Polityk wyznał, że Rothschildowie kontrolują Bank Światowy.


11 Polityk wyznał, że Rothschildowie kontrolują Bank Światowy


,,Prawdziwym zagrożeniem dla naszej cywilizacji jest niewidzialny rząd, który niczym gigantyczna ośmiornica rozciąga macki nad naszymi miastami, państwami i narodami. Mała koteria potężnych międzynarodowych bankierów praktycznie od zawsze kierowała rządem Stanów Zjednoczonych dla ich własnych samolubnych celów. Ponad to kontrolują oni większość gazet i czasopism w kraju i na świecie.’’

John F. Hylan.

To niesamowite jak w ciągu ostatnich lat wielu ludzi zdało sobie sprawę z ważnych informacji, które niegdyś, absurdalnie, zostały sklasyfikowane jako zwykła teoria spiskowa. Doskonałym przykładem są rewelacje ujawnione przez Edwarda Snowdena byłego pracownika NSA, na temat licznych procesów, jakie są prowadzone w celu szpiegowania społeczeństwa. Przed ujawnieniem owych informacji twierdzenie, że rząd (agencje wywiadowcze) szpiegują społeczeństwo było odbierane jako żart lub oznaka choroby.

Problemy finansowe rodziny Rothschild i chwiejne NWO.

Taka forma przebudzenia społeczeństwa z pewnością jest zachęcająca. Wciąż jednak istnieją fakty, które nadal niektórzy ludzie kwitują stwierdzeniem teoria spiskowa. Jednym z takich faktów, jest to, że w gruncie rzeczy kilka rodzin, takich jak Rothschildowie, całkowicie kontroluje Bank Światowy, oraz ogólnie pojęty świat bankierów. Przez kontrolę rozumiemy to, że są oni w zasadzie właścicielami podaży pieniądza, a także mają wysoki udział w globalnych zasobach, kontrolując w ten sposób globalną politykę geopolityczną i wiele innych.

Pozwólcie mi kontrolować podaż pieniędzy w państwie, a nie będzie mnie obchodzić, kto tworzy jego prawa.”

Amsel Bauer Mayer Rothschild. Rok 1838.

,,Jak wszyscy wiemy rodzina Rothschild kontroluje Bank Światowy. Oni naprawdę kontrolują rząd federalny, a teraz mają nową koncepcję zwaną odpornymi miastami. Ci ludzie wykorzystując swoje pieniądze i wpływy chcą również całkowicie zawładnąć lokalnymi miastami.’’

Trayon White Sr. Wypowiedz z dnia 27 lutego 2018 roku wygłoszona w trakcie trwania śniadania Rady Prezydenta.

Komentarze White’a bardzo szybko zostały określone mianem antysemickich. To jednak nie wszystko, jeszcze przed tymi komentarzami oskarżył on rodzinę Rothschild o manipulację pogodową. Media okrzyknęły te wypowiedzi jako rasistowskie, ponieważ były skierowane do żydowskich bankierów. Zabawne w jego komentarzach jest to, że manipulacja pogodą jest dość poważnym problemem zwanym geoinżynierią i w zasadzie została już udowodniona. Oczywiście, jeżeli ktoś nadal nie chce w to wierzyć to zapewne prędko nie uwierzy.

Większość z Was drodzy Czytelnicy, którzy czytacie to, co zostało już opisane powyżej czuje, że mówienie o demokracji we współczesnym świecie jest, co najmniej problematyczne. W licznych tak zwanych demokratycznych wyborach pełnych oszustwa i lobbingu korporacyjnego, staje się jasnym fakt, że to nie społeczeństwo podejmuje decyzje, ale grupa ludzi o konkretnych zainteresowaniach. Foster Gamble, spadkobierca korporacji Procter & Gamble ujmuje to całkiem dobrze:

,,To było bardzo trudne, ale doszedłem do nieuniknionego i głęboko niepokojącego wniosku. Otóż jestem przekonany, że elitarna grupa ludzi i największe korporacje, zyskały kontrolę nad nie tylko naszą energią, dostawami żywności, edukacją i opieką zdrowotną, ale nad praktycznie każdym aspektem naszego życia, a realizują to wszystko po przez kontrolę świata finansów.’’

Cytat pochodzi z filmu dokumentalnego ,,Gamble Thrive’’, który był oglądany ponad 100 milionów razy na całym świecie.

,,Za pozornym rządem siedzi na tronie niewidzialny rząd, który nie ma lojalności i nie przyjmuje odpowiedzialności za lud.’’

Theodore Roosevelt.

I na koniec odpowiedz na pytanie, kim są Rothschildowie? Otóż jest to rodzina, która od bardzo dawna zajmowała się finansami europejskich szlachciców i szlachty, jeszcze w czasach, gdy ziemia była pełna państw kontrolowanych przez Cesarstwo Rzymskie. W zamian za swoje usługi uzyskali specjalne przywileje, w tym uznanie ich za wysoką szlachtę w społeczeństwie przez Święte Cesarstwo Rzymskie.

Rodzina Rothschild wspierała oraz kreowała powstanie państwa Izrael.

Jak widać, związek między Rothschildami, rzymską arystokracją i rodzinami królewskimi już dawno został ustanowiony i pozostaje do dnia dzisiejszego. Zasadniczo stworzyli oni i prowadzili międzynarodowe finanse, wraz z kilkoma innymi rodzinami, takimi jak Rockefeller. Są to rodziny, które kontrolują, podaż pieniądza, Bank Światowy oraz Bank Rozrachunków Międzynarodowych. Być może to właśnie owe Królewskie Rody stoją nad nimi i stanowią wierzchołek światowej piramidy władzy?

Drodzy Czytelnicy nie ulega wątpliwości, że w ciągu ostatnich lat współczesna cywilizacja doświadczyła ogromnego przesunięcia w globalnej świadomości. Mamy tutaj na myśli sposób, w jaki myślimy, czujemy i postrzegamy ludzkie doświadczenie, a także prawdziwą naturę rzeczywistości. Nowe informacje i fakty, z których niektóre są niemal niewiarygodne i wchodzą w konflikt z wieloma systemami wierzeń, szybko wychodzą na światło dzienne, zmuszając nas do otwarcia się na alternatywne poglądy i na to, co naprawdę dzieje się na naszej planecie.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com