Polak na „Marszu o Wolność” zgodnie z prawem odmawia przyjęcia mandatu za brak maseczki. I co? Mandatu nie otrzymuje!

Udostępnij

POZDRAWIAMY FUNKCJONARIUSZY, KTÓRZY NIE ZDECYDOWALI SIĘ WYSTAWIĆ MANDATU.

Ile razy można mówić i pisać, że mandaty za nie noszenie maseczki vel namordnika na twarzy, są niezgodne z prawem o Konstytucji RP nie wspominając. Każdy policjant, który decyduje się nałożyć mandat za nie noszenie maseczki de facto sam łamie prawo. Zatem ile razy można jeszcze o tym przypominać? Oczywiście odpowiedź brzmi: tyle razy należy o tym przypominać ile to będzie konieczne.

Dodamy, że sądy masowo uchylają wystawione mandaty, policjanci nadal żyją w świecie wyjętym z pod prawa a politycy PiS zapomnieli już, co to znaczy funkcjonować w obrębie Konstytucji Rzeczpospolitej. Jednak w tym całym bałaganie najważniejszym póki, co jest to, że mandaty nałożone przez policję w kwestii maseczek są nic nie warte i to jest po pierwsze a po drugie, te wystawione zostają skasowane przez sądy.

Co jeszcze można dodać w kwestii maseczkowej? Aha no tak, pragniemy Wam z wielką satysfakcją przedstawić film, na którym młody Polak, świadom swoich praw, mówi policjantom kolokwialnie rzecz ujmując: SPADAJCIE! Proponujemy każdemu zapamiętać postępowanie naszego dzisiejszego Bohatera, ponieważ każdy z Was może w ten sam sposób postąpić w razie bezprawnego nalotu policji w kwestii namordnika. Film został nagrany na Marszu o Wolność przez telewizję: Media Narodowe (możecie ich znaleźć na youtube).


Źródło: media narodowe

Fot. pixabay.com


 

This article has 2 Comments

  1. Drogi redaktorze przecież w tym nagraniu słychać jak policjant mówi, że bedzie skierowany wniosek do Sądu co również wiąże z karą finansowa. Poza tym nie ma gwarancji, że Sąd umorzy to postępowanie w sprawie o wykroczenie.

  2. Uważam że jest to manipulacja. Skoro nie przyjął mandatu to nie został mu wręczony, logiczne prawda ?, ale nie znaczy to ze nie go nie dostanie. Spisali ?, spisali, więc pożyjemy zobaczymy.
    Zaznaczam że sam jestem przeciwny noszenia masek, ale nie lubię manipulacji

Comments are closed.