Polaku Idź na wybory! Pamiętaj, że nic samo się nie zmieni. Nie wyznawaj filozofii, że jakoś to będzie, to błąd.

Udostępnij

Odpowiedzią na kłamstwo jest prawda na bezczynność zdrowa i świadoma aktywność. Nie dajmy zwieść się medialnej propagandzie, która wyśmiewa wszystko, nawet to, co święte i tak ważne z punktu widzenia przetrwania ojczyzny. Oni chcą byś nieustannie żył w stanie rozbawienia, abyś za dużo nie myślał, abyś był niewolnikiem reklam, promocji, rozrywki i nieustannej pogoni za nowymi zdobyczami materializmu.

„Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.”

Hipolit Cegielski, wybitny polski przedsiębiorca, filolog, dziennikarz, społecznik i patriota.

„Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną. Dopiero, gdy dany kraj zauważy, że jego plony uległy zniszczeniu, jego przemysł jest sparaliżowany, a jego siły zbrojne są niezdolne do działania, zrozumie nagle, że brał udział w wojnie i tę wojnę przegrywa..

Frederic Joliot-Curie. Francuski fizyk, laureat Nagrody Nobla.

„Chcemy zdecydowanie zmniejszyć wpływ demokracji.” Mówi w rozmowie z portalem WP, Janusz Korwin-Mikke. W odpowiedzi na pytanie, czy w wypadku gdyby jego partia dostała się do Sejmu, popierałby zmiany w konstytucji odpowiedział: „Problem polega na tym, że w demokracji rację ma większość, a głupich jest więcej niż mądrych.” Jak widzimy poseł Korwin-Mikke nie pokłada zbyt dużej wiary w Polski Naród.

Dlaczego o tym piszemy? Otóż zbliżają się wybory Prezydenckie, w których każdy powinien wziąć udział, ponieważ tego wymaga od nas patriotyzm i chęć służenia naszej Ojczyźnie. Nie będziemy Wam sugerować, na kogo oddać swój, jakże cenny głos. Tutaj niech przewodnikiem będą dwa cytaty, od których rozpoczęliśmy naszą dzisiejszą publikację. Zatem jeżeli wybory, jeżeli demokracja, to zdecydowane uczestnictwo i aktywność.

Pamiętajmy, że nic samo się nie zmieni, jeżeli ktoś uważa, że jakość to będzie, to wszystko mnie nie dotyczy, to wówczas taka osoba znajduje się w poważnym błędzie, ponieważ brak reakcji i bezczynność nie są rozwiązaniem. Wybory są najważniejszym aktem demokratycznego państwa. Z kolei siła tego państwa odzwierciedla się w jak najwyższej frekwencji, gdyż ta z kolei uwidacznia, z jakim poziomem świadomości mamy do czynienia w danym narodzie.

Spójrzcie na poziom intelektualny i świadomościowy narodów zachodniej europy. Co stało się z wielką Francją, Hiszpanią, Portugalią czy Włochami? Kraje te zalała fala demoralizacji i wszelkiego rodzaju zboczeń, czy to cielesnych czy kulturowo gospodarczych. Nie ma tam już pojęcia patriotyzmu, odpowiedzialności za własną Ojczyznę a jeżeli gdzieś jeszcze się pojawi to w mikroskopijnych ilościach. Nie możemy dopuścić, aby taka sytuacja ogarnęła również Nasz Naród.

Odpowiedzią na kłamstwo jest prawda na bezczynność zdrowa i świadoma aktywność. Nie dajmy zwieść się medialnej propagandzie, która wyśmiewa wszystko, nawet to, co święte i tak ważne z punktu widzenia przetrwania ojczyzny. Oni chcą byś nieustannie żył w stanie rozbawienia, abyś za dużo nie myślał, abyś był niewolnikiem reklam, promocji, rozrywki i nieustannej pogoni za nowymi zdobyczami materializmu.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 2 Comments

  1. Wypowiedzi typu; nie mieszam się do polityki, polityka mnie nie interesuje dlatego nie będę głosował, czy chcemy czy nie, wyrażają nasz pogląd, nie jakiś tam, ale stricte polityczny. ( i są postawą polityczną , o którą modlą się polityczni gangsterzy, którym, do zmanipulowania pozostaje mniejsza liczba wyborców) . Powinniśmy zdawać sobie sprawę z jednego, każde nasze działanie, nasza wypowiedź jest przyporządkowywana i wykorzystywana do kreowania określonych zdarzeń politycznych, nie zawsze zgodnych z naszymi oczekiwaniami. Czy się to nam podoba czy nie, polityka jest i będzie z nami na stałe. Szeroko rozumiana polityka, przez ogół odbierana jest, jako działania przede wszystkim rządów i partii politycznych. Gdy tak naprawdę każdy z nas prowadzi jakąś politykę, często nie zdając sobie z tego sprawy. Nie będę epatował czytających ten wpis przykładami, podam tylko jeden. W każdej rodzinie prowadzona jest lepsza lub gorsza polityka finansową, określającą sposób gospodarowania posiadanymi środkami płatniczymi. Skuteczność tej rodzinnej polityki finansowej, zależy od ilości posiadanych środków i mobilności tzw. szarych komórek.
    I powtórzę, czy się to nam podoba czy nie, nasze rodzinne polityki podporządkowane będą w większym lub mniejszym stopniu polityce rządu, na którą to politykę możemy wpływać poprzez głosowanie i czynne uczestnictwo w tzw. życiu politycznym. Odżegnując się od polityki, zwłaszcza poprzez nie uczestniczenie w wyborach powszechnych, dobrowolnie nakładamy sobie kaganiec ubezwłasnowolnienia i to dosłownie.

  2. Adminie prawda jest zwalczana i wyśmiewana jeżeli chodzi o wybór prezydenta wybór jest tylko jeden obecny prezydent.

Comments are closed.