Polski kierowca skazany w Anglii. Patologia imigracji trwa.


16 Polski kierowca skazany w Anglii. Patologia imigracji trwa


Paradoksów w Europie nigdy za wiele, to pokazują liczne wydarzenia, do jakich dochodzi na naszym kontynencie a które znajdują ekwilibrystyczne rozwiązania. W ostatnim czasie również doszło do kuriozalnej sytuacji, a że dotyczy ona naszego rodaka to postanowiliśmy ją nagłośnić i o niej kilka słów napisać. Otóż w Wielkiej Brytanii Polski kierowca został skazany za posiadanie paralizatora, który posłużył mu jako narzędzie do obrony przed agresywnymi, wręcz niebezpiecznie zachowującymi się uchodźcami. Paradoks? Ależ skąd, dla prominentnych polityków UE standardowa procedura.

Uchodźcy w Calais już wielokrotnie dawali się poznać Europejczykom, jako grupa tych uchodźców, którzy nie zważają na jakiekolwiek prawa czy normy panujące na Starym Kontynencie. Ci ludzie dosłownie zachowują się jak stado czy też wataha składająca się z nieobliczalnych jednostek, której celem nadrzędnym jest zatrzymanie i obrabowanie wszystkiego, co tylko możliwe a najlepiej tira przewożącego produkty żywnościowe. Dla Europejczyka jest to, co najmniej dziwny proceder, jednak dla Policji z Calais coś, z czym mają do czynienia, na co dzień i widocznie policja do tego przywykła. Jak wiemy, do patologii można się przyzwyczaić po dłuższym obcowaniu z ową patologią.

Już wielokrotnie media z różnych krajów wspólnoty Europejskiej alarmowały, że sytuacja w Calais, ale i nie tylko tam stwarza zagrożenie dla kierowców tirów przewożących różnego rodzaju produkty po Starym Kontynencie. Część z kierowców relacjonuje, że wielokrotnie zostali zaatakowani przez grupę uchodźców, którzy krzyczeli, rzucali kamieniami, pałkami i czym popadnie, aby tylko zatrzymać jadący pojazd. Taka sytuacja jest niebezpieczna zarówno dla kierowcy jak i samych patologicznie nastawionych do norm europejskich uchodźców. Patologia nie może stać się normalnością. Wiemy i zdajemy sobie sprawę, że dla Kanclerz Merkel jest to normalność, ale dla Polaków jest to przeciwieństwo normalności.

Imigranci. Przyjmować czy nie przyjmować? Oto jest pytanie.

Polski kierowca, który był ofiarą napaści takiej, nazwijmy to watahy patologicznych uchodźców, został aresztowany w Anglii za posiadanie paralizatora o mocy 8000 wolt, którym chciał się chronić przed atakiem rozwścieczonego stada nachodźców. Chciał bronić towaru, który przewoził, ale także i własne zdrowie, ponieważ jak wiemy, uchodźcy bardzo często nie zważają na zdrowie atakowanej ofiary a na powodzenie własnej misji, która jest celem nadrzędnym i wydaje się musi zostać osiągnięta bez zważania na koszty. Brzmi to dość paradoksalnie, ale czy tak właśnie nie jest?

Sędzia prowadzący sprawę polskiego kierowcy pan Stuart Rafferty stwierdził, że każdy kierowca powinien przestrzegać prawa panującego w Wielkiej Brytanii, prawa, które zabrania posługiwania się paralizatorem, nawet w sytuacji obrony koniecznej. Sędzia Rafferty dodaje również, że ta sprawa będzie stanowić doskonały przykład i przestrogę dla innych kierowców ciężarówek. Można zadać pytanie czy w sytuacji kryzysowej to kierowca broniący przewożonego towaru a nawet własnego zdrowia i życia jest ważniejszy czy może grupa atakujących go uchodźców, którzy łamią chyba wszelkie możliwe prawa?

Drodzy Czytelnicy już nie pierwszy raz spotykamy się z sytuacją, w której Europejczycy mają mniejsze prawa od uchodźców vel nachodźców. Już nie pierwszy raz spotykamy się z sytuacją, w której rdzenni mieszkańcy Starego Kontynentu stanowią mięso armatnie w maszynie propagandy liberalnych i lewicowych mediów nakłaniających do zaakceptowania fali imigrantów i otwarcia się na ubogacenie kulturowe, jakie niosą ze sobą przybywający imigranci do naszych społeczeństw.

To oczywiście wierutne bzdury, bo jakie wzbogacenie kulturowe wnosi na nasz kontynent uchodźca będący w gruncie rzeczy bojownikiem państwa islamskiego lub jeszcze innej organizacji terrorystycznej, który jedynie podaje się za uchodźcę a w gruncie rzeczy zastanawia się tylko, którą Europejską stolicę wysadzić jako pierwszą. Niewątpliwie są to skrajne patologie, ale taką Europę zafundowali nam przywódcy Europejskich elit a my powinniśmy te patologie dostrzegać i o nich mówić.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com