Powiązania Nowego Porządku Świata z Antychrystem.

12-powiazania-nowego-porzadku-swiata-z-antychrystem

Fot. youtube.com

[fb_button]

W Apokalipsie świętego Jana czy też księdze Objawienia, bo tak przemiennie jest nazywana ostatnia księga Nowego Testamentu, bardzo często padają słowa dotyczące fałszywego proroka, prekursora oraz samego Antychrysta. Postać Antychrysta jest ukazywana jako Bestia, taką opinię wydało wielu teologów oraz badaczy zajmujących się tym tematem. To też przyjrzyjmy się teraz opisom, jakie dotyczą Bestii, czyli postaci Antychrysta, postaci jakże mrocznej i tajemniczej. Postaci, w którą wierzy wielu, ale jeszcze większa liczba ludzi nie wierzy a sam fakt istnienia kogoś takiego uważa za żart czy bajkę.

W Apokalipsie czytamy, że Bestia wychodzi z wody, która w rzeczywistości reprezentuje narody ziemi, ale przede wszystkim i politykę, zatem możemy przypuszczać, że Antychryst wyłoni się z kręgów polityki, być może będzie jakimś wysoko postawionym wojskowym, o czym także donoszą liczne objawienia. Dalej czytamy, iż jego wpływ rozszerzy się na całą ziemię. Bestia posiądzie pełną władzę na okres trzy i pół roku proroczego. Będzie to czas kulminacyjny, czas licznych prześladowań, jakich nie było odkąd ziemia istnieje, w wielu przypadkach będą to prześladowania związane z ograniczeniem wolności człowieka, jaka ma obecnie miejsce w procesie wprowadzania nowego porządku światowego. W pewnym momencie panowania Antychryst otrzyma on śmiertelną ranę a mimo to przeżyje, poniekąd zostanie tutaj sparodiowane zmartwychwstanie Jezusa z Nazaretu, cała ta sytuacja jeszcze bardziej przysporzy splendoru Bestii i respektu.

Teraz na moment zastanówmy się nad ogromnym rozwojem naukowym i technologicznym w ostatnich dziesięcioleciach. Czy jest to przypadek, przecież jeszcze sto lat temu człowiek poruszał się karocą lub na piechotę o innych sprawach nie wspominając. Działo się tak przez tysiąclecia, dlaczego zatem teraz ten nagły rozwój technologiczny? Otóż jest to kolejny znak czasu przepowiedziany w wielu proroctwach. Jednak, jakie jest jego sedno? Jezus jest Bogiem w związku z tym wie w każdej sekundzie, co robi każdy człowiek, jakie ma intencje i czym się zajmuje, ostatecznie Jezus jest Bogiem. Natomiast Antychryst Bogiem nie jest i nigdy nie będzie, dlatego potrzebuje wsparcia ze strony technologii.

Osoby interesujące się tematyką NWO, bardzo często mogą na trafić na informację, iż za politykami stoją prawdziwi mocodawcy i kreatorzy wydarzeń światowych. Politycy są w wielu przypadkach jedynie marionetkami. W takich momentach przewija się również często słowo Masoneria określająca tajne bractwo ludzi wolno myślących. Nie wspomina się jednak i o tym, że Masoneria posiada 33 stopnie wtajemniczenia a z każdym kolejnym adept przekonuje się, iż ma do czynienia z czymś przekraczającym rozum. Otóż Masoneria bazuje na tajnych rytuałach, formułach, jest przez wielu uznawana za Kościół Antychrysta, kościół mający za zadanie przygotować świat na jego przyjście.

Otóż ci ludzie z najwyższego szczebla Masonerii, czyli 33 stopnia wtajemniczenia posiadają swojego ducha przewodnika. Przy tej okazji dobrze jest wspomnieć, że również Hitler i Himmler posiadali takiego ducha przewodnika, który w wielu przypadkach nakazywał mordowanie Żydów jako formę ofiary dzięki, której Hitler odniesie sukces. Wracając jednak do meritum, Masoni 33 stopnia posiadają ducha przewodnika, nie trudno się domyślić, iż tym duchem jest demon, który kieruje owym bractwem za pośrednictwem tych ludzi. Stąd coraz mniejsze prawa człowieka, inwigilacja na każdym kroku, kamery, podsłuchy, monitoring, GPS. W jednej chwili z danego człowieka można uczynić terrorystę numer jeden na całym świecie, wystarczy chcieć. To wszystko jest potrzebne Antychrystowi by ten za pośrednictwem technologii miał wpływ i kontrolę na wydarzenia całego globu oraz mógł nadzorować ludzi z całej planety. Stąd również mowa o znamieniu bestii, które utożsamiane jest z Chipem.

Dla wielu osób wyda się to czystą fikcją z pogranicza science fiction jednak, jeżeli wgłębimy się w życiorysy sławnych osób, tych pozytywnych i negatywnych to bardzo często dotrzemy do informacji, iż posiadali oni przewodnika ducha, parali się magią i kontaktami z bytami nie z tego świata. Jednak obecny świat o tym nie wspomina, ponieważ uważa się za świat naukowy, a nauka nie akceptuje duchowości a przynajmniej się jej wyraźnie wstydzi. Wystarczy spojrzeń na największą tragedię ostatnich wieków a zatem II wojnę światową a szybko przekonamy się, że podszyta jest ona okultyzmem i tajemnymi rytuałami. To nie jest fikcja, to są fakty, które na szczęście jeszcze nie zaginęły w młynie historii.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.