Potężne siły dążą do wywołania wojny domowej w Polsce.

10 Potężne siły dążą do wywołania wojny domowej w Polsce

[fb_button]

Polska jest jedna i od tej myśli chcieliśmy rozpocząć dzisiejszy artykuł. Jest to fundamentalne przesłanie zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdzie za wszelką cenę próbuje się podzielić Polaków, próbuje się dokonać podziału przy użyciu kłamstw, manipulacji, socjotechniki i ciągłego zakłamywania rzeczywistości. Nie drodzy Czytelnicy, Polska jest jedna, mimo wielu różnić i poglądów, jednak jako naród stanowimy monolit, całość, pewnego rodzaju pełnię, która wielokrotnie ratowała Europę i kraje Zachodu. Dziś już się o tym zapomina, często zakłamuje się historię, jak chociażby w przypadku tak zwanych Polskich obozów koncentracyjnych. Jest to bezczelność nieznająca granic. Ale na samym wstępie należy zauważyć jasno.

NASZ KRAJ STANĄŁ W OBLICZU WIELKICH PRZEMIAN, PRZEMIANY TE ODBYWAJĄ SIĘ RÓWNOLEGLE Z GLOBALNYMI PRZEMIANAMI. RÓŻNICA JEST JEDNAK TAKA, ŻE PRZEMIANY W POLSCE IDĄ KU LEPSZEJ I JAŚNIEJSZE PRZYSZŁOŚCI, NATOMIAST PRZEMIANY GLOBALNE ZMIERZAJĄ KU UPADKOWI. PEWNE ŚWIATOWE SIŁY CHCĄ ZA WSZELKĄ CENĘ POCIĄGNĄĆ NA DNO TAKŻE I POLSKĘ, TAK BY MÓC ZREALIZOWAĆ SWOJE UTOPIJNE PLANY DOTYCZĄCE WPROWADZENIA NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATOWEGO.

A teraz, dlaczego akurat dziś poruszamy tego typu temat? Otóż część naszej redakcji miała okazję uczestniczyć wczoraj w kolejnej miesięcznicy upamiętniającej katastrofę Smoleńską. To, z czym mieliśmy okazję się tam spotkać wywołało w nas bardzo skrajne odczucia. Droczy czytelnicy, wyobraźcie sobie pokojowy przemarsz wielu setek ludzi, którzy mają na ustach modlitwę i szczere intencje w sercu, by pod adresem tych właśnie ludzi inne osoby, w tym przypadku tak zwani ‘‘Obywatele RP’’, rzucali skrajne sformułowania, których tutaj nie będziemy przytaczać, bo po prostu uwłaczają one ludzkiej godność. Otóż zetknęliśmy się z ogromna nienawiścią. Tak, nie można tego inaczej nazwać, powstaje jednak pytanie, po co ta tak zwana kontr manifestacja i dlaczego?

Manifestacje i kontr manifestacje to przywilej demokracji i tutaj nie ma, co do tego wątpliwości. Jednak, jeżeli ktoś organizuje kontr manifestację w tym samym dniu, o tej samej porze i w tym samym miejscu to już powstaje znak zapytania, czy to spontaniczna akcja czy może już zaplanowane działanie, mające na celu wywołanie chociażby takich scen jak te nie dawne w Hamburgu. Następnie owe sceny okrasi się specjalnym komentarzem i puści w świat, ukazując nieludzkie warunki bytowania w Polsce, pokazując, że Polacy to dziki kraj i należy go wziąć pod nogę, ponieważ sami Polacy sobie nie poradzą. No tak to wyglądało, nie można takiego wrażenia nie odnieść, że taki był cel owej kontr manifestacji.

Drodzy czytelnicy, dziś mamy moment zwrotny w naszym kraju. Pan Schetyna w swoim niedawnym wystąpieniu na zjeździe partii powiedział, że nasz kraj znajduje się na zakręcie. Nie można mu odmówić w tym przypadku racji, tak rzeczywiście tak jest, ale nie w takim pojęciu jak uważa Schetyna, ale innym. Otóż Polska, dziś zrywa, albo inaczej, stara się zerwać z układami, jakie zostały zawarte przez część przywódców Solidarności, którzy dosłownie dogadali się w Komunistami. Tak zwana nocna zmiana trwa po dziś dzień a jej macki oplatają wielu polityków, biznesmenów, działaczy, dziennikarzy i wielu innych wpływowych ludzi. Dawne układy, nie chcą oddać władzy i jak widzimy za wszelką cenę próbują rozpętać jakąś wojnę domowa w Polsce.

Powstał KOD, po ujawnieniu wielu żenujących kwestii związanych z panem Kijowskim, a w konsekwencji, czego jego ustąpieniu z przewodniczenia tej organizacji, KOD praktycznie nie istnieje i co się dzieje? Nagle w maju powstaje organizacja ‘‘Obywatele RP’’ czy to przypadek? Oczywiście nie. Jest to celowe i przemyślane działanie, którego celem będzie destabilizowanie kraju i doprowadzenie do eskalacji skrajnych zachować w społeczeństwie. Ci ludzie, są niczym pasożyty, oni żerują na ludzkiej słabości, naiwności, wykorzystują pseudo wzniosłe hasła i idee w celu osiągnięcia własnych prywatnych zamiarów. Nie dajmy się zmanipulować, nie dajmy się oszukać.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com

This article has 4 Comments

  1. Polska jest jedna, niemniej ja uważam, że najbardziej szlachetna Jej część to Galicja. Kto za?

  2. Dużo ludzi zaczyna rozumieć ,o co tak naprawdę chodzi UBywatelom z każdym dniem jest nas więcej

Comments are closed.