Polsko Obudź się! Ł. Szumowski chce przeprowadzić testy na każdym Polaku, a następnie szczepić.


Łukasz Szumowski będzie również odpowiedzialny za sytuację, w której na jesień wielu Polakom dosłownie wysiądą płuca. Dlaczego? Otóż po kilku miesiącach niedotlenienia, wdychania nagromadzonych bakterii, zanieczyszczeń i grzybów z maseczek, wysiądą Polakom płuca. I de facto będzie to uzasadniało wprowadzenie przymusowych szczepień, ponieważ „niezawodne” testy potwierdzą, że to koronawirus.

„Oczywiście potrzebujemy szczepionki, która będzie skutecznie działała w wyższym przedziale wiekowym, ponieważ te osoby są najbardziej narażone na ryzyko powikłań. Szczepionka musi działać u osób starszych, jednak mimo to wystąpią skutki uboczne. Dlatego jeśli mamy około 1 na 10 000 przypadków tego typu skutków ubocznych, to minimum 700 000 ludzi będzie cierpieć z tego powodu w samej Ameryce..

Skuteczność szczepionek u osób starszych jest zawsze ogromnym wyzwaniem. Okazuje się, że szczepionka przeciw grypie nie jest tak skuteczna u osób starszych. I w tej właściwej decyzji, »no dobra, dajmy szczepionkę całemu światu«, rządy będą musiały być mocno zaangażowane, ponieważ będzie istniało duże ryzyko powikłań a zatem i strat wśród ludzi, wystąpią również  liczne pozwy o odszkodowania.”

Bill Gates w wypowiedzi dla Amerykańskiej stacji CNBC.

To szokujące i przeczące zdrowemu rozsądkowi, jednak decyzja zapadła, Minister zdrowia, prof. Łukasz Szumowski, człowiek ślepo zapatrzony w globalistę i propagatora depopulacji, multimiliardera Billa Gatesa, chce najpierw przeprowadzić testy na koronawirusa na całej populacji kraju, a potem wprowadzić obowiązkowe szczepienia na COVID-19. Niestety, to nie teoria spiskowa, tylko oficjalne stanowisko resortu zdrowia.

„Większość państw świata, również Polska, planuje wprowadzenie badań przesiewowych, żeby sprawdzić, ile osób realnie zostało dotkniętych koronawirusem”

Powiedział wiceminister zdrowia Andrusiewicz.

Minister Szumowski podczas konferencji prasowej powiedział jasno: trzeba będzie kupić szczepionkę na COVID-19 dla każdego Polaka” i dodał: „kiedy tylko szczepionka pojawi się na rynku, będzie rekomendował, by była obowiązkowa. Donosi portal naszapolska.pl, oczywiście będą przeprowadzać badania na Covid-19 tymi super sprawdzonymi testami, które wykrywają SARS-CoV-2 u kozy, owcy w papai a nawet w oleju silnikowym. Swoją drogą, interesujące jest czy ów olej silnikowy już został ozdrowieńcem czy może nadal przebywa pod respiratorem?

Coraz więcej Polaków wie, że cały ten chaos, ta nakręcana przez media głównego nurtu psychoza z Covid-19, to operacja tak zwanej fałszywej flagi. Drodzy Czytelnicy, spójrzmy na to trzeźwym okiem, i abstrahując od tego zalewu manipulacji medialnych zastanówmy się nad dwiema podstawowymi kwestiami. Pierwsza to pytanie o istnienie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 a druga to krajowy lockdown zafundowany przez Ministra Zdrowia Łukasz Szumowskiego, czy był on potrzebny?

Odpowiadając na pierwsze pytanie należy wyraźnie napisać, że koronawirus SARS-CoV-2, powodujący chorobę COVID-19 istnieje. Został on wyprodukowany przez człowieka w Chińskim laboratorium, w Wuhan, dlatego też to Chiny ponoszą pełną odpowiedzialność za obecny kryzys światowy. Jednak szalenie ważne jest, aby zrozumieć, że samo istnienie SARS-CoV-2 nie determinuje istnienia pandemii tegoż koronawirusa, jaką możemy obecnie obserwować w mediach.

Istnienie owej iluzorycznej pandemii, tak ją należy nazwać, zostało oparte o wyniki testów na obecność koronawirusa, które to testy przez wiele ośrodków naukowych z całego świata zostały już podważone, a nawet wyśmiane. Doskonałym dowodem na to są wyniki, otóż te mityczne testy wykazały wielokrotnie obecność SARS-CoV-2 u roślin, owoców, rzeczy martwych a nawet w oleju silnikowym. Zatem, należy zadać pytanie czy świat zwariował? Skąd takie pytanie?

Otóż podjęto decyzję o zamknięciu gospodarek wielu krajów na podstawie rekomendacji Światowej Organizacji Zdrowia, która jak się okazuje, silnie współpracuje z reżimem w Chinach, wraz z nim tuszując prawdę. Co to oznacza? Uwierzono kłamstwu, rozpowszechnionemu przez kłamców i podpartego kłamliwymi testami, które są zdolne wykazać obecność koronawirusa SARS-CoV-2 dosłownie wszędzie.

A teraz odpowiedz na drugie pytanie o słuszność lockdownu wprowadzonego w Polsce na wniosek Łukasza Szumowskiego. Odpowiedz jest jedna, decyzja ta była błędna a jej skutki to wzrost bezrobocia, skali popełnianych samobójstw, upadku wielu firm, zwolnienia, niepewność, depresje, rozpad wielu rodzin. Tak Drodzy Czytelnicy, o tym media głównego nurtu nie poinformują, jednak za tą decyzją kryje się otchłań ludzkiej tragedii. Nie potrzeba pisać, kto za to odpowiada, to oczywiste.

Zaiste, jednak to, co obecnie czyni rząd Polski, na czele z Łukaszem Szumowskim, to nie mieści się w głowie. Nie jest możliwe by człowiek z tytułem profesora nie dostrzegał błędnych decyzji, jakie podejmuje. Zatem albo faktycznie Szumowski stał się ofiarą chwilowego zaćmienia umysłu i tego nie rozumie, albo w grę wchodzą gigantyczne pieniądze i z pełną świadomością oraz cynizmem realizuje on nakreśloną z góry agendę.

„Niech każdy decyduje sam, jakie leki chce przyjmować, jakich nie. Lekarz ma być doradcą, a nie dyktatorem. A państwo nie jest właścicielem naszych ciał.

Wojciech Cejrowski.

Na naszych oczach mordowana jest Polska gospodarka, w imię testów, których skuteczność to naukowa kpina. Firmy budowane przez lata upadają z dnia na dzień, wielu ludzi popełnia samobójstwa ze względu na koronawirusa, ponieważ zostali napojeni lękiem płynącym z ekranów telewizora. Dochodzi do społecznej psychozy, a to wszystko w imię testów, których skuteczność to naukowa kpina. Na to nie może być zgody, tym bardziej, że Łukasz Szumowski już dziś wspomina o obowiązkowych szczepieniach.

I na koniec jeszcze jedna, kwestia, ale niezwykle ważna. Łukasz Szumowski będzie również odpowiedzialny za sytuację, w której na jesień wielu Polakom dosłownie wysiądą płuca. Dlaczego? Otóż po kilku miesiącach niedotlenienia, wdychania nagromadzonych bakterii, zanieczyszczeń i grzybów z maseczek, wysiądą Polakom płuca. I de facto będzie to uzasadniało wprowadzenie przymusowych szczepień, ponieważ „niezawodne” testy potwierdzą, że to koronawirus.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz