Pokolenie bezbożnych ateistów: Walt Disney wprowadza dzieci w świat demonów i czarów w nowym serialu „Dom Sowy”.


Oryginalna ścieżka dźwiękowa do serialu brzmiała (jej fragment): „dziewczyna spędza czas z czarownicą w piekle”. Natomiast dyrektor artystyczny serialu, Ricky Cometa, wyjaśnił, że kiedy twórczyni serialu, Dana Terrace, po raz pierwszy podeszła do niego, powiedziała, że i tutaj cytat: „Próbujemy uczynić to królestwo demonów częścią Disneya”. Jestem pewien, że demony są dziś częścią Disneya.

Dziś chcemy cofnąć się w czasie i napisać o Disney Channel. Otóż to właśnie tam miała premierę kreskówka: „The Owl House” (Dom Sowy), w piątek, 10 stycznia 2020 roku, która to „produkcja dla najmłodszych” obiecuje wprowadzić widzów w świat demonów i czarów. Już sam Adolf Hitler mówił: „Dajcie mi jedno pokolenie młodzieży a podbije świat”. I dziś to się dzieje, otóż „ktoś” podbija świat, na naszych oczach. A robi to po przez podbijanie umysłów i sumień naszych dzieci.

Pamiętajcie, że kiedy Walt Disney był jeszcze „firmą rodzinną”, to nie podawali oni alkoholu w swoich parkach rozrywki i starali się produkować „w miarę” zdrową rozrywkę dla dzieci. Te dni jednak są tak martwe i pogrzebane, jak sam założyciel Walt Disney. Otóż Walt Disney (korporacja) z dumą organizuje dziś swoje coroczne „Dni Gejów”, agresywnie wspiera późną aborcję, sprawia, że ich goście „parku rozrywki” otrzymują mikroczip RFID do śledzenia. A teraz jeszcze chcą, aby Twoje dzieci powitały czary i demonologię w swoim życiu.

Za epidemię opętań odpowiadają coraz bardziej popularne przesądy, New Age, wiara w reinkarnacje, okultyzm i satanizm. Laicyzacja sprawia, że coraz więcej ludzi jest bezbronnych wobec zagrożeń, demony boją się tego, co święte. Każdy może zostać opętanym, kapłani, dzieci, dzieci nienarodzone, na które rzucono urok, ochrzczeni i nieochrzczeni.

Ks. Egzorcysta Gabriele Amorth.

Już od dawna, na naszym portalu, ostrzegamy, że istnieje ogromny nacisk na promowanie czarów nie jako czegoś, co jest sprzymierzone z szatanem, ale jako czegoś, co jest „siłą dobra”, i to jest dokładnie to, co robią firmy takie jak Walt Disney. Produkują duchową truciznę i owijają ją w jasne kolory i chwytliwe postacie, aby twoje dzieci chciały być takie jak one. W ten sposób „hodują nam” pokolenie bezbożnych ateistów, ucząc ich przyjmowania tych samych rzeczy, których Bóg „nienawidzi”.

Serial opowiada o pewnej siebie nastoletniej dziewczynie Luz, która odkrywa portal do innego królestwa, w którym ludzie nie są lubiani, i w związku z tym musi się przebrać, aby dopasować się do szkoły czarownic.”

Donosi Life Site News.

Z kolei Walt Disney otwarcie opisuje to królestwo jako: „miasto demonów”, w którym Luz zamieszkuje z Edą Sową Damą, najpotężniejszą czarownicą. Luz oświadcza: „Pewnego dnia będę taka jak ona”. Natomiast Deborah Bunting w komentarzu dla CBN, Christian Broadcasting Network napisała wymowny komentarz: „Ludzie, jeśli myślicie, że ten najnowszy program «Owl House» to po prostu «fantazja i zabawa», to pomyślcie jeszcze raz”.

Szanowni Państwo, należy otwarcie napisać, że z biegiem lat Disney coraz dalej szedł w „kierunku ciemności świata duchowego”, który to kierunek sprzeciwia się żywemu Bogu. Disney wymyśla programy i postacie, które prowadzą bezbronnych, najczęściej i przede wszystkim dzieci, do tego mrocznego świata oszustwa. Przy tej okazji zawsze lubię posiłkować się grafiką, którą zamieszczam poniżej. Spójrzcie:Szczegół w tym wszystkim jest taki, że to duchowe królestwo, które sprzeciwia się Bogu, jest prawdziwe. Demony są prawdziwe. Demony są gotowe zwieść twoje dzieci i wciągnąć je, aby były pionkami wroga ich dusz, diabła, znanego również jako szatan. Jego urządzenia i plany to zniszczenie twoich dzieci i wnuków duchowo, fizycznie i emocjonalnie. Musisz ich chronić przed wciągnięciem do tego demonicznego świata.

Bądźcie trzeźwi! Czuwajcie! Przeciwnik wasz, diabeł, jak lew ryczący krąży szukając kogo pożreć. Mocni w wierze przeciwstawcie się jemu!”

Fragment Pierwszego Listu Świętego Piotra.

Oryginalna ścieżka dźwiękowa do serialu brzmiała (jej fragment): „dziewczyna spędza czas z czarownicą w piekle”. Natomiast dyrektor artystyczny serialu, Ricky Cometa, wyjaśnił, że kiedy twórczyni serialu, Dana Terrace, po raz pierwszy podeszła do niego, powiedziała, że i tutaj cytat: „Próbujemy uczynić to królestwo demonów częścią Disneya”. Jestem pewien, że demony są dziś częścią Disneya.


Przeczytaj również:

Były dyrektor Walta Disneya skazany za wielokrotny gwałt na dzieciach. Ten przypadek to jedynie wierzchołek góry lodowej.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz