Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizację ustawy reprywatyzacyjnej. Żydzi wpadli w histerię, żądają roszczeń majątkowych.


Jeżeli Polska kiedykolwiek ugnie się przed tymi całkowicie bezprawnymi i urojonymi roszczeniami, wówczas naród Polski stanie się niewolnikiem żydowskim na dziesięciolecia. Na taki rozwój sytuacji nie może być zgody. Dlatego raz jeszcze podkreślamy, że w chwili obecnej państwo Izrael po przez swoje zachowanie, uosabia otwartego wroga Polski, bo już na pewno nie przyjaciela, aż tak naiwni nie jesteśmy, aby tak uważać.

Wszelkie słowa wypowiedziane zgodnie z faktami historycznymi, z prawem i ogólnie przyjętymi normami, jeżeli tylko nie spodobały się żydom, były uznawane za antysemityzm. I właśnie pałka antysemityzmu przez lata była używana względem Polski i narodu Polskiego. Wszystkie dotychczasowe rządy dosłowni klęczały przed żydami i były gotowe dosłownie na wszystko, byle tylko nie rozzłościć państwa Izrael.

Tego typu polityka to żadna polityka, a bardziej pętla na szyi, która coraz mocniej zaciskała się. Od wielu lat niezależne media w Polsce alarmowały, że żydzi dążą do wyprowadzenia z Polski setek miliardów złotych, pod pretekstem roszczeń majątkowych, które de facto, są całkowicie niezgodne z prawem. A to oznacza, że żydzi chcą dokonać rabunku na Rzeczpospolitej. Co gorsza jak dotychczas politycy głównego szeregu zdawali się nie dostrzegać tego, jakże wyrazistego zagrożenia.

Wydaje się jednak, że nawet tam powoli prawda zaczyna przebijać się przez twardy mur poddaństwa względem żydów. Dlatego też rząd PiS przegłosował nowelizację ustawy, która zmienia prawo reprywatyzacyjne, a Prezydent Andrzej Duda ją podpisał. Nowelizacja ta nie jest doskonała i należy jeszcze wiele uczynić w tym temacie, niemniej jednak jest to krok milowy w dobrym kierunku. Oczywiście jak łatwo się domyśleć, żydzi wpadli w histerię i oczywiście rozpoczęto nagonkę na naszą ojczyznę i serię gróźb, do których dołącza się USA (nasz jakże wielmożny sojusznik).

Każdy Polak powinien zrozumieć, że żydzi po przez swoje międzynarodowe wpływy, głównie są to wpływy banksterskie, systematycznie realizują plan zakłamywania historii o drugiej wojnie światowej. Zakłamywanie to polega na wybielaniu Niemiec, a oczernianiu Polski. Z Niemiec czyni się ofiarę a z naszej ojczyzny kata wojennego. Wszystko to jest robione po to, aby móc na tej podstawie rozpocząć proces drenowania finansowego Polski. Na to nie ma zgody!

Dlatego na słowa uznania zasługuje Prezydent Andrzej Duda, który w jednoznacznym i emocjonalnym przemówieniu stwierdził: „u nas nie obowiązuje obce prawodawstwo. Zaznaczył również, że nigdy się nie zgodzi na realizację roszczeń będących konsekwencją wybuchu drugiej wojny światowej. Stanowisko Andrzeja Dudy jest tożsame ze stanowiskiem Konfederacji, co jest także istotne i należy to odnotować.

Wielokrotnie na naszej stronie krytykowaliśmy polityków PiSu, krytykowaliśmy politykę rządu zjednoczonej prawicy. Należy jednak napisać, że Prezydent Andrzej Duda wielokrotnie dystansował się od destrukcyjnych pomysłów PiSu, zachowując zdrowy rozsądek i patriotyczny umiar. Na dzień dzisiejszy wydaje się, że Andrzej Duda to odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku i nasza Ojczyzna z tego powodu może tylko zyskiwać.

„Jeżeli ktoś oczekuje odszkodowań, bo stała się straszliwa krzywda w czasie II wojny światowej, to trzeba popatrzeć, kto wojnę wywołał i tam skierować swoje roszczenia, z całą pewnością uzasadnione. (…) Wywołały ją Niemcy hitlerowskie, (…) a potem dołączyła do tego sowiecka Rosja. (…) Tak było i nikt, i nic tej historii nie zmieni.

Prezydent Andrzej Duda.

Szanowni Państwo obecne czasy wymagają od nas świadomego patriotyzmu. Świadomy patriotyzm to znaczy taki patriotyzm, który dostrzega realne zagrożenia czyhające na Rzeczpospolitą, oraz realne korzyści, które mogą wpłynąć na przyspieszenie rozkwitu i pomyślności Polski. Dziś należy wyraźnie zaznaczyć, że jednym z podstawowych zagrożeń, jakie czyhają na nasz kraj, są nielegalne roszczenia majątkowe, jakie wysuwa społeczność żydowska (głównie amerykańska i państwo Izrael).

Jeżeli Polska kiedykolwiek ugnie się przed tymi całkowicie bezprawnymi i urojonymi roszczeniami, wówczas naród Polski stanie się niewolnikiem żydowskim na dziesięciolecia. Na taki rozwój sytuacji nie może być zgody. Dlatego raz jeszcze podkreślamy, że w chwili obecnej państwo Izrael po przez swoje zachowanie, uosabia otwartego wroga Polski, bo już na pewno nie przyjaciela, aż tak naiwni nie jesteśmy, aby tak uważać.


Przeczytaj również:

Żydzi zakłamują historię pogromu w Jedwabnem, aby uczynić z Polaków katów i żądać odszkodowań wojennych.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. commons.wikimedia.org


 

This article has 1 Comment

  1. Nasuwa się jedna konkluzja dotycząca roszczeń dla żydów. By wywołać zamieszanie i uzyskanie dla siebie milionów złotych są w stanie poświęcić życie kilku ważniejszych żydowskich postaci. Wystarczy popatrzeć na historię wstecz i to jak postępowali w czasie wojny. Taki scenariusz jest prawdopodobny i trzeba wziąć go pod uwagę niestety. Oni są do tego zdolni.

Comments are closed.