Polska to potężna Lechia istniejąca setki lat przed Chrystusem.

9 Polska to potężna Lechia istniejąca setki lat przed Chrystusem
Fot. youtube.com

Jesteśmy Polakami, dumnym i prastarym Narodem. Dziś Polska to coś więcej aniżeli terytorium, Polska to My, ja i Ty drogi Czytelniku. Czym byłaby ziemia i terytorium Polski bez Polaków? Z pewnością przestałaby istnieć jako Polska i zostałaby podzielona pomiędzy sąsiednie mocarstwa. W ostatnich latach prowadzono anty Polską politykę. Nasi rodacy opuszczali te ziemię, w

poszukiwaniu lepszego życia, a nam wmawiano, że jesteśmy zieloną wyspą na mapie Europy. Nie był to przypadek, lecz celowe i zaplanowane działanie mające na celu zmniejszenie populacji naszego Narodu właśnie tutaj w sercu Starego Kontynentu. Naród wymarły, bez przyszłości łatwo podbić. Tak, Niemcy coraz częściej roszczą swoje rzekome prawa do naszych zachodnich ziem a Rosja do reszty terytorium. Dlatego pamiętajmy, Polska to nie tylko ziemia, ale i Naród, oba te czynniki składowe są równie ważne.

Nasz naród jest coraz częściej stawiany na równi z narodem Żydowskim. Nie chodzi tutaj o zestawienie na płaszczyźnie kulturowej, ideologicznej czy politycznej, lecz chodzi o pewnego rodzaju wyjątkowość, niepowtarzalność. Jak wiemy z Biblii ale i innych prastarych tekstów Izrael był narodem wybranym przez Boga, dziś coraz częściej się mówi, że Bóg poniekąd odwrócił Swój wzrok od Żydów i spogląda od kilku wieków na Polskę. Polska dumna i niezwyciężona, niczym Feniks z popiołów zawsze powstaje, nikt nie może nad narodem Polskim zapanować. Polska dziś jest narodem wybranym, narodem, który stanowi światło w mroku i drogowskaz w zagubionym świecie globalizmu, wymieszania wielu kultur oraz współczesnym Babilonie.

To nie wszystko, od kilku miesięcy w internecie, na niezależnych portalach pojawiają się bardzo ciekawe a wręcz sensacyjne informacje. Owych informacji nie doszukamy się w mediach głównego nurtu, te media nie chcą podawać owych informacji, gdyż świadczyłyby one jeszcze mocniej i bardziej dobitnie o potędze Polski. Co to za ważne, a być może przełomowe informacje? Otóż nasz kraj, nasz naród jest opisany już tysiąc lat przed narodzeniem Jezusa Chrystusa. Przeszłość woła do nas, historia domaga się sprostowania, otóż Polska to nie naród, który poniekąd został uformowany i zespolony około tysiąca lat temu, lecz historia Polski i Polaków sięga znacznie dalej.

Naukowcy potwierdzają, że wcześniejsza nazwa Polski to Lechia, są na to jednoznaczne dowody, można o tym przeczytać w wielu książkach i publikacjach naukowych. Przed katolicką Polską istniała Lechia, dziś ten fakt za wszelką cenę próbuje się zataić, zepchnąć w niepamięć. Chce się nam narzucić myślenie, że dopiero od momentu chrztu Polsku nasz Naród tak naprawdę rozpoczął swoje funkcjonowanie. Jednak to kłamstwo, chrzest Polski to ważne wydarzenie, ale nie można fałszować historii tylko po to, aby chełpić się tym religijnym wydarzeniem, nie może pewna grupa ludzi budować swojego autorytetu i mocy na tym wydarzeniu, gdyż wcześniej Polska, czyli Lechia istniała i miała się dobrze, było to Państwo silne i szanowane. Potęga Lechi przełożyła się na potęgę Polski. O to fragment Księgi Sędziów ze starego testamentu, rozdział 15.

