Prawda historyczna: ,,Żydzi z satysfakcją przyjęli informację o upadku II RP we wrześniu 1939 r.’’


Przez setki lat, naród żydowski na ziemiach polskich, nie chciał się w żaden sposób integrować z Polakami. Był to bezpośredni skutek nauczania wynikającego z judaizmu i nakazanego przez Talmud. Otóż święta księga Żydów donosi, że tak zwani goje, czyli wszyscy ludzie nie będący żydami, nie są nawet ludźmi, mało tego, nie obowiązują względem nich żadne normy moralne.

,,«W Zarębach Kościelnych na czele witających stał rabin w stroju odświętnym.» Mówi profesor Krzysztof Jasiewicz. Ponadto całowali wjeżdżające do Wilna czołgi Sowieckie i wiwatując nosili trumnę z napisem «Polska we Lwowie.» Mówmy też o masowej kolaboracji Żydów z gestapo lub NKWD czy udziale w Holocauście, o czym pisali nawet żydowscy pisarze.’’

Czytamy na stronie serwisu: justice4poland.

Od dziesięcioleci, jeżeli nie stuleci naród Polski jest ofiarą zmasowanej antypolskiej kampanii nienawiści koordynowanej przez Żydów. W ostatnim czasie po raz kolejny politycy Izraela a także wybrani czołowi przywódcy świata żydowskiego w USA szkalowali Polaków, rozpowszechniając bezczelne kłamstwa jakoby nasz naród był odpowiedzialny za niemieckie zbrodnie w czasie II wojny światowej. Dochodzi już do tego typu absurdów.

Przy tej okazji należy zdecydowanie przypomnieć, że Polskie Państwo Podziemne a także wszystkie organizacje cywilne i zbrojne Rzeczpospolitej, stanowczo potępiały i karały, nawet karą śmierci, wszelkie symptomy współpracy z niemieckim zaborcą. Drodzy Czytelnicy, obecnie, kiedy mamy do czynienia z falą żydowskiej propagandy zakłamywania historii, warto przypomnieć, że Izrael ustawą o ściganiu zbrodni nazistowskich z roku 1950 Knesetu, w gruncie rzeczy zapewnił po wojnie całkowitą bezkarność żydom, którzy współpracowali z Niemcami, a także brali czynny udział w niemieckich, nazistowskich zbrodniach.

Sedno Żydowskiego spisku: ,,W czasie II WŚ było dwóch agresorów: naziści i Polska. Naziści wyginęli, Polacy istnieją.”

Przez setki lat, naród żydowski na ziemiach polskich, nie chciał się w żaden sposób integrować z Polakami. Był to bezpośredni skutek nauczania wynikającego z judaizmu i nakazanego przez Talmud. Otóż święta księga Żydów donosi, że tak zwani goje, czyli wszyscy ludzie nie będący żydami, nie są nawet ludźmi, mało tego, nie obowiązują względem nich żadne normy moralne. Dodatkowo ówczesna społeczność żydowska w 80% była bardzo ortodoksyjna, a przez to biedna i rasistowska. To sprawia, że mówienie o wspólnej historii narodu Polskiego i żydowskiego na ziemiach Rzeczpospolitej jest dużym nadużyciem.

,,Pierwsze dni września 1939: Milicja Żydowska we wrześniu 1939 roku w Zamościu, po bitwie pod Tomaszowem Lubelskim, wyłapywała ukrywających się w tym mieście lub okolicach żołnierzy polskich. Rozstrzeliwali ich na miejscu albo przekazywali NKWD.

Gdy bolszewicy prowadzili na rozstrzelanie kolumnę około 2000 polskich jeńców w okolicach Kostopola, jeden z cudem ocalonych tak opisywał ich zachowanie: «Gdy kolumna szła przez miasteczko – miejscowi Żydzi pluli na nas, wyzywali najbardziej plugawymi słowami, rzucali w nas kamieniami».’’

Czytamy na stronie serwisu: justice4poland.

W gruncie rzeczy, ten żydowski szowinizm spowodował, że blisko cztery miliony żydów, stanowiących blisko 10% populacji II Rzeczpospolitej nie posiadało nawet najmniejszych związków z Polską i narodem Polskim. Żydzi nie mówili po polsku, co utrudniało podstawowe funkcjonowanie, dlatego też obracali się oni wewnątrz własnej społeczności, nie próbowali nawiązać głębszych relacji z Polakami a to skutkowało tym, że byli przez to zdani na łaskę Niemców.

Palestyna w ogniu Izraelskiego okupanta. Czy Żydzi dokonują Holocaustu na Palestyńczykach?

Postępujące wyobcowanie żydów skutkowało tym, że widzieli oni wyimaginowane zagrożenie w Polakach, a nie Niemcach. Dlatego też z satysfakcją przyjęli informację o upadku II Rzeczpospolitej we wrześniu 1939 roku. Żydzi nie odczuwali żadnej więzi z Polską, natomiast z Niemcami łączył ich wspólny język. Otóż używany przez naród żydowski jidysz w 75% składał się z języka niemieckiego, ponad to bardzo dobrze wspominali oni czasy rządów niemieckich podczas I wojny światowej.

Powszechnie współpracujący z Niemcami żydzi byli przekonani, że haniebna kolaboracja z okupantem narodu Polskiego zapewni im pełen komfort. Elita żydowska, której Niemcy powierzyli feudalną władzę w gettach, chętnie i bezwzględnie korzystała z powierzonego panowania a same mury okalające getta, Żydzi wznosili jako symbol własnej autonomii terytorialnej.

Od 1939 do 1941 roku getta gwarantowały samodzielną strukturę władzy i administracji żydowskiej. Gwarantowały także, własny budżet, podatki oraz ważność i powszechność żydowskiego pieniądza, znaczki pocztowe, szkolnictwo, policje, rabinat i instytucje kulturalne.

Podczas gdy polska elita w pełni zaangażowana była w walkę i stawianie oporu niemieckiemu okupantowi, to z kolei w tym samym czasie elita żydowska w Rzeczpospolitej, włączyła się w kolaboracje z Niemcami Adolfa Hitlera a także w udział w niemieckich zbrodniach. Należy również odnotować, iż żydowscy policjanci torturowali a następnie okradali swoje ofiary, ze znacznie większym bestialstwem niż sami Niemcy. Szok stanowi informacją mówiąca, że żydzi nie tylko bratali się z naszym okupantem, ale także naśladowali jego styl ubierania się.

To smutne, jednak wielu współczesnych Polaków nie ma najmniejszego pojęcia, że Żydzi budowali bramy powitalne we wrześniu 1939 roku dla wkraczających wojsk niemieckich w takich miastach jak chociażby: Pabianice, Białystok, Łódź czy wreszcie Kraków. Ten fakt historyczny zapewne dzisiejsze, skrajnie wrogo nastawione do narodu Polskiego środowiska żydowskie, a także sam rząd Izraela, chcieliby na wieczność zamieść pod dywan.

My z kolei jako jeden Naród Polskiej Ziemi. Naród, którego córki i synowie oddali życie za wolność i suwerenność, uświęcając tę część Europy swoją krwią, nigdy, ale to nigdy nie możemy o tych wydarzeniach zapomnieć, ponieważ zbliżają się trudne czasy, w których w bandycki sposób będzie wymuszać się na Rzeczpospolitej spłaty bliżej nieokreślonych sum pieniędzy, które już dziś sięgają setek miliardów dolarów.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. flickr.com


 

This article has 2 Comments

  1. Żydzi większość przybyła na tereny polskie z terenów rosyjskich w czasie zaborów więc ze Żydzi mieszkwjw od 1000 lat to kłamstwo może żyło kilka dziesiat tys Żydów które uciekło z zachodu w średniowieczu

  2. Większość Żydów tzw chazarow przesiedlil car Rosji w czasach rozbiorowych nazywali ich lisowcy

Comments are closed.