Prawo własności? Hamburg już nie wie, czym ono jest.

13 Prawo własności Hamburg już nie wie, czym ono jest
Fot. youtube.com

„Zabezpieczyć działki i budynki lub ich część w celu ulokowania uchodźców.”

Fragment nowych zapisów o uchodźcach obowiązujący na terenie Hamburga.

XXI wiek to wiek bardzo często utożsamiany z rozwojem, inteligencją, nauką i wolnością. Może się nawet wydawać, iż w teorii żyjemy w raju na Ziemi, jednak, dlaczego teoria tak często odbiega od rzeczywistości? Dlaczego tak często wmawia się nam, że białe jest czarne a czarne jest białe? Manipulacja weszła już na dobre do życia codziennego. Manipulacja w polityce, ekonomi, bankowości, gospodarce, kulturze i rozrywce. Manipulacja jest dosłownie wszędzie. Dlatego na samym wstępie dzisiejszego artykułu chcemy wyraźnie napisać, że XXI wiek nie jest uosobieniem rozkwitu, lecz upadku, jest to uosobienie pomieszania wielu pojęć.

Obecnie możemy obserwować jak czołowi politycy Europejscy całkowicie odrywają się od rzeczywistości, chociażby w kwestii imigrantów czy też domniemanych uchodźców. Sankcje, naciski, obłuda i fałsz, czy tak ma wyglądać wolna Europa? Jeżeli czołowy polityk Unii Europejskiej optuje za skrajnymi rozwiązaniami, nie bacząc na konsekwencje, jakie poniosą i nieustannie ponoszą Europejczycy, to albo jest on niedoinformowany albo szalony. Jeżeli jednak jest on szalony to mamy problem, gdyż może się okazać, że kontynentem, na, którym przyszło nam żyć kierują w większości sami szaleńcy i zdrajcy.

A teraz przejdźmy do sedna. Otóż prawo do wolności oraz własności jest święte, nienaruszalne. Jeżeli dany człowiek nabył dom, samochód, działkę, czy po prostu odziedziczył pewne dobra materialne to one należą do niego i nie ma, co do tego dyskusji. I rzeczywiście tak było, przynajmniej do tej pory, niestety od jakiegoś czasu możemy obserwować powiększający się zamach na wolność i prawo do własności. Do kuriozalnej sytuacji na tej płaszczyźnie doszło w Hamburgu. Można zapytać, jak długo jeszcze rdzenni mieszkańcy Niemiec będą tolerować posunięcia władz, jak długo jeszcze będą posłusznie przyjmować jarzmo narzucone im przez Europejskie elity globalistów.

Władze Hamburga przegłosowały już ustawę, która nie budzi kontrowersji ona jest po prostu nienormalna. Otóż owa ustawa umożliwia zarekwirowanie lokum mieszkańca Hamburga, nawet wbrew jego woli i przekazanie owego lokum na rzecz imigrantów czy też uchodźców. Dodatkowo właściciel danego domu może zostać zmuszony do tego, aby ów budynek wyremontować przed wyprowadzeniem się i wprowadzeniem się nowych lokatorów, chociażby z Syrii. Czy tego typu rozwiązanie nie budzi w Was drodzy czytelnicy niepokoju?

Jest to pierwszy krok do wywłaszczenia, dziś pod pretekstem imigracji będzie się wywłaszczać domy poszczególnych rodzin, a już za kilka lat nie będzie czegoś takiego jak własność, ponieważ wszystko przejdzie w ręce państwa. I teraz powstaje pytanie, które należy zadać czołowym politykom Unii Europejskiej oraz także Papieżowi Franciszkowi, który bardzo mocno zaangażował się w politykę migracyjną, nawołując do przyjmowania imigrantów. Otóż czy rozwiązaniem problemu imigracji chociażby z Syrii jest przyjmowanie dowolnych kwot uchodźców do krajów Europy, i przymykanie oczu na ataki terrorystyczne oraz śmierć wielu niewinnych ludzi?

