Polska nie będzie częścią Europy? Tak nam wmawiają, prawda jednak jest zupełnie inna. Jaka? Przeczytaj i się przekonaj.”Słowo tajemnica jest odrażające w wolnym, otwartym społeczeństwie. Jako ludzie jesteśmy tak z natury jak i historycznie przeciwnikami tajemnych stowarzyszeń. Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki grzebane, a nie publikowane a jej przeciwnicy uciszani.”

John F. Kennedy. Były Prezydent USA.

Jeżeli sytuacja się nie zmieni, Polska przestanie być częścią Europy. Jeżeli sprawy nie przybiorą odmiennego obrotu, wówczas Polacy zdradzą europejskie tradycje, odwrócą wzrok od Unii Europejskiej i przyczynią się do jej osłabienia. Nie może być tak, że naród Polski wybiera rząd w demokratycznych wyborach, rząd, który sprzeciwia się woli Brukseli, nowoczesnemu stylowi myślenia, taka sytuacja jest niedopuszczalna, wolność tak, ale nie odmienna od oczekiwań urzędników z bardziej rozwiniętych krajów. Polska może istnieć, jednak pod nadzorem zachodniej finansjery i zachodnich wpływów.

Drodzy Czytelnicy podoba się Wam tego typu wprowadzenie do dzisiejszego artykułu? Liczymy, że tak nie jest, mało tego, jesteśmy pewni, że tak nie jest, ponieważ to jest nieprawda, natomiast należało dokonać takiego rozpoczęcia naszej dzisiejszej publikacji ze względu na to, że owe słowa straszące nasz naród wyobcowaniem z Europy są fundamentem europejskiej propagandy skierowanej przeciwko naszej ojczyźnie, a przez to przeciwko każdemu Polakowi.

Zrozum, że jesteś istotą ludzką do jasnej cholery a twoje życie ma wartość.

Możni Europy, ale i nie tylko Europy, chcą za wszelką cenę utrzymywać Polskę pod butem, nieustanną kontrolą, by naród nasz nie stał się wielki i potężny, a taka przyszłość rysuje się przed Polską. Oni nie chcą dać nam spokoju. Poniżej przytaczamy cytat dla tych, którzy jeszcze do końca nie rozumieją, dlaczego kontrolowana przez Niemcy Bruksela, jest tak bardzo zainteresowana «odpowiednim stanem demokracji» w Polsce.

,,Dajcie Polakom rządzić, a stworzą najpotężniejsze imperium świata.’’

Otto Von Bismarck.

Chodzi o kontrolę, przejecie umysłu i duszy człowieka, możni tego świata po przez UE mówią współczesnej cywilizacji, w co ma wierzyć, czego słuchać, traktują nas niczym stado głupców, które zamknięto w niewidocznej celi manipulacji i kłamstwa. W takich warunkach niezwykle trudno jest wznieść Polską flagę, gdy wmawia się nam, że polskość to nienormalność. Jednak Drodzy Czytelnicy prawda jest taka, że im bardziej niszczy się Polskę i jej historię tym bardziej należy stawać w jej obronie z podniesionym czołem i orłem na piersi oraz hymnem na ustach.

,,Polskość to nienormalność, takie skojarzenie narzuca mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie, co jeszcze wrzuciły na moje barki brzemię, którego nie mam specjalnej ochoty dźwigać, a zrzucić nie potrafię.’’

Donald Tusk. Fragment wywiadu udzielonego czasopismu Znak.

Od roku 1990 w sposób przemyślany i zorganizowany niszczono wszelkie przejawy wolności i oddania Polsce. Patriotyzm, Bóg, honor, ojczyzna, wartości moralne i dumna historia naszego Narodu były wyśmiewane, szkalowane i zakłamywane. W ten sposób starano się zniszczyć polskość w pokoleniu wolnych Polaków, którzy narodzą się już w wolnej Polsce. Już kilkadziesiąt lat temu Hitler powiedział, że wystarczy dać mu jedno pokolenie młodzieży a oni podbije świat.

Niektórzy z was są nieszczęśliwi, zagubieni, niepewni przyszłości. To nie jest czas na poddawanie się, Jezus jest z wami.

Ta maksyma jest aktualna i dziś, na szczęście wbrew założeniom wrogów naszej ojczyzny, ów plan nie powiódł się, a polskość i miłość do ojczyzny nie zostały zamordowane w sercach młodego pokolenia, które już niebawem weźmie odpowiedzialność za Polskę. Ta sytuacja wzbudza nienawiść i szał pewnych elit, które dosłownie plują jadem, gdy tylko spoglądają na patriotyczne marsze i młodych ludzi wpatrzonych w biało czerwone barwy oraz dumnego orła w godle.

”Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym. Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki.’’

George Orwell.

Drodzy Czytelnicy nie dajmy się ogólnemu praniu mózgów, jakiemu poddawany jest obecnie dosłownie cały świat. Cieszmy się wolnością naszego Narodu, pamiętajmy jednak przy tym, że wolność jest nam dana, jednak nie na zawsze. Dbajmy o Polskę, o naszą kulturę, dbajmy o nas samych wzajemnie. Polacy od zawsze byli walecznym i wręcz nieśmiertelnym narodem, żadna siła nie mogła na trwałe usunąć pamięci o Polsce, mimo tego, że wielu próbowało. Jesteśmy wolni, ja i Ty Drogi Czytelniku. Co zrobisz z tą wolnością? Będziesz walczył o rozwój Polski czy odejdziesz i nie odwrócisz więcej wzroku?


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz