Potężne siły stworzyły szubienicę Europy. Brońmy Ojczyzny.


26 Potężne siły stworzyły szubienicę Europy. Brońmy Ojczyzny


Drodzy Czytelnicy przyszło nam żyć w czasach wielkich przemian, to my mamy ten zaszczyt, ale i obowiązek dopilnować, aby nasza Polska kultura nie przepadła i nie została zaprzedana zachodniemu stylowi myślenia, gdzie wolność, ojczyzna i patriotyzm stały się czymś nienormalnym. Zawsze można przy takiej okazji zapytać: co ja mogę? Aby odpowiedzieć na to pytanie należy zrozumieć, że wszystko rozpoczyna się od pojedynczego źdźbła trawy a my w wielu przypadkach nie doceniamy samych siebie, nie wiemy do końca na coś nas stać, jakie mamy ukryte pokłady zdolności, które odkrywamy dopiero w momencie działania, jak chociażby działania na rzecz obrony odwiecznych prawd i zasad.

Na samym wstępie nie można nie wspomnieć o rosnącej świadomości wśród Narodu Polskiego. Jeszcze kilkanaście lat temu pojęcie polityki było czymś abstrakcyjnym, część osób w ogóle nie traktowała tego poważnie, ponieważ owi politycy bardzo często działali na rzecz własnych interesów a nie interesów Narodu. Co jednak się zmieniło, co spowodowało, że dziś możemy obserwować praktycznie odwrócenie tej tendencji i coraz większe zainteresowanie światem polityki i zapadających tam decyzji?

Zapewne odpowiedzi będą różne, ktoś powie, że to wynik zmiany pokoleniowej lub chwilowa sztucznie napompowana bańka, która niebawem pęknie, jeszcze inna osoba dopowie, że to złudzenie i w gruncie rzeczy polityka nikogo normalnego nie interesuje. Są jednak osoby, które powiedzą, że owym czynnikiem, decydującym czynnikiem, jaki doprowadził do tak strategicznych zmian w polskiej polityce, oraz w postrzeganiu polskiej polityki było wejście naszego kraju do Unii Europejskiej.

Potężne siły dążą do wywołania wojny domowej w Polsce.

Dawniej Polskie sprawy były załatwiane na Polskiej ziemi, to tutaj się sprzeczano, targowano i dochodzono do kompromisów, oczywiście były skrajne przypadki nie mniej jednak Polska była Polską. Dziś natomiast nasz kraj operuje w świecie Europejskiej Wspólnoty gdzie stanowimy podmiot, który mocarstwa Starego Kontynentu chcą rozgrywać na swoją korzyść. Można napisać, że UE to wielka Europejska szachownica gdzie Niemcy oraz Francja traktują kraje byłego bloku wschodniego niczym pionki.

Jakie narzędzie pozwala Niemcom czy Francuzom w taki sposób działać? Właśnie UE, dawniej były to wojny, spiski, rewolucje i konflikty, coś jawnego, coś, co przez swoją jawność można było poznać a następnie pokonać. Dziś po przez wspólnotę europejską Niemcy w taki sposób oddziałują na Polskę, ale i również na inne kraje, że nie ma potrzeby wprowadzać wojsk na teren Polski, wystarczy w Brukseli przegłosować to czy tamto ustalenie a kraje członkowskie mają się do niego zastosować.

Spójrzcie na kwestię imigrantów, tutaj na tym polu UE nie odpuszcza Polsce, mimo, że Jesteśmy suwerennym narodem i mamy prawo do podejmowania niezależnych decyzji. Wspólnota Europejska traktuje nasze Państwo niczym tereny poddane, które bez zawahania mają stosować się do nowych rezolucji, bo w przeciwnym wypadku zostaną wprowadzone sankcje. Oczywiście to czy one zostaną wprowadzone czy nie tego nie wiemy, jednak sama forma działania Brukseli budzi skrajny niepokój, gdyż pokazuje, że rodzi się nam dyktatura XXI wieku.

Nowy Porządek Świata wymaga osłabienia Polski.

Jednak całościowy kontekst wydarzeń naszych czasów, nie opiera się jedynie na fali imigrantów, jest to etap agendy, która ma zmienić na zawsze oblicze Europy, jaką znaliśmy do tej pory. Fala nielegalnych imigrantów została zapoczątkowana przez wezwanie Kanclerz Merkel, a zatem nie jest to coś naturalnego, nie jest to proces zainicjowany czynnikami pierwotnymi, lecz sztucznie wywołany proceder. Tak zwana polityka otwartych drzwi i poprawność polityczna są współczesną szubienicą Europy, na której próbuje postawić się wszystkie kraje członkowskie. Nie możemy pozwolić, aby Polska dołączyła do grona skazańców.

