktycznie przestała istnieć. Czy taki obraz sytuacji można określić mianem „zwyciężania”? Sądzę, że tego typu „obłędna narracja”, może przejść jedynie w mediach „głównego ścieku”.

Z biblijnego punktu widzenia I wojna światowa zakończyła się obietnicą złożoną Żydom o ojczyźnie dla ich narodu. II wojna światowa zakończyła się utworzeniem ojczyzny dla Żydów 14 maja 1948 roku, i po raz pierwszy od 2000 lat Żydzi wrócili do kraju. Więc zadaj sobie pytanie, jak III wojna światowa wpłynie tym razem na Żydów i Izrael? Nie jestem prorokiem, ale uważam, że Żydzi uciekną a Jerozolima zostanie zniszczona.

Kończąc gorzką awanturę, kanclerz Olaf Scholz ostatecznie potwierdził, że Berlin wyśle własne niemieckie czołgi Leopard 2 na linię frontu i pozwoli sojusznikom z NATO dostarczyć część swoich. Rosja nazwała to posunięcie «rażącą prowokacją» i ostrzegła, że nowe dostawy NATO «spłoną jak wszystkie inne», podczas gdy jeden z wściekłych propagandystów Putina wezwał do zniszczenia niemieckiego parlamentu w ataku nuklearnym.”

Informuje portal Daily Mail UK.

Dodatkowo około trzydziestu czołgów M1 Abrams, zostanie wysłanych z USA, natomiast Berlin początkowo dostarczy czternaście czołgów Leopard 2. Jak to wygląda z drugiej strony? Otóż Rosyjskie magazyny mają ponad dziesięć tysięcy czołgów, podczas gdy około trzy tysiące zostało już rozmieszczonych na Ukrainie, a blisko dwa tysiące zniszczonych. Jak więc sami widzicie, „potencjał” tej wojny to co najmniej kilka lat. Dlatego tak ważnym jest aby już teraz zasiąść do rozmów, póki jeszcze nie jest za późno.

Wołodymyr Zełenski zaciska pięść i oczekuje jeszcze więcej sprzętu, gdy w tym samym czasie Rosja ostrzega, że spowoduje to „globalną katastrofę” i eskalację wojny poza granice Ukrainy. W domyśle można zadać pytanie, czy w grę wchodzi Polska? Dziś zasiadamy przed telewizorami i oglądamy, niczym jakiś film, wydarzenia na Ukrainie, ale już niebawem za naszym oknem może wybuchnąć bomba, za naszym oknem mogą ginąć ludzie, już niebawem możemy stracić nasz dobytek, nasze rodziny. Dlatego powtarzam raz jeszcze: „nie idźmy na tę wojnę”, ale nawołujmy do rozmów, bo później będzie już za późno. A jeszcze za późno nie jest.

Propagandysta Putina Jewgienij Satanowski, prezes Moskiewskiego Instytutu Bliskiego Wschodu, powiedział kanałowi Waldman-LINE, że pociski z głowicami jądrowymi powinny być użyte w centrum niemieckiej demokracji. Następnie konkludował: „Niemieckie czołgi z krzyżami na pancerzu znów będą maszerować przez Ukrainę, atakując rosyjskich żołnierzy”. Historia powtarza się na naszych oczach, niestety.

Zatem Niemcy potwierdzają, że wyślą czołgi na Ukrainę, a Rosja poprzysięga zemstę. W mojej opinii Putin chce eskalacji tej wojny, i czeka tylko na pretekst, a w chwili obecnej szeroko pojęty „zachód”, dostarcza takiego pretekstu Moskwie. Nie da się również ukryć, że USA także prą do eskalacji. Zatem mamy dwie strony, które chcą „czegoś więcej” w tej części świata. Póki co dzieje się to kosztem Ukrainy i módlmy się aby Polska nie została wciśnięta do tej „maszynki mielącej ludzkie mięso”.


Przeczytaj również:

Europa i Stany Zjednoczone weszły w wojnę zastępczą z Rosją, gdy „zegar zagłady” wskazuje 90 sekund do północy.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz