Ponad dwa miliony Francuzów umówiło się na szczepienie COVID-19 po tym, jak E. Macron wygłosił swoje groźby w ich kierunku.


Obecne pokolenie tworzy podwaliny prawnie usankcjonowanego piekła na ziemi dla przyszłego pokolenia, któremu można jedynie współczuć, jeżeli obecne pokolenie się nie przebudzi i nie powie dość, temu pandemicznego szaleństwu. Ja osobiście, gdy przechodzę pośród tłumów i widzę w nim często lęk, na twarzach maseczki, wzajemny strach, to myślę sobie: „biada wam, biada, bo uwierzyliście kłamstwu a porzuciliście prawdę.”

Szczepienia na COVID-19 są dobrowolne, ale jeżeli się nie zaszczepisz to nie wejdziesz do restauracji, kina, urzędów publicznych i transportu miejskiego i być może stracisz prace. Szczepienia na COVID-19 są dobrowolne, przecież każdy o tym doskonale wie i to rozumie, jednak, jeżeli się nie zaszczepisz to nie będziesz mógł zamówić wizyty u lekarza, pójść do Kościoła, będziesz poddawany kwarantannie i lockdownowi, nie będziesz mógł opuszczać kraju a może i województwa, no, ale raz jeszcze podkreślamy, że nie ma żadnego, ale to nawet najmniejszego przymusu szczepień na COVID-19.

Z taką schizofrenią mamy obecnie do czynienia. Czyli co innego rząd Pis wmawia społeczeństwu a co innego dzieje się w rzeczywistości. Niestety podobna sytuacja ma miejsce w bardzo wielu krajach naszego globu. Drodzy Czytelnicy jeszcze 14 lipca, pisaliśmy Wam w artykule: „E. Macron czyni szczepienie COVID-19 obowiązkowym dla służby zdrowia. Chce również zaszczepić 100% społeczeństwa”, jak prezydent Francji straszy i de facto grozi Francuzom, jeżeli się nie zaszczepią.

A teraz ponad dwa miliony Francuzów umówiło się na szczepienie przeciwko chińskiemu koronawirusowi po tym, jak właśnie Macron zagroził rozprawieniem się z wolnościami dla nieszczepionych. Na początku tego tygodnia nasz kandydat numer jeden, jeżeli chodzi o wysługiwanie się globalistom, Emmanuel Macron, wygłosił zdecydowane, można rzecz „antychrystowe” oświadczenie dotyczące szczepionki przeciw COVID-19.

Zagroził nieszczepionym, że ich prawa obywatelskie zostaną natychmiast zawieszone, jeśli nadal będą opierać się jego woli, a sądząc po reakcji społeczeństwa, jego krzykliwe wypowiedzi były bardzo skuteczne. Teraz ponad dwa miliony Francuzów umówiło się na spotkanie, aby otrzymać szczepionkę przeciwko COVID-19 w akcie oddanego posłuszeństwa. Dobrze to o narodzie francuskim nie świadczy, jednak od dekad możemy obserwować gnicie i rozpadanie się tego społeczeństwa.

Biblia mówi nam, że w czasach ostatecznych ludzie będą widzieć na własne oczy i słyszeć na własne uszy, a jednak jakoś pozostaną ślepi i głusi na oczywistą proroczą rzeczywistość, która będzie się rozwijać wokół nich. Teraz, gdy Macron we Francji rozpoczął kolejny etap terroru sanitarnego, spodziewaj się, że większość innych narodów w Unii Europejskiej zrobi to samo. A ludzie nadal będą wierzyć, że to dla ich własnego dobra.

Do tej pory nowy ład globalny określany także mianem nowego porządku świata, koncentrował się na zniewoleniu ludzkości pod względem duchowym, intelektualnym oraz moralnym. Teraz ta sama apokaliptyczna bestia zabrała się za zniewalanie na płaszczyźnie fizycznej po przez używanie argumentów sanitarnych. Biblijna wizja osób, które nie mogą kupić, ni sprzedać bez odpowiedniego znaku na ciele, zbliża się wielkimi krokami a każdy, kto tego nie dostrzega musi być więcej niż tylko ślepy.

Musimy również wyraźnie napisać, że obecne pokolenie tworzy podwaliny prawnie usankcjonowanego piekła na ziemi dla przyszłego pokolenia, któremu można jedynie współczuć, jeżeli obecne pokolenie się nie przebudzi i nie powie dość, temu pandemicznego szaleństwu. Ja osobiście, gdy przechodzę pośród tłumów i widzę w nim często lęk, na twarzach maseczki, wzajemny strach, to myślę sobie: „biada wam, biada, bo uwierzyliście kłamstwu a porzuciliście prawdę.”

A wiedz o tym, że w dniach ostatnich nastaną chwile trudne. Ludzie bowiem będą samolubni, chciwi, wyniośli, pyszni, bluźniący, nieposłuszni rodzicom, niewdzięczni, niegodziwi, bez serca, bezlitośni, miotający oszczerstwa, niepohamowani, bez uczuć ludzkich, nieprzychylni, zdrajcy, zuchwali, nadęci, miłujący bardziej rozkosz niż Boga. Będą okazywać pozór pobożności, ale wyrzekną się jej mocy.”

2 List do Tymoteusza.

Szanowni Państwo, żyjemy w czasach próby i ucisku, co do tego nie ma wątpliwości. Żyjemy również w czasach, w których osobom uczciwym i dobrym żyje się coraz ciężej. Jednak zawsze Pamiętajcie, że stal hartuje się w ogniu, a przeciwności losu czynią z człowieka, który się im nie poddaje, wybitną jednostkę i znakomitego świadka prawdy, a takich świadków obawia się współczesny system, obawia się zło, obawia się sam szatan.


Przeczytaj również:

E. Macron czyni szczepienie COVID-19 obowiązkowym dla służby zdrowia. Chce również zaszczepić 100% społeczeństwa.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com