,,Wtedy Filistyni wyruszyli i rozbili swoje namioty w Judzie, a robiąc wypady, docierali aż do Lechi. Pytali ich mieszkańcy Judy, dlaczego nas atakujecie? A oni odpowiedzieli przyszliśmy, żeby pojmać Samsona i postąpić z nim tak, jak on postąpił z nami. Wtedy około trzech tysięcy mieszkańców Judy udało się do jaskini skalnej w Etam i powiedziało Samsonowi czy ty nie wiesz, że Filistyni teraz nami rządzą? Coś ty zrobił? A on odpowiedział: Postąpiłem z nimi tak jak oni ze mną. A oni na to Przychodzimy, żeby cię związać i oddać w ręce Filistynów. Rzekł im Samson przysięgnijcie mi tylko, że nie zamierzacie mnie zabić.’’

,,Odpowiedzieli mu: Nie, chcemy cię tylko obezwładnić i oddać w ich ręce, ale nie zamierzamy cię zabijać. I związawszy go dwoma nowymi powrozami, wyprowadzili go z jaskini skalnej. Kiedy przybył do Lechi, Filistyni na jego widok zaczęli wznosić radosne okrzyki. Wtedy duch Boga zawładnął nim, a powrozy, którymi był skrępowany, stały się nagle jak spalone włókna lniane i opadły z jego ramion. Znalazłszy szczękę oślą, jeszcze świeżą, chwycił ją i zabił tysiąc mężów. I powiedział Samson: Przebiłem ich oślą szczęką, oślą szczęką zabiłem ich tysiąc. Wypowiedziawszy te słowa, odrzucił oślą szczękę, a miejsce owo nazwano Ramat-Lechi.’’

,,Kiedy zaczął odczuwać pragnienie, modlił się tak do Boga: Poprzez ręce twojego sługi Ty sam dokonałeś tego dzieła ocalenia. Czyż dopuścisz, żebym teraz skonał z pragnienia albo dostał się w ręce tych nieobrzezańców? I rozwarł Bóg szczelinę, która się znajdowała w skale w Lechi, i wypłynęła z niej woda. Kiedy Samson ugasił pragnienie, ożywił się i nabrał nowych sił. Dlatego nazywa się to źródło: En-Hakkore [to znaczy: źródło Powołującego]. Bije ono do dnia dzisiejszego w Lechi.’’

Wielu antycznych kronikarzy jednoznacznie stwierdza, że Lechia to antyczna nazwa Polski z czasów jeszcze przed chrztem z roku 966. Polaków wcześniej nazywano wszędzie Lechitami, Tureckie Lehce, Węgierskie Lengyel, Ruskie Lachy, Serbskie Ledianin. Słowo Polacy zostało dopiero użyte po raz pierwszy w XV wieku, wcześniej używano słowa Polanie. Interesujący jest inny fakt, otóż Lechici przez sąsiednie narody uważani byli za panów, naród ludzi wolnych i szlachetnie urodzonych. I to właśnie, dlatego dziś Polska tak mocno protestuje przeciw niewoli i dyktatowi, jaki pragnie narzucić naszemu narodowi UE a także współczesny globalizm.

Polacy mają wolność i szlachetność w genach po swoich przodkach Lechitach, którzy istnieli długo przed narodzeniem Jezusa z Nazaretu. Wygląda na to, że Polacy to najstarszy lud Europy i jeden z najstarszych na naszym globie. To jest powód, dla którego od zawsze próbowano niszczyć Polskę i Polaków. Współczesne elity znają historię świata, nam podaje się zafałszowany jej obraz jednak Masoni wiedzą doskonale, jaka była prawda. Boją się Polaków, narodu Panów, władców i ludzi wybranych przez Boga. Drogi Czytelniku jestem dumny z bycia Polakiem a Ty?

Polska vs Nowy Porządek Świata.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

This article has 20 Comments

 1. Po roku tysięcznym mamy tyle chlubny stronic w naszych dziejach, po co dodawać do tego bajki wymyślone przez chcących sobie podbudować ego szlachciurów i współczesnych bajarzy i pseudohistoryków? Co się dzieje z tym narodem, że potęga Polski od XV wieku – prawdziwa i historycznie udowodniona przestała wystarczać i trzeba wymyślać jakieś nie mające nic wspólnego z nauką pierdafony?

