Prawdziwe oblicze Masonerii.

21-prawdziwe-oblicze-masonerii

Fot. youtube.com

[fb_button]

‘‘My Kościoła nie zwyciężymy rozumowaniem, ale psuciem obyczajów’’

Tajne stowarzyszenia, zakony i bractwa to temat, który przewija się przez dziesięciolecia. Na przełomie wieków powstało wiele tego typu mrocznych organizacji, których cel nie był znany, przynajmniej nie był znany oficjalnie. Zazwyczaj jednak owe bractwa tworzyli ludzie bogaci, którzy praktycznie posiadali wszystko z punktu widzenia człowieka, ale chcieli oni sięgnąć po coś jeszcze więcej. Dziś spojrzymy na jedno z najbardziej znanych a zarazem tajemniczych stowarzyszeń, jakim jest masoneria, często nazywana kościołem antychrysta.

Masoneria, jak wielu badaczy sądzi, jest podwaliną pod inne bractwo a mianowicie bractwo Illuminati, temu zakonowi poświęciliśmy trzy artykuły, które można odnaleźć w zakładce ‘‘Tajne organizacje i zakony’’. Pokrótce można przypomnieć, że Masoneria składa się z 33 poziomów wtajemniczenia, z czego trzy najwyższe to już poziom oświecenia a konkretnie Illuminati. Ktoś może pomyśleć, że to fikcja lub bajka, jednak przez lata tyle znanych osób wypowiedziało się w tej materii, iż nie można tej sprawy w żaden sposób bagatelizować. Pamiętajmy także i o tym, że istnieje coś takiego jak świat duchowy, który zamieszkują byty duchowe, z tymi istotami można nawiązać kontakt. Bardzo często bractwa posiadają w swoim centrum różne rytuały czy praktyki magiczne mające na celu umożliwienie kontaktu z owymi bytami by otrzymać od nich konkretne dary i łaski.

Masoneria to bractwo, które nad wyraz często korzysta z mrocznych rytuałów, o czym zaświadczają chociażby byli członkowie. Głównym celem Masonerii było i jest zniszczenie kościoła Rzymsko Katolickiego tak by w raz z nim zniszczyć coś takiego jak pojęcie godności ludzkiej oraz posiadania prawda do wolności. Niestety Watykan dziś jest praktycznie przedziurawiony przez Masonerię a dodatkowo niefrasobliwe wypowiedzi obecnego papieża poddają pod wątpliwość czy aby ktoś jeszcze w Watykanie broni wiary, czy może tylko zasiada na pozłacanych fotelach i nosi złote szaty.

Dzisiejszy artykuł rozpoczęliśmy od krótkiego cytatu podsumowującego spotkanie Masonów, które odbyło się przed laty, jeszcze, gdy praktycznie mało, kto wiedział, iż istnieje coś takiego jak Masoneria a konkretnie jej prawdziwe oblicze. Wolnomularstwo i pewna ideologia rozkwitu to tylko zasłona dymna, za którą kryje się smok mający na celu ograbienie ludzkości z tego, co jej się należy. A wszystko po to by zdobyć jeszcze większą władzę, ponieważ tam gdzie kończą się pieniądze rozpoczyna się pogoń za władzą, bo tylko ona jest ponad pieniądzem.

Doskonałym sposobem do manipulowania społeczeństwami jest prasa, radio, telewizja czy po prostu ogólnie media. Zwróćmy uwagę tylko na jeden szczegół bardzo często ta sama informacja z pozoru prosta i łatwa do zrozumienia w różnych mediach podawana jest i relacjonowana w całkowicie odmienny sposób, zatem skąd te różnice? Czy dziennikarze mają aż tak rozbieżny poziom rozwoju intelektualnego czy może po prostu robią to co nakazuje im redaktor a z kolei redaktorowi właściciel danego medium, bo w przeciwnym wypadku game over. I w ten o to sposób informacja świadomie jest zniekształcana, manipulowana i przekazywana odbiorcy, który bardzo często nie myśli samodzielnie, lub inaczej, odbiera daną informację w sposób bez krytyczny a to nic dobrego.

Lokalne media często są wykupywane przez bardziej rozwinięte, a te z kolei przez CNN, NBC i tak dalej, układa się nam taka piramida. Nagle możemy dostrzec, że na czubku owej piramidy znajduje się jedynie jedna bądź dwie firmy, które praktycznie posiadają kontrolę nad całym mnóstwem mniejszych przedsiębiorstw czy też mediów. Tak skonstruowane media nie mogą być wolne, nie mogą przekazywać prawdy, ponieważ wystarczy, że u szczytu medialnej piramidy będzie ktoś niegodziwy a wówczas wszystko spłynie na niższe poziomy. Obecnie głowni właściciele takich gigantów jak chociażby CNN czy Paramount Pictures oficjalnie przyznają, że są Masonami. Czy zatem taka informacja może nas nie obchodzić? Powinno nas to obchodzić.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.