A może problem należy rozwiązać w zarodku, a zatem przycisnąć USA i Rosję, aby te zaprzestały swoich politycznych rozgrywek. Otóż lepiej będzie, jeżeli czołowi politycy UE oraz Papież Franciszek zamiast bezmyślnie, bo niestety takie słowo ciśnie się teraz na usta, otóż zamiast bezmyślnie przyjmować imigrantów, pośród których jest masa terrorystów, którzy, nie oszukujmy się wcześniej czy później ponownie przeprowadzą atak, w którym zginą ludzie i nikt za to nie odpowie, po prostu zakończyć bezmyślną wojnę w Syrii, wojnę, która jest kreowana w sztuczny sposób, czy właśnie tutaj papież nie powinien mocno zaakcentować swojego głosu? Nie połowiczne rozwiązanie, które nic nie da i przyczyni się do upadku naszego kontynentu, ale działanie w zarodku, bo tylko tak można rozwiązać kwestię imigrantów.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

This article has 5 Comments

 1. Niemcy się boją.
  Boją utraty pozycji pierwszej gospodarki Europy.
  Kraje zachodniej EU chcąc zasypać lukę demograficzną poszły na łatwiznę otwierając na oścież granice.
  Co jednak zrobić z „przybyszami” którzy nie są mile widziani? Przesiedlić ich do krajów wschodniej EU !
  Jednak nie wzięli pod uwagę że Polska jest bardzo ale to bardzo przeczulona na próby choćby przymilnego narzucania woli przez obce wpływy (germanizacja, rusyfikacja i to co robili Austriacy), słowem za krótko mamy niepodległość żeby wyrosło pokolenie które ma to w d…e. (sytuacja przed Targowicą).
  Niemcy jeszcze bardziej denerwuje to że u nas imigranci pracują ! (już planują otwarcie rynku pracy dla Ukraińców)
  U nich zaś jedynie pobierają socjal.
  Mamy oficjalnie (dane GUS i skarbówki 2 000 000 pracujących sezonowo czy na stałe Ukraińców w Polsce. Płacących podatki, kupujących w naszych sklepach, podejmujących prace które były wykonywane przez te 2 000 000 które wyjechały na Saksy.
  A przy tym nie mamy eskalacji różnic kulturowych, zamachów terrorystycznych, różnic religijnych.

  W porównaniu do Niemiec i Francji sielanka.
  Możemy się spodziewać tarć gdy prawosławna hierarchia będzie chciał równych przywilejów co katolicy,
  lub ostrych dyskusji o tematykę II WŚ, ale przy zachodnich problemach nie wydają się nie do przejścia.

  Jeszcze skończy się to tak że rodowici Niemcy i Francuzi będą emigrować na Węgry, do Polski i Czech, bo ile można zaprzeczać zastanej rzeczywistości, narażać rodziny na śmierć, gwałty, rozboje i propagandę lewicową.
  Polska będzie znów ostoją swobód, wolności i równości ( tak przez dwa trzy pokolenia na dłużej nie daję gwarancji)
  Uczymy się na błędach a tym razem nie na swoich a cudzych (to krok w dobra stronę)

  1. I obyś miał rację ale patrząc z boku na to jak lemingi uparcie dążą do przejęcia władzy, przeraża mnie to, że mimo wszystko jest duża grupa społeczeństwa, ktora daje sobą manipulować, idą jak tempe barany na rzeź i aby oni nie pociągnęli za sobą reszty na dno…

 2. Chrześcijaństwo a w zasadzie nauczanie Jezusa pokazuje jaką godność ma człowiek to też jest na rękę wielu organizacjom dążącym do globalizacji aby chrześcijaństwo zniszczyć, taki jest według mnie powód.

 3. to wszystko jest popierdo…..e chory świat kto za tym stoi żeby tych nierobów przyjmować przecież to są osoby nie nadające się do życia w cywilizowanym świecie komuś naprawdę bardzo zależy żeby Chrześcijanie byli mniejszością w europie , ale tu jest był i będzie chrześcijaństwo.

  1. Przypomnij sobie co działo się na początku XX wieku i jak Hitler dochodził do władzy, czy on był normalny? A jednak potrafił porwać za sobą tłumy, to co dzieje się teraz jest sytuacją bardzo podobną. Czy Merkel, Schulz, Zimerman są normalni? Jaki los szykują swojemu społeczeństwu, to jest tragiczne, ale najgorszą ich bolączką jest Polska, bo nie tak sobie planowali. Módlmy się za nasz rząd i cieszmy z tego, ze z taką konsekwencją nie dają się zastraszyć i wplatać w ich gierki 🙂

Comments are closed.