Posiadasz RH ujemny typ krwi? Według badaczy to dowód na bycie kosmitą.


10 Posiadasz RH ujemny typ krwi Według badaczy to dowód na bycie kosmitą


,,Jeśli kosmici odwiedzą nas kiedykolwiek, myślę, że skutki mogą być podobne, jak w przypadku odkrycia Ameryki przez Krzysztofa Kolumba. Jak wiadomo, wydarzenie to okazało się niezbyt pomyślne dla rdzennych mieszkańców tego kontynentu. Wystarczy nam zresztą przyjrzeć się samym sobie, aby dojść do wniosku, że inteligentne życie może w swym rozwoju przybrać postać, z jaką wolelibyśmy się raczej nie spotkać.’’

Stephen Hawking.

Istnieje wiele tak zwanych teorii spiskowych, które bardzo szybko podbijają świat i zasiewają ziarno tajemnicy w głowach milionów ludzi na całej planecie. Dlaczego o tym wspominamy? Otóż od kilku tygodni naszą planetą wstrząsnęły informacje mówiące, iż osoby posiadające negatywne RH krwi nie pochodzą z ziemi. A zatem, o co w tym wszystkim chodzi? Czy rzeczywiście osoby z tego typu krwią znacznie różnią się od reszty populacji?

Być może słyszeliście o teoriach wskazujących, że ludzie z krwią RH ujemną mają w rzeczywistości coś w rodzaju obcego DNA. Coś, czego nie powinno być na naszej planecie, jeżeli opieramy się na tak zwanej teorii ewolucji. Po dziś dzień naukowcy i badacze nie mogą wyjaśnić, dlaczego około 15% populacji ma tego typu krew. Otóż, jeżeli założymy, że człowiek wywodzi się od małpy to w pewnym momencie napotykamy sporą przeszkodę. Otóż małpy nie mają krwi RH ujemnej. Innymi słowy wszystkie małpy są RH pozytywne, co w dalszej kolejności oznacza, że potencjalnie nie jesteśmy z nimi spokrewnieni.

Siedem obrazów ukazujących UFO. Prawda może szokować.

Abstrahując już od tego, że teoria ewolucji posiada bardzo wiele mankamentów, których nie da się naukowo wyjaśnić, dziś tak naprawdę teoria ewolucji przerodziła się nie w naukę, ale w wiarę, gdyż nie mamy dowodów na to, że miliardy lat temu istniał nieskończenie mały punkt o nieskończonej masie, który nagle eksplodował. Naukowcy wierzą, że tak było, chcą wierzyć za wszelką cenę, ale czy takie podejście jest słuszne? Poza tym, pojęcie nieskończenie mały punkt o nieskończonej masie nijak ma się do nauki, ale powróćmy do tematu.

Największe skupisko osób, które posiadają krew RH ujemną, mieszka w baskijskim regionie Hiszpanii i około 30% tej właśnie populacji ma krew RH ujemne. Co ciekawe, jeśli kobieta z krwią RH ujemną, jest w ciąży z dzieckiem, które ma RH dodatnie, to jej ciało w takiej sytuacji może rozpoznać płód jako obcą istotę i rozwinąć przeciwciała, aby je zaatakować, ponieważ RH dodatnia i RH ujemna krew nie mieszają się.

A teraz skąd pomysł, aby wyjaśnić pochodzenie takiego fenomenu po przez użycie hipotezy mówiącej o ingerencji pochodzącej z poza naszej planety? Otóż najbardziej prawdopodobną przyczyną narodzenia się tego pomysłu jest fakt, iż osoby z RH ujemnym typem krwi stanowią bardzo mały procent populacji. Dodatkowo należy zauważyć, że organizm kobiety z RH ujemnym typem krwi w sposób naturalny zwalcza płód z RH dodatnim typem krwi jak gdyby taki człowiek nie był przeznaczony do rozmnażania się z drugim typem człowieka.

Stonehenge i Fenomen UFO.

Dodatkowo należy wspomnieć, że wiele teorii wywodzących się ze starożytności sugeruje, iż gen RH ujemny reprezentuje całkowicie oddzielną gałąź ludzkości, teorie te sugerują również, że osoby z krwią RH ujemną są potomkami rasy hiperborejskiej, która jest uważana za prawdziwą, oryginalną rasę ludzką. Ci, którzy wierzą w tę ideę, również wierzą, że ta rasa była blondynami i niebieskookimi. Niektórzy zwolennicy tej teorii uważają również, że w tym wyścigu znajduje się większość duchowych nauczycieli, w tym dość dobrze znany Jezus Chrystus, nauczyciel z Nazaretu.

Inne intrygujące teorie w tej materii sugerują, że ta cecha pochodzi od istot pozaziemskich krzyżujących się z ludźmi, albo wreszcie tworzących ludzi poprzez inżynierię genetyczną wielu gatunków. Tak, te teorie są dość odległe, ale tak naprawdę brakuje informacji o prawdziwym pochodzeniu naszego gatunku, więc dlaczego nie poznać idei tego, co jest możliwe? Prawda jest taka, że nie znamy absolutnego faktu prawie niczego, więc równie dobrze możemy zachować otwarty umysł.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


This article has 1 Comment

Comments are closed.