”Nie potrzebujemy już kolejnych komitetów, organizacji, my je wszystkie mamy. To, czego nam trzeba, to człowieka takiego formatu, że będzie w stanie uzyskać posłuszeństwo polityków i pokój oraz wydostanie nas z tego ekonomicznego chaosu, w który wszyscy toniemy. Dajcie nam takiego człowieka i wszystko jedno, czy to będzie bóg czy demon, my go powitamy.”

Henry Spaak. Były Sekretarz NATO i jeden z czołowych przywódców Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej.

Należy zauważyć, że w najwyższych strukturach Europejskich dialog został zastąpiony szantażowaniem i groźbami na temat wprowadzenia sankcji, wspólnota handlowa i ekonomiczna została zastąpiona dążeniem do stworzenia jednego wielkiego super państwa gdzie Polska była by jednym z podmiotów, można to przyrównać do jakiegokolwiek województwa w Polsce. W takiej sytuacji suwerenność, wolność, możliwość samostanowienia i odrębność kulturowa stają się fikcją.

Polska vs Nowy Porządek Świata.

Dalej jest już demilitaryzacja poszczególnych krajów w tym Polski, ponieważ powstanie armia Europejska. Czy drodzy Czytelnicy nie przypomina to obrazu z filmu o pokojowym podbiciu krajów Europejskich? To, co Hitler chciał przeprowadzić siłą dziś UE przeprowadza pokojowo na naszych oczach. Oczywiście słowo pokojowo jest użyte na wyrost, nie mniej jednak bez jednego wystrzału dochodzi do upadku państw narodowych.

Taka sytuacja nie mogłaby się nigdy powieść i nie powiodłaby się gdyby w każdym z krajów nie znalazły się jednostki zdradzieckie. Takie, które dla własnych korzyści działają na rzecz szkody własnego Państwa i Narodu. Nie będziemy palcem wskazywać, kto w naszym Narodzie stanowi skupisko owych zdrajców, ponieważ sądzimy, że to widać gołym okiem. Chcemy natomiast zasygnalizować, aby nie dać się zmanipulować, iż w Polsce jest zagrożona demokracja.

Otóż w Polsce byłaby zagrożona demokracja gdybyśmy zgodzili się na przyjęcie imigrantów, a następnie godzili na coraz większą i bardziej dogłębną integracje polityczną z Brukselą. Drodzy Czytelnicy szubienica Europy jest już zbita i stoi na dziedzińcu. Pierwsze kraje, które na niej zawisły to Grecja oraz Francja. Nie podążajmy ich śladem, nasz kraj jest zbyt piękny i wyjątkowy, aby można było pozwolić go zniszczyć tak jak to uczyniono z wyżej wspomnianymi państwami.

Integracja polityczna z UE to droga w jedną stronę. Do tej pory Polska była pod wieloma zaborami, rozbiorami a nawet przez 123 lata została wymazana z map, jednak zawsze powracaliśmy. W przypadku wchłonięcia Polski przez tak olbrzymią strukturę jak UE a w następstwie Państwo Europejskie nie byłoby drogi powrotnej. Stąd należy z ogromną powagą podchodzić do spraw związanych z naszą Ojczyzną gdyż obecnie potężne siły w sposób ukryty działają na rzecz likwidacji państw narodowych.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


This article has 1 Comment

  1. ” Płonie las; zwierzęta, które zdołały wymknąć się z płomieni stoją bez ruchu przerażone, tylko maleńki koliber nosi wodę w dziobku odważnie i niestrudzenie… Zauważył to jeżozwierz i mówi – ’ Te, koliber, ty myślisz, że ugasisz pożar…? Jesteś szalony!’ Nie wiem, ale robię swoje – odpowiedział koliber – niech każdy robi swoje”

    Robić swoje ? To znaczy…? O tym, co się dzieje z nami i z ziemią uświadamiać tych, którzy tego nie widzą, nie wierzą. Jest b. dużo wspaniałych ludzi – Polaków i jest internet: przekazywać, zawiadamiać, podawać tytuły, linki…

Comments are closed.