  1. Historia o której piszesz jest pusta. Pozbawiona prawdy naszego pochodzenia a to powinno być dla nas Polaków istotna. Tymbardziej że są na toznak niezbite dowody, chociażby odkrycia archeologiczne. Wystarczy tylko trochę poszperać i zweryfikować. Konserwatyzm jest strasznie ograniczony…

 2. Chociażem nie młody to w sercu wielka miłość do mego pochodzenia, mego kraju bije. W wielu rozmowach z moimi rówieśnikami na temat obrony Świętej Matki Polski każdy bez wahania stwierdzał że chwyci za broń i odda za nią życie. Niemaż piękniejszego kraju ja POLSKA.

 3. Bo My – Naród Polski – Dzielni Słowianie – Wielkie Imperium Lechii – Niezwyciężona Husaria – nie damy sobie pluć do zupy ! Nasza historia wg mnie jest Największym Osiągnięciem w dziejach ludzkości, każdemu dawaliśmy radę, bez znaczenia było to, że wróg miażdżył przewagą liczebną, że atakował z każdej strony, że między sobą się zgadywali, żeby w porozumieniu przeprowadzić wspólny atak na Nas, może nie było by w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że zawsze pozostawaliśmy sami sobie ! Historia lubi się powtarzać, ale nie musi ! Jesteśmy na etapie, gdzie znowu pokazaliśmy całemu światu, że to co jest w Nas, ta Wyjątkowa Historia, którą My tworzymy nie umarła, a wręcz ma się bardzo dobrze 🙂 zachowując wszystkie wartości, cechy i umiejętności, wady i zalety, trzeźwe myślenie. Teraz znowu przyjdzie Nam walczyć, wojna ta będzie się różniła od poprzednich, pod każdym względem. Jedno jest pewne, nie jestem jedynym Polakiem, który uklęknie przed tymi pedałami ! Nie jestem jedynym Polakiem, który woli zginąć w walce z wrogiem, niż oddać mu pokłon ! W obecnych czasach wydaje mi się, że jednym z owocnych rozwiązań, było by wywołanie buntu, poprzez zjednoczenie-przyłączenie się innych krajów, ludów, grup w całość, na której czele stała by właśnie Silna i Odważna Polska. Armia Jedynie Wierna i Ufająca Bogu ! Fuck Nwo i Jebać Władzę co niszczy życie porządnym obywatelom ! Pozdrawiam Wierzących i Nie Wierzących 🙂

  1. Zgadzam się z Tobą. Ja również uważam, że my Polacy jesteśmy najlepszymi żołnierzami na Świecie !!! W jedności siła

  2. Piękne słowa! Jestem dumny z tego, że jestem Lechitą.Czy to nie cud, że w naszej wspaniałej historii były okresy dumne i chmurne, byliśmy natchnieniem narodów, przedmurzem chrześcijaństwa, potem popadliśmy w 123 letnią niewolę, potem 19 lat odzyskanej wolności i znów ciemna noc zbrodniczej okupacji hitlerowskiej i sowieckiej i aktualne odrodzenie. Polska zawsze powstawała jak Feniks z popiołów …Czyż to nie cud? Nad nami musi czuwać Opatrzność! Naszą misją jest teraz ocalenie chrześcijańskiej Europy przed zalewem islamu i lewackimi ideałami, niszczącymi 3 fundamenty naszej cywilizacji: kulturę grecką, prawo rzymski i chrześcijaństwo. Bóg Honor i Ojczyzna!!!

 4. Wielki tekst. Motywujący i pobudzający do działania na rzecz naszej Ojczyzny.

 5. Dziękuję za tego typu artykuł. Sądzę, że tego rodzaju przesłań dziś brakuje, a szkoda, ponieważ w dobie często płowych sporów politycznych starci się sens z oczu. Polska do dumny i prastary naród.

Comments